2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
suni sancı ilk kez bu doğumda verdiler banada 2 veya 3 gün sürer dediler 6 saat sonra başladı sancılar belki seninde ikinci takılınca başlar hakkında hayırlısı olsun canım.

Ben de 39 haftaya girdim. Hala bir şey yok, benim kız erken gelecek gibi derdim. 40 a doğru gidiyorum. Bugün nst çekilecek doktorumda yurt dışına gitti. Artık doğum gelse bitse hayırlısı ile Ruh halim fenaa durumda Allah'ıma sen sağlıklı şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip et.

suni sancı ilk kez bu doğumda verdiler banada 2 veya 3 gün sürer dediler 6 saat sonra başladı sancılar belki seninde ikinci takılınca başlar hakkında hayırlısı olsun canım.
Belkide canım hayırlısı olsun zatn başladık bakalım ama dileğim bu eve gönderebildikleri yöntem uygulanırken olması rahat olmak açısından dil bilsem bu kadar endişeli olmam da bildiğim kadarını unutuyorum heyecan ve ağrıda kendimi bildiğim için tabi sonucu yada olacak olanı değiştirmeye gücümüz yetmez neyse o olacak ama iyi düşüneyim bir an önce başlasın diye diliyorum.az önce mesela ayağa kalktım belim hafif ağrıyor yürürken sanki iğne yapılmışım kalçadan gibi heralde etkisi oluyor ki böyle bir şey hissediyorum.zamanla artar heralde de bir de mintşğim gayretlerse oooo belki olur bu günlerde diğerlerine gerek kalmaz

Kizlar dogumu kolaylastirmak icin bunu okuyoruz hadi bakalim hepimiz bir avazda kurtulalim sadece Sümmes Sebila Yesserrahu diyoruz gün içerisinde okuyalım bol bol
Kesinlikle dilinizden düşürmeyin hele hakiki doğum sancıları başladığı zaman çok çok etkili bir süre. Ben çok gördüm faydasını banada ginnsy söylemişti sağolsun. Sende sağol canım doğum yapacaklara manevi reçete

Bence sen bugün doğum yapacaksın içimde öyle bir his var ama bakalım paşanın canı isteyecekmi. Paşacık hadi teyzeye yap bir iyilik annene mahçup olmasın bugün yolculuğun başlasınşaka bir yana allahın izniyle bence bugün olumlu bişeyler olacak gibi hadi hayırlısı canım

Ağzın bal yesin bacım taaa minnacık bir sancım oluyor sevinçten deliriyorım burdan alır yürür diye.şimdi bu içinde iyice genişledi çubuk bugün çıkartıp 2 tane yapacaklar dilerim yeterli açıklığı yapar benim minik kuşumda bu kadar çabaya hadi madem bende geleyim der ama hepsi bugğn olsa cidden çokta güzel olur uzadıkça heyecan zorluyor insanı birde şu tansiyon çıkmazsa güzel o beni perişan ediyor asıl

Ben de aynı şekilde her gün yorulup gece yatarken ya bu gece sancım tutsa suyum gelse çok yorgunum yapabilir miyim diyorum, ama muhtemelen öyle bir adrenalin heyecan gelicek ki yorgunluğu hissetmeyeceğiz Hurma yiyorum bir de, doktor suya koyup yememi söyledi

Biz yarin 40 oluyoruz tamm ama benim kizim keyifci çıktı arada yalanci sancılarım oluyor o kadar Cuma gideceğim doktora 41e kadar bekleriz demişti ama bakalim ne der bir an önce doğsa sabırsızlıkla bekliyorum.

