2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
tabi klima olmaz cocuk varken ama idare edecen artık analığı kutsal yapan bu fedakarlıklar değil mi zaten

ben ne takılırken ne çıkartılırken hiç birşey hissetmedim öyle acisizdi

kızlar ogleden beri göbek deliğinin çevresinde hem ağrı hem sanci var özellikle hareket ederken. neden olabilir ki tedirgin etti yürürken o ağrı sanki göbeğim çatlayacakmış gibi oluyo

Hadi inşallah çok süreç uzamadan gelir minik paşa preeklampsi riskinden dolayı sezaryen durumu falan olmuyor mu bu şekilde beklemek güvenli miymiş
Yok en kötü ihtimal ile en sert suni sancıyı damardan verip yine normal yapacaklar sezeryan sadece doğumda herhangi bir risk oluşursa yapılıyor

kızlar ogleden beri göbek deliğinin çevresinde hem ağrı hem sanci var özellikle hareket ederken. neden olabilir ki tedirgin etti yürürken o ağrı sanki göbeğim çatlayacakmış gibi oluyo

Baskı yapiyolar artık ben de çok hissediyorum yirtilacak gibi oluyor. Çıkış arıyor sanırım ama bulamıyor kuzular

Doğum sürecin başladı nihayet canım hiç kötüyü düşünme inşallah sağlıkla kolayca gelsin bebeğin Bizi de haberdar et

Memeyi doğru tutduğunuzdan emin misiniz?Ben hastanede yalnış yapıyormuşum.Evde kayınvalidem öğretdi,memeyi işaret ve orta parmak arasında tutub vermek lazım,orta parmakla aşağıdan memeyi yukarı doğru kaldırarak desteklemek lazım.

Çok geçmiş olsun. Benim de perşembe günü muayenem var bakalım normal olucak mı

hadi bakalım sağlıkla kolaylıkla bebişini en kısa zamanda kucağına almanı diliyorum inşallah her şey en mükemmel şekilde geçer

Bana kanala girmiş 2 haftaya doğar demişti geçen hafta, 13 haziran gibi yani. Şimdilik bekliyorum bakalım birşey yok
Ben de geçen hfta gittim ama ne sancı ne bişi nst de hiç bişi çıkmadı doktor da bişi demedi kilosunu bile soylemedikanala girmiş mi girmemiş mi bilmiyorum başı aşağıda dedi sadece inşallah haftaya gelirler 38 dolmuş oluyor zaten çok bekletmezler bizi umarım

Guzel haberlerini bekliyoruz su gibi aksin gecsin kendi sancilarin baslasin insallah diger suni yontemlere gerek kalmadan dogumun olur sag salim bebegine kavusursun dualarimiz seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…