2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aslında şöyle bişey var eşlerimiz beraber olabiliyosak bu çok korkutmamalı… ilk muayeneden sonrası çok korkutucu olmuyo bu benim 3.

İlk kez doğum yapacak olanlar özellikle benim gibi bunları okumak korkutuyor Allah hepimize kolay sağlıklı doğumlar nasip etsin

ç

çok geçmiş olsun canım sen iki yöntemi de deneyimledin biraz kendine geldiğinde bizimle paylaşır mısın
tebrik ederim allah analı babalı büyütsün

Ay canım hadi gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün.

Hayırlı olsunn Rabbim anali babali buyutmek nasip etsin kolayca toparlarsiniz inşallah

Maşallah canım gözün aydın olsun darısı bizlerin başına

Canım gözün aydın olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah
Teşekkür ederim hepinize valla normalde yaptım sezeryanda her doğumun kendine göre zorlukları var .. ama her doğum bambaşka önemli olan en hızlı şekilde toparlanabilmemiz Allah'ın izniyle .. benim doğum sırasında rahimimde miyomlar olduğu anlasildi ve bu şimdiye kadar ultrasonda görülmedi .. doktor bile şaşırdı bide onlar temizlendi patolojiye gönderildi insh onlardanda hayırlı sonuç gelir

Bana acil sezeryan olunca her şeyi apar topar yaptılar sondayı da ameliyattan önce taktılar ama öyle beklediğim kadar zor değildi zaten o bölge kendini doğuma hazırladığı için her kısmı kabak çiçeği gibi açılmaya meyilliydi kolayca soktu kadın akfkskd

İnşallah canım hiç canını sıkma hayırlı haberler gelir o halde iyi bile olmuş bir kez daha operasyon olmaktansa doğuMda temizlenmesi çok mantıklı hızlı bir iyileşme süreci dilerim senin için

Canım damar yolu açıyorlar, antibiyotik serum taktılar, nst ye bağlayıp baktılar, ameliyat önlüğü bonesi verdiler giy diye, varos corabini giy dedi, en son sonda taktı, normal odadaki yatakta takti o kadar basit kolay takılması acısı yok gerilme boşa. Sonra bekledim dr hazir olana kadar, dr cagirinca zaten sedyeyle ameliyathaneye gidiyorsun, ordada biri o kolundan biri bu kolundan biseyler yapıyor, birileri gelip soru soruyor dikkatin dağılıyor heyecan azalıyor, güle oynaya ameliyat ettiler beni, benim ilk başta tansiyonum düşünce ortam gerildi, 2 damar yolu acildi, 2serum birden takıldı igne felan vurdular ilaclar yapildi derke normale donunce herkes rahatladi. Öyle geçiyor yani dikkatin dağılıyor orda heyecan stres azalıyor

Amin inş hiç korkma sonuçlarda temiz çıkacak. Sen küçük paşaya odaklan nasıl iyimi küçük adam

Daha önce hiç taktırmadım o küçücük yere nasıl olcak diye düşünüyodum hep açılıyorsa iyiymiş valla

Ay ne güzel anlattın benim de böyle rahatça geçer gider inşallah

Bende hep öyle düşünüyodum valla ama orası da gevşemişti rahatça girdi yani sadece bende mi öyle oluyo herkeste mi bilmiyorum
Takan kişiyle de çok alakalıdır bence ya
Kan verirken bile bazıları mesela canımı o kadar acıtıyo ki ama bazı hemşire de bakmadan alıveriyor nerdeyse
inşallah bana da eli hafifi denk gelir. Aslında hiç korkak biri de değilimdir ama bu doğum işini büyüttüm de büyüttüm olsam da kurtulsam

Özelde hemen çıkıyor sonuçlar. Damar yolu açıp antibiyotik ve serum da verdiler söylemeyi unuttum . Zaten sondanın numaraları var kadınlara daha küçük takıyorlar jel sürülüyor rahat ilerliyor doğumdan sonrada bir süre kaldı. Bir yakınınız imkan varsa komposto vs getirsin size gaz çıkarmak için vağırsaklar için
Dua edin hastaneye gidiyoruz çantanızıda alın gelin dediler tansiyonum fırladı ne olur ne olmaz demişler Dr yatırmak isterse diye hayırlısı hakkımızda
Duam seninle inş istediğin şekilde doğum yaparsın. Sen ve bebeğin Sağlıklı olur

Tansiyonum düşmüyