2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268

Eklentiler

• 1E766CFB-8F4D-44AF-B8C4-BDBA18C8EB05.jpeg
    1E766CFB-8F4D-44AF-B8C4-BDBA18C8EB05.jpeg
    171,5 KB · Görüntüleme: 44
Ben de o yüzden haftaya gitmeyi planlıyordum, göremem diye, başka herhangi bir şey söyledi mi, herhangi bir vitamin, takviye vs verdi mi acaba ?
Bende bekleyecektim ama belim çok ağrıyodu korkuttulat beni o yüzden geldim. Keseyi vs göremediği için şuan sadece folik asit başladı

Haftaya cuma çok yav 😂 kalp atışıyla beraber görmek istediği için öyle yapmış sanırım ee sen nasıl sabredeceksin 🤭🤭 senin beta 600lerde gittin dimi ? Ben bugün kan verdim 1162 çıkmış 2 gün sonra randevum var Allah izin verir de en az 2 kat artmis olursa 2300 fln oluyor inşallah görebilirim nokta bile olsa 😍
Sorma nasıl geçecek bilmiyorum 🤷‍♀️ 😅 muhtemelen olabilir çünkü 6+2 olacağım☺️ bugün ölçtürdüm 623 çıktı bende biliyordum aslında gözükmeyeceğimi ama bi ümit işte😅 oo sen o değerle kalp atışını bile duyarsın inşallah içini ferah tut 😍

Hamile kalinca testte ferritin demirede bakildi benim oncesindede normal degerdeydi su an 100lerde. Ben yemek asla ayirt etmem ama ferritin icin et yumurta ispanak kuru meyve vb.beslenmek gerekiyor. Folik asitinize bakildi mi benim normal degerde oldugu halde dr dedigi icin icmeye devam ediyorum.
Folik asit 12.75 cıktı kullanıyorum hala beslenmemde hepsi mevcut ama bakalım insallah yükselir

Kızlar ben yüzümü nemlendirmek için normalde Aloe Vera jel kullanıyordum. Hamilelikte sakıncalı olduğunu okudum ve biraktim. Ama bir yerde hamilelikte Aloe Vera iyi derken bir yerde de kullanılmamalı diyor. Bir fikriniz var mı bu konuda? Yüzüm çok kuruyor bu yüzden nemlendirmeye ihtiyacım var.Siz nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? Eğer marka vs verilmesi yasaksa da özelden atabilir misiniz? Ne kullanacağımı şaşırmış durumdayım şu an

Kızlar ben yüzümü nemlendirmek için normalde Aloe Vera jel kullanıyordum. Hamilelikte sakıncalı olduğunu okudum ve biraktim. Ama bir yerde hamilelikte Aloe Vera iyi derken bir yerde de kullanılmamalı diyor. Bir fikriniz var mı bu konuda? Yüzüm çok kuruyor bu yüzden nemlendirmeye ihtiyacım var.Siz nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? Eğer marka vs verilmesi yasaksa da özelden atabilir misiniz? Ne kullanacağımı şaşırmış durumdayım şu an
Canım Aloe Verayi eğer saf bitkisinden kesip kullanıyorsan çok riskli çünkü bitkinin ürettiği bir madde işlem görmeden sürdüğünde risk teşkil ediyor ama messla %99 doğal olan markalar var fiyatı da uygun onları kullanırsan ( yani islem görmüş) onların bir zararı yok benim de cildim inanilmaz ama inanılmaz kuru ben sana özelden göndereyim ne kullandığımı o marka hem çok ucuz hem de aylarca gidiyor hem de içinde alkol vs yok biblercs ürün denedim ama bunu kullandıktan sonra asla başka birşeye elimi bile sürmedim tavsiye ederim

Canım Aloe Verayi eğer saf bitkisinden kesip kullanıyorsan çok riskli çünkü bitkinin ürettiği bir madde işlem görmeden sürdüğünde risk teşkil ediyor ama messla %99 doğal olan markalar var fiyatı da uygun onları kullanırsan ( yani islem görmüş) onların bir zararı yok benim de cildim inanilmaz ama inanılmaz kuru ben sana özelden göndereyim ne kullandığımı o marka hem çok ucuz hem de aylarca gidiyor hem de içinde alkol vs yok biblercs ürün denedim ama bunu kullandıktan sonra asla başka birşeye elimi bile sürmedim tavsiye ederim
Çok sevinirim canım ben saf kullanmıyorum da bilindik bir markanın Aloe Vera jelini kullanıyorum

Burnu tıkanan var mı gebelikten dolayı oluyo sanırım bu hasta değilim ama asla nefes alamıyorum. Çok rahatsız edici
Been. Bahar alerjim var ama benim. Geçen sene de böyleydim. Sabah uyanınca burnum tıkalı oluyor. Öğlen de kuru ve kuruluktanda da hep kanlı oluyor pecetem hep :KK43: hemileligin etkisi var mı bilmiyorum ama zaten alerjim olduğu için ona bağlamıştım ben

Been. Bahar alerjim var ama benim. Geçen sene de böyleydim. Sabah uyanınca burnum tıkalı oluyor. Öğlen de kuru ve kuruluktanda da hep kanlı oluyor pecetem hep :KK43: hemileligin etkisi var mı bilmiyorum ama zaten alerjim olduğu için ona bağlamıştım ben
Gebelikte tetikliyormuş
Gebelikte artan östrojen hormonu, mukozalarda şime ve ödeme yol açarak salgı üretimini de arttırır. Yine gebelikte artan kan hacmi de mukozalardaki küçük damarlarda dolgunluğa sebep olur.
Bu şekilde yazıyo internette çok rahatsız edici ama ya umarım bu şekilde devam etmez🥺

X