2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Yaw işte sözde etkisi en az olandan başlıyorlar ama senin tansiyon sıkıntın var niye bu kadar uzattılar anlamadım yani neyse herşeyin hayırlısı bugün son gün bacım paşamız gelecek inş.
İnşallah canım bakalım eve dönüşümüz öyle yada böyle Ali selimle hayırlısı hakkımızda

Annenin ebe olması çok güzel bir şey ama iyice açılasında madem öyle patlatsın yoksa su biter açılmazsa sıkıntı olur tabi ebe bizden iyi bilir. Bizimki duyumlar işte

Doktordan geldim simdi sancim yok acilmam da yokk alttan da muayene etti Pazartesi tekrar gel dedi bizden haberler böyle sanki 41i de dolduracagiz gibi geliyor

kızlar bugün tam 37+0 im az once kontrolden ciktim norade dojtorum gun vercekti ama suyun azalmis ama 1 hafta daha idare edebiliriz cok da kotu degil ama haftaya bida bakalım suyun kötüyse alırım hazırlıklı gel dedi. suyunniyilesirse idare ederiz bir hafta daha diyor. kordon kan akışı nst kalp atımı herseyibiyi dedi. var mı böyle başına geln suyu azalan napmam lazım acaba

Merhaba Deveci armutlu diyorlar bana da doktorum ilk doğum öncesi demişti deveci armut bebek suyunu artırıyor diye diğer kontrole kadar istersen biraz ye umarım faydası olur.

gözünüz aydın ve çok geçmiş olsun canım. inşallah hemencecik toparlanacaktır bebiş

annenin ebe olması ne kadar güzel yaaa kendini güvende hissediyor olmalısın inşallah bebişin en doğru zamanda kolaylıkla gelecektirr aynı dileğimi sizler için de diliyorum kızlar ve unuttuklarım varsa Ginnys L Lavinia58 S sevgicik0149 puffu C cografyacianne

doktor sizi daha endişelendirmiş strese sokmuş ki bu da süt gelmesi için hiç iyi değil.. lütfen aldırmayın benim sütüm gelmesine rağmen ilk iki gün mama da verdik. hiç sütle beslenemeyenler var ki bu da dünyanın sonu değil. canınızı sıkmayın iyileşmeye bakın, mümkün oldukça emzirin sağım yapın ki sütünüz hemencecik gelecektir

Benim de acilmam oldugunu ögrendim pazartesi günü hayirlisi bakalim sabirsizlikla kizimin gelmesini bekliyorum akintilar yogunlasti bende
Ne kadar acilman olduğunu söyledi doktor canim?
Ay içimi ferahlattın ciddimisin balondan çok korktum şuan 3 çubuk var sancı yok minnacık bir açıklık olmuş işte serçe parmağım ucu kadar rahimde 1,5 cm düşmüş umut eşeyimi inşallah olur
Çok güzel .. rahim aşağıya inmiş o zaman. Geriye kaldı açılması. Bunu da la yaparsın. Sonra gelsin kuzucuk
Hemde çok güzel. Doktor bile annen yanında bizden daha kıdemli korkma güven annene dedi. Bizde teorik bilgi cok ama özellikle eski ebelerde pratik bilgide bizden ustunler dedi.. bekliyoruz bakalım hayırlıai ile gelsin yavrularımız.

Benim suyum hep iyiydi. Bolca su tüket su azalmasin demişti doktor

Hadi inşallah tr saatiyle 4 den sonra yatış yapıcam bakalım.heyecanlıyım Zehra ama biraz güven verdi bana yorumun olur heralde gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…