2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar topuk kanı temiz çıktı ilk test hatalıymış
Dediğiniz gibi oldu çok sağolun çook moral verdiniz sevinçten napacağımı bilemedim ebe söyleyince. Çocuğum yalanmaktan kurtuldu sonunda
Ay cok mutlu oldum darisi başima
İkinciyi ne zaman vermiştin bi haftada cikiyormu ikincisi?

Li
Dediğiniz gibi oldu çok sağolun çook moral verdiniz sevinçten napacağımı bilemedim ebe söyleyince. Çocuğum yalanmaktan kurtuldu sonunda
Gözün aydın rahat nefes aldık seninle beraber Bebeler hasta olmasııınn Rabbim hepimizinkine sağlık versin

mamayı emzirme olmadan mı veriyorsun? eğer öyleyse 90 cc yetmiyordur. benim bebeğim bir öğünde 110-120 cc alıyor. emzirdikten sonra ağlarsa 30 ya da 45 cc mama ekliyorum, aslında emzirme yetiyordu ama bu aralar yetmiyor, sol göğsümde süt incisi oluşmuş, tam da ortasında, iyi süt gelmiyor sanırım.
ayy gözün aydın, çok sevindim.

Anladim canim
Senin için cok rahatlamiştir şimdi
Bende cok endişeleniyorum nasil olcak diye

iyi bir sonuç gelecektir inş., içinizi ferah tutun.

Genelde emdikten sonra veriyorum ama bazen cok ağlıyor meme almıyor mecbur mama yapiyorum. Biz daha bir hafta oldu 90 cc ye geceli bu da yetmiyorsa benim hiç mi sütüm yok anlamadim ya

Kızlar benim 20lik dişim iltihaplandı. Perşembeye randevu aldım ama bebeğe süt veriyorum sorun olur mu acaba ya

Merhaba, bu ölçülerde kaç saatte bir besleniyor bebeğiniz? Benim bebeğim bazen 1 saat bazen 1 buçuk bazen 2-2 buçuk saatte bir emmek istiyor. Gece 4-5 saat emmediği oluyor. Bu durumlar normal mi onu merak ediyorum

Yok yok endişelenme yanlış olma ihtimali çok yüksek. Değilse de tam anlamadım o değeri ama bizimki gibi değil en azından. Bizim hastalık ölümcüldü yani düşün hissettiklerimi
Evet bende biraz araştirdim
Sizin hastalik kotuydu iciniz rahat şimdi iyiki yanliş cikmiş
Bizimde tedavisi var eger cikarsa insallah cikmaz

Kızlar benim bebiş 35 günlük
Ben hep süt sağıp veriyorum maalesef hala emmiyor
90lık veriyordum ama sanırım artık yetmiyor
120 lik 35 gün için çok mu? Mamada 120 yazıyor 5-8 hafta arası

Merhaba, bu ölçülerde kaç saatte bir besleniyor bebeğiniz? Benim bebeğim bazen 1 saat bazen 1 buçuk bazen 2-2 buçuk saatte bir emmek istiyor. Gece 4-5 saat emmediği oluyor. Bu durumlar normal mi onu merak ediyorum

aynı sizinki gibi. gündüzleri 1 saat, 1.5 saat, 2 saat, nadiren 3 saat aralıklar oluyor. bugün çok aşırı istedi mesela kısa aralıklarla, yarım saate düştüğü oldu. gece 5 saate kadar uyuduğu oluyor. hatta geçen gün 6 saat uyudu, uyurken aldım emzirdim, uyanmadı bile, geri koydum.

çok aşırı uyursa sizde alın emzirin.
Kızlar benim bebiş 35 günlük
Ben hep süt sağıp veriyorum maalesef hala emmiyor
90lık veriyordum ama sanırım artık yetmiyor
120 lik 35 gün için çok mu? Mamada 120 yazıyor 5-8 hafta arası

benim bebeğim de 35 günlük, şu an 110-120 cc civarı alıyor her öğünde. sık aralıklarla isterse daha az içtiği oluyor, tam acıkmadığı için.

Sabahlari ayni sekildeyiz bazen yarim saat araliklarla bile oluyo hatta cok iciyo kusuyo mide bosalinca hadi bir daha... Geceleri uyuyakalmazsam eger 4 5 saat uyutmuyorum en fazla 3 saatte bir alip emziriyorum uyuyo ama genelinde. Gece 5 saate esnetme bence yinede. Eger uyku problemi yasiyosan emzirebildigin en gec saatte emzir en azindan gece 2 defa falan kalkarsin

ben nerdeyse 45dkda bir emziriyorum ya. uyudu mu da uyuyo 5 sast falan normal mi bilmiyorum

Kızlar biz 38 günlüğüz ve kızımda kabızlık var bununla ilgili ne yapabilirim sizce 4 gün oldu hala kakasını yapamadı.
Geç dılkılama olabilir bizimki 7-8 gününukjgır katı değilse dışkısı der yapmamalısın
Geçiyor mu bilmiyorum. Ama sürekli kıvranıyor.bebegim ilk iki hafta kendiliğinden gaz çıkarıyordu. Şimdi çok zorlanıyor.
Kimyon çeyi bir çay kaşığı veriyorum süper iyi geliyor birde biogaiga
Çok şükür sana söylemiştim gözün aydın olsun canım
Anladim canim
Senin için cok rahatlamiştir şimdi
Bende cok endişeleniyorum nasil olcak diye
Dilerim senin bebekteyse güzel haberler alırız gör temiz gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…