2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Selam kızlar. Salı günü sezeryan ile kızım doğdu. Dikişler zorluyor baya ama bugün eve geldim. Meme ucum içe çökük dedi hemşireler ve silikon meme ucu verdiler. Onu kullandım ama süt gelmiyor ne yapmam lazım. Bebek sürekli emmek istiyor, doktora söylüyorum 3 gün bekle süt gelir diyor. Psikolojim bozuldu resmen gelecek olan sütte artık gelmez. Doktor mama da tavsiye etmiyorum diyor. Ne yapmam lazım bana bir fikir verin lütfen

Selam kızlar. Salı günü sezeryan ile kızım doğdu. Dikişler zorluyor baya ama bugün eve geldim. Meme ucum içe çökük dedi hemşireler ve silikon meme ucu verdiler. Onu kullandım ama süt gelmiyor ne yapmam lazım. Bebek sürekli emmek istiyor, doktora söylüyorum 3 gün bekle süt gelir diyor. Psikolojim bozuldu resmen gelecek olan sütte artık gelmez. Doktor mama da tavsiye etmiyorum diyor. Ne yapmam lazım bana bir fikir verin lütfen
Pompa alıp sağabilirsiniz ben o şekilde yaptım ilk günler

siringayla asilmayi denedin mi canim

Bende sezeryan oldum 4. Gün geldi sütüm her gün 3-4 saatte bir süt sağdım. Bazen sadece 1 damla geldi bazen hiç. Sonra artmaya başladı. Bebeğim yoğunbakımdaydı mecbur mama verdiler orada. Eve gelince bende emzirdim basende mama verdim. Hiç stres yapmayın bebekler gerçekten sürekli emmek istiyor ben en başta açlıktan sanıyordum ama sadece bizi istiyorlar. Memede güvende hissediyorlar bence.

Kızlar bir saattir arada bir alt karnıma sancı giriyor inşllh yalancı kasılmadır daha 37+2 yiz kızçem bir hafta daha kalsa iyi olurdu bakalım takipteyim

Amiiin hepimizin evladını inşallah 😍 ikimizde sezeryan olmuşuz kiloları da birbirine yakın benim kız biraz uzun olduğu için çok tombik durmuyor sizinki tombiş tombiştir şimdi koklayın benim için ❤️ doğumdan sonraki gün ne kadar kilo kaybetti bebek
Benim sütüm yetmemiş anlayamamışım 220 gr verdik 1-1,5 gün hastaneden çıkana kadar emzirmeye ek mama takviyesi aldık ama şimdi iyiyiz çok şükür sadece anne sütü alıyor
ayyy ilk doğduğunda kocamandı sanki şimdi minicik kaldı🤣 muhtemelen şişlikleri gidiyor.. hastanede 2 gün kaldım ama tekrar ölçmediler kiloları. ben de sadece anne sütü veriyorum.
memelerim çok değişik oldular sanırım 2-3 beden büyüdüler. sezaryen olduğum için sırtüstü yatıyorum ya kalkarken dikişlerden çok memelerim ağrıyor🥴 ben bazen sağıp biberonla veriyorum inş yanlış yapmıyorumdur.. çünkü çok acıyorlar.
bir de yarın topuk kanı vermeye gideceğiz 🥴

X