2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kizlar merhabalar, kac numara bebek bezi kullaniyorsunuz? Son iki gündür bez sizdiriyor acaba küçük geldiği icin mi sizdiriyor anlayamadim yuzustu veya yan yatırdığımda sisizdiriyor.
Sneppy kullandım hiç memnun kalmadım. Sizin gibi yan yatirdigimda çiş sızdırma oldu. Molfix 3 numara kullanıyorum çok da memnunum.

Kızlar aranızda adet gören var mı?
Biz 2 ayı geçtik ama hala olmadım bende böyle çok rahat
Kizlar merhabalar, kac numara bebek bezi kullaniyorsunuz? Son iki gündür bez sizdiriyor acaba küçük geldiği icin mi sizdiriyor anlayamadim yuzustu veya yan yatırdığımda sizdiriyor.
Sleepy 3 numara kullanıyorum sızdırma yaşamadım hiç

Sneppy kullandım hiç memnun kalmadım. Sizin gibi yan yatirdigimda çiş sızdırma oldu. Molfix 3 numara kullanıyorum çok da memnunum.
Ben baby turco kullanıyorum doğduğundan beri, hiç sızma olmadı, hiç pisikte yapmadi, bi arada önlem almıştım o çok pişik yaptı, Allahtan küçük paketti, baby turcoya devam

ben ilk 1 aya yakın sleepy kullandım taşırma problemiyle molfix pure and soft a geçtim çok memnunum 3 numara kullanıyorum ama galiba yakında 4 e geçmeliyiz 3 numarayı yanlışlıkla çok almışım

bebeğiniz sizle ne kadar göz teması kuruyor ? Benimki emerken bile omzuma bakıyor bana çok az bakıyor normal mi

bebeğiniz sizle ne kadar göz teması kuruyor ? Benimki emerken bile omzuma bakıyor bana çok az bakıyor normal mi
emerken çok değil ama uykudan uyanmışsa keyfi yerindeyse neredeyse konuşuyoruz değişik sesler çıkarıyor ben de onunla konuşuyorum. bu tarz konuşmaları mutlaka öneririm çok faydasını oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…