Al benden de o kadar defalarca aynı şeyi düşündüm. Şu an doğum başlasa bu yorgunlunlukla nasıl doğuracağım diye ama vücut ona da bir çözüm buluyordur eminim

Eveeet bugünde hastaneye gittik geldik dünkü sancı çubuğunu çıkarttılar yeni yaktılar bugğn 2 tane takıldı dünkü çok şişmemiş bu daha iyi gelir dediler umarım öyle olur.yine çatı muayenesi yaptı Dr dün mide yapmıştı hergün gelen giden parmaklıyor anlayacağınız bu yöntemde ama çatı muayenesinden korkmayın acıyor evet ama aşırı bir acı değil normal muayene acısı gibiydi hatta bu çubukları yerleştirmek için şu alet var ya içeriyi açan onu taktı onun metalini taktı abuuuu oda gitti bir yere sıkıştı sanırım bir acıttı ki çatı muayenesi ondan kolaydı.bu muayeneden korkanlar varsa haberiniz olsun diye söylüyorum gözümüzde büyüttüğümüz gibi değil alet zerzavat daha çok can yakıyor biz ikinci güne geldik hadi bakalım inşallah bu daha iyi bir genişleme sağlarda iyi gelir.denenecek herşeyi max deniyorum ama olmayınca olmuyor vaktini beklemek gerekiyorsa ne yapsak nafile oda vaktini bekliyor hayırlısı hakkımızda.bugünde tansiyonum çıktı ama endişe etmemek gerektiğini söylediler kendimi iyi hissediyorsan sorun yok dediler ztn buraya gelince biz müdahele ederiz dediler o nedenle yüksek tansiyon ile gittim orada yine düştü müdahalesiz düştü şimdi rahatım şükür. Benden haberler böyle kızlar

Senin dikkat etmen gereken tek şey şimdilik tansiyonun onu kontrol altında tutmaya çalış sancın bugün olmasa yarın mutlaka olacak. Hakkında hayırlısı canım duamdasın❤

Senin dikkat etmen gereken tek şey şimdilik tansiyonun onu kontrol altında tutmaya çalış sancın bugün olmasa yarın mutlaka olacak. Hakkında hayırlısı canım duamdasın❤
Hadi inşallah canım yoklayıp durdular hani canım açıyor ama açılmaya faydası olur diyede bildiğin cahil cesareti hevesiyle seviniyorum halim çok komik

Biz yarin 40 oluyoruz tamm ama benim kizim keyifci çıktı arada yalanci sancılarım oluyor o kadar Cuma gideceğim doktora 41e kadar bekleriz demişti ama bakalim ne der bir an önce doğsa sabırsızlıkla bekliyorum.
Baya keyfine duskunmus bende bugün youtubedan doğumu kolaylaştıran hareketlere başlayacağım. Bakalım etkisi olur mu doğumu başlatma da

Kızlar süt artırıcı ne yapıyorsunuz sütüm var ama bebeğime yeterli gelmiyor ilk günler emmedi yeni yeni emiyor oda yetmiyor

Kızlar süt artırıcı ne yapıyorsunuz sütüm var ama bebeğime yeterli gelmiyor ilk günler emmedi yeni yeni emiyor oda yetmiyor
Rezene, dereotu, çorba, komposto, bolca su, pekmez, tahin. Şu an aklıma gelen denediğim şeyler bunlar ama benim de sütüm yetmiyor her şeyi yiyorum içiyorum ama çoğalmıyor bir türlü. Bende tavsiyelere açığım bu konuda

37+1 den bildiriyorum
Resmen bir anda çöktüm iki çamaşır serdim sanki bir yıl durmadan ev işi yapmışım gibi bir yorgunluk
Yürürken bile acı çekiyorum magnezyum içmezsem. Bebek de kanala inmeye başlamış öyle dedi doktor
Resmen 37 ye kadar hamilelik değilmiş yaşadığım. Şimdi başlamış

Ben e bebekten süt arttırıcı çay aldım tabii bilmiyorum işe yarar mı
Bir de orada malt içecekleri var iyi diyo çoğu kişi

Kızlar ben 37+0 oldum bugün, şuan için tık yok. Aynı günlerde olanlar sizde durum nasıl?
Bende 37 haftanın içindeyim nstde sancı çıkmıyor arada karın ağrısı yaşıyorum sezeryan olacağım için sancısız ağrısız o güne kavuşsam keşke : )

Ek olarak mama veriyormusun canım ben veriyorum günde üç defa emiypr ama karnını tam doyurmadan memede uyuyor onun için mecburen mamada veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…