2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Endislenmeyin bence çünkü dış gebelikte orantisiz (artan-azalan-artan) gibi olduğunu okumuştum

15. Haftada kesinleşiyor daha çok varr 12. Haftada da tahminler başlıyo ama yüzük testi yap kuaförüm yapmıştı bana kız demişti peşi erkek demişti şuan yapıyorum ilki kız 2. Erkek çıkıyor anneme yaptım 3 çocuğunuda doğru eşimde hiç tepki vermedi inanasım gelmiyo ama tesadüf mü oluyo bilemedim

Teşekkür ederim arkadaşlar içim rahatladı. Yarın doktor kontrolüm var. Bakalım yarın doktor ne diyecek.

Benimde 266 dan 755 e yükselmişti 2 günde. Şuan her şey yolunda gidiyo endişelenmeyin

Kızlar benim ferritin fena düşük cıktı 9.6 napsam hızlı yükselir fikri olan var mı
Hamile kalinca testte ferritin demirede bakildi benim oncesindede normal degerdeydi su an 100lerde. Ben yemek asla ayirt etmem ama ferritin icin et yumurta ispanak kuru meyve vb.beslenmek gerekiyor. Folik asitinize bakildi mi benim normal degerde oldugu halde dr dedigi icin icmeye devam ediyorum.

Benim folik asitim gebelik oncesi testlerde 6.76 idi. 3 ay önceden kullanılmaya başlanmali dedikleri için 3 ay kullandım 4. Kutuda hamile olduğumu öğrendim kan testi yapılırken diğer testleri de yapalım dedi sağlık ocağındaki Dr ve folik asitim 23.5 çıktı referans değerinin de üzerinde. Kadın doğum doktoruma sordum değerin çok güzel kullanmaya devam et dedi

Geldim ama beta hcg 623 çıktı bununla gözükmez zaten dedi üstten baktı göremedi ama normal rahim duvarın baya kalınlaşmış bu iyi bir şey dedi haftaya cuma çağırdı

Ben de o yüzden haftaya gitmeyi planlıyordum, göremem diye, başka herhangi bir şey söyledi mi, herhangi bir vitamin, takviye vs verdi mi acaba ?

Değer güzel artmış, hiç korkmayın endişelenmeyin çok artması değil artıp düşmesi sorun dış gebelikte bir iki testle inanın belli olmuyor 2020 de geçirdim değerlerim degişkendi 63/334/800/500/1200/1227 gibi olmuşdu ve çamur gibi kanama tek taraflı şiddetli agrı bel agrısı ama çok şiddetliydi korkmayın aklınızada hiç kötü birşey getirmeyin sagliklı bir gebeliğiniz olacak Allahın izni ile

Gittim ama ııı maalesef görünmedi erken daha ama rahim duvarın baya kalınlaşmış dedi güzel bir şeymiş haftaya cuma çağırdı
Haftaya cuma çok yav kalp atışıyla beraber görmek istediği için öyle yapmış sanırım ee sen nasıl sabredeceksin senin beta 600lerde gittin dimi ? Ben bugün kan verdim 1162 çıkmış 2 gün sonra randevum var Allah izin verir de en az 2 kat artmis olursa 2300 fln oluyor inşallah görebilirim nokta bile olsa

Endişe etmeniz normal çünkü hepimizin acı bir tecrübesi var ve bu korkularımızı ister istemez dile getiriyorız burda . Saglıkla guzellıkle ılerleyen gebelıge bıle şüphe ediyoruz.
Degerınız cok guzel artmıs anın tadını çıkarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…