2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Forumlarda Havuç suyu ve deveci armutunun suyu arttırdığını okumuştum, umarım işe yarar doktorlar bebek ne kadar kalsa kar gözüyle bakıyorlar

39+0 da gittim doktor kontrolüne kendi doktorum yurt dışında başka hekim baktı. Suyunda azalma var söylemek zorundayım. Bebek iftarını yapmamış olabilir, ultrason da yanıltma payı da olabilir dedi. 1 hafta hareketlerini izle dedi. Benim de nst her şey iyi 39+2 hala bekliyorum. İçimizi rahat tutalım

aynen doktor hafta ya cuma 38 olacak ama normal giderse idare ederse suyu almayacak yine 38 buçuk 39u görecek ama işte idare edelim dedi bi hafta daha götürür yine bizi ama hareketlerine dikkat et dedi. tek dediği 3 lt kadar su dedi iste
Forumlarda Havuç suyu ve deveci armutunun suyu arttırdığını okumuştum, umarım işe yarar doktorlar bebek ne kadar kalsa kar gözüyle bakıyorlar

inşallah yaa rabbim sağlıcakla kucagimiza aldırsın. ben de 39u girmek istiyorum

bana da bol su tüket dedi. bugüne kadar benim de hep normaldi suyum hiç bir sıkıntı olmamıştı. şu içmek sence toparlar mi bi haftaya kadar
Hiç bilmiyorum. Doktor son ayına girdin suyun sıkıntıya düşmesin su iç demişti. B3nde hep enfeksiyon olduğu için mecbur içiyordum suyu. Ama su icmemeyi unutmamak için. 1.5 litre sulardan depo ettim eve yanımda gezdiriyorum. Bir şey kaybetm3zsin dene .havuç suyu önerisini duydum. Ama doktoruna sor istersen

Ginnys canım seninle tansiyonu konuştuğumuzdan beri her aklıma geldiğinde dua ediyorum sana ve herkese hepinizin sağlıklı, kolay doğumları olsun bebişli annelere de kolaylıklar diliyorum bol bol vakit buldukça uyuyun kızlar süt arttırıyormuş

çok teşekkür ederim inşallah toplar

Hadi inşallah tr saatiyle 4 den sonra yatış yapıcam bakalım.heyecanlıyım Zehra ama biraz güven verdi bana yorumun olur heralde gibi
Ginnys yanlış hatırlamıyorsam holladada yaşayan bir YouTube vardı. Onada balon takılmıştı. Balon konusunu ordan biliyorum bulursam linkini atayım burdan izle.

Çok teşekkür ederim güzel kalbin için Allah razı olsun dualar güzeldir umarım tez vakitte yavruma kavuşurum

Çok az kaldı miniğine kavuşmana geriden gelip okudum biraz açılman da varmış her şey çok güzel olacak
Dilerim herşey yolunda gider inanılmaz heyecanlıyım Buda tansiyonumu çıkartıyor tansiyonum çıkmamalı aslında benim için ama elde değil hayırlısı hakkımızda diyorum

Dilerim herşey yolunda gider inanılmaz heyecanlıyım Buda tansiyonumu çıkartıyor tansiyonum çıkmamalı aslında benim için ama elde değil hayırlısı hakkımızda diyorum
Yaa heyecanlıdır tabiki hakkımızda ennn güzeli hayırlısı olsun normal doğum yolunda ilerliyorsun hiç endişelenme tansiyonun çıkmasın hastanede misin

Kızlar doğum bekleyenlerinze allah sabır yeni doğuranlara da kolaylık versin inşallahben sezeryan sonrası sütü gelmeyenlerdenim daha iki gün oldu ama umutsuzluğa kapıldım dün mecbur mama verdik mememi hiç istemiyor gibi bir günde alıştı sanki sağıyorum boş boş memelerim acıyor sağmaktan inşallah işe yarar ve süt gelir varsa bir öneriniz lütfen paylaşın

39+2 hala ben de bir tık yok. Patlayacak gibiyim karnım çok gergin Doğumdan ayrı korkuyorum. Sezaryandan ayrı korkuyorum.

hahaha annen doğru söylemiş napsın. Benim annemde ebelik yaptı zamanında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…