2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar genital bölge dış kısmında ağrı acı normal mi acaba. Hani şu dış dudak kısmı var ya ön tarafı sanki bıçakla kesiyorlar gibi
Hiç okumadım oranın acıdığını bende mi tuhaflık var. Hele şu an sandalye üstündeyim öyle böyle acımıyor

Kızlar 3 Çubuklu gündeyiz bugün dediler ki rahim ağzı 1,5 cm kısalığında açıklık ise serçe parmağın ucu kadar inşallah sabah olmadan sancım başlar ve biz doğum için gideriz dilerim ki.ama diyelim beklenen olmadı yarın sabah yada öğlenden sonra yatış var.orada balon katater takıp onunla deneyecekler inşallah iş ona kalmaz sabaha çoktan sancım başlamış olur.bu arada nişanı kremsi bir akıntı gibi gelen var öı bugğn hastaneden bir anda benden kremsi bir akıntı aktı baya hiç öyle olmamıştı bu güne kadar acaba o da nişan mı çünkü illa kan olacak diye duymadım hatta bir yerde meni şeklin de de gelebilir diye okudum ama insan emin olmak istiyor başına gelen var öı

Kuzum Allah'ım yardimcin olsun en kolay en hızlı şekilde ilerlesin.İnşallah senin ve evladın için en hayırlısını diliyorum sana dua edicem inşallah

Dün gece hafif bulantım vardı sabah da sancıyla uyandım ve ishaldim. Sonra bebişim doğdu
Duyduğun güzel doğum darısı kolaylıkla başıma inşallah aminnnn
Kuzum Allah'ım yardimcin olsun en kolay en hızlı şekilde ilerlesin.İnşallah senin ve evladın için en hayırlısını diliyorum sana dua edicem inşallah
Allah razı olsun canım benim çok sevinirim

Ginnyscim benim 1 haftadır krem gibi akıntım vardı. Ama gerçekten krem gibi yaa biliyorsun sonra 3 cm açıklığım olduğunu soylediler. Muhtemelen acilmalar olurken gelen akıntı o şekilde. Balondan korkma oda güzel bir uygulama. Keşke Tr de de ilkboyle uygulamalar yapılsa...

Merhaba arkadaşlar,ben 5 Haziran sezeryan doğum yaptım.3500 gr.Her şey normaldi dogunca,sonradan sütüm olmasına rağmen doğru pozisyon ayarlayamadığım için süt veremedim dün ve bugün başladık sabahları onun harici mama kullanıyorum.Sarılık oldu bu yüzden takipteyiz,şimdilik bu kadar

Yaw işte sözde etkisi en az olandan başlıyorlar ama senin tansiyon sıkıntın var niye bu kadar uzattılar anlamadım yani neyse herşeyin hayırlısı bugün son gün bacım paşamız gelecek inş.

Bendede başlamıştı akıntı demekki doğuma yakın oluyor gerçi beni suni sancıyla doğurttular ama neyse. Kız üç cm açıklık az değil senin doğum hemen olur diye düşünüyordum ne alemdesin halen 3 cm açıklık

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün.

Ben de 40 haftayı doldurdum. Bugün kasılmalarla uyandım. İshal gibi boşalttı bağırsakları sabahleyin. Hala sancılar var. Bugün doğar inşallah, normal doğum bekliyorum. Hastane olarak Medicana'ya gidiyorum. Dün gittiğimde ne açılma ne sancı vardı. Bugün biraz daha bekleyip öğlene doğru sancılar artarsa gideyim diyorum.

Benim nst de düzenli sancilarim çıkmadi. Birden fazla doğum yapan anne adaylarında kasilmalarla beraber böyle acilmalar görebiliyoruz ama sancin düzene girmesi gerek, aktif doğumun başlaması için dedi doktorcuum gün içerisinde kasılmam çok oluyor ama gece mışıl mışıl uyuyorum ben. Annem(ebe)gel suyunu patlatayim başlasın doğumun diyor ama ben elletmiyorum

Benim de acilmam oldugunu ögrendim pazartesi günü hayirlisi bakalim sabirsizlikla kizimin gelmesini bekliyorum akintilar yogunlasti bende

Ay içimi ferahlattın ciddimisin balondan çok korktum şuan 3 çubuk var sancı yok minnacık bir açıklık olmuş işte serçe parmağım ucu kadar rahimde 1,5 cm düşmüş umut eşeyimi inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…