2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar merhaba,bebekleriniz öğlen uykusunu kaçta yapıyor,ne kadar uyuyor ve öğlen yemeğini yiyip sonra mı uyuyorlar?
Benim kızım 6:30-7 gibi uyanırsa 10:30-11:00 gibi 1-1,5 saat sonra da 16 da 1 saat uyur.

Eğer 9 a doğru uyanmışsa 12-15 arası uyur ( babası evde değilse. Baba evde ise uyumak istemiyor. Bu da beni çok yoruyor çünkü sürekli kucağımda gezmek istiyor)

Ben sabah kahvaltısı veriyorum, emerek uyuduğu için öğlen yemeği hazırlamıyorum .
Bu sıralar yemek zamanı beni çok zorluyor çünkü hiçbir şey yemiyor.
Sabahtan akşama kadar tüm yediklerinin toplamı en fazla 3 yemek kaşığı .

Bir ara çok güzel yedi, asla mama sandalyesinden yiyecek atmıyordu. Bardaktan suyu dökmeden içiyordu.Şu sıralar hepsini atıyor. Bardağı özellikle karnına , göğsüne döküyor. Günde 5-6 kez kıyafet değiştiriyor-sayısız kez mutfak süpürüyorum .

Gün içinde emzirmiyorum yemek yesin diye yemiyor da , görünürde yeni diş de yok .
Umarım çabucak geçer bu dönem.

Ay siz bi soru sormuşsunuz ben destan gibi yazmışım kusura bakmayın

Bir an önce çıksın bari.. benim oğlanın hem azı dişi hem köpek dişi şişmiş. Bir kaç kere parmağımla masaj yaptı. Şimdi kendi yapamaya calisiyor
kolay çıkarır inşallah.
Benim oğlan uyku ve yemek vakti biraz gecikerse çok ağlıyor . Ordan biliyorum.duzl3ecek zamanla
Benim oğlum bazen ağlıyor,bazen ağlamıyor,o yüzden tam anlayamıyorum,bu da beni rahatsız ediyor.Elimde işim yoksa ağladığında kucağıma alıyorum,yoksa kriz geçirir gibi ağlıyor bazen.Kucağıma alana kadar da susmuyor.İnşallah düzelir.Teşekkür ederim. 2 uyku yaptdığı zaman benim oğlum da 11 gibi uyurdu,ikindi vaktinde ben de emzirip uyutuyordum.20 gündür 1 uykuya geçmiş diye bilirim,ondan beri öğle uykuları gah erken gah geç oluyor,arada 1-2 defa 2 defa uyuduğu oldu.Son zamanlar benim oğlum da kucakta gezmek çok istiyor,bu da beni zorluyor,yoruyor.
Benim oğlum da suluğunu aşağıya doğru tutup su dökülmesini seviyor,suyu içip suluğu elinden bıraktığı oluyor.Her yemekten sonra ben de mutfağı süpürüyorum.İştahsızlık dişle alakalı ola bilir.Azı dişleri çıkarken ben bir dişi morarmasaydı hiss etmeyecektim.Beni öncekilere görü daha iyi anlıyor,ama bazı şeyleri de yoruyor.Allah yardımcımız olsun.Çok yazman sorun değil,böyle dertleşince iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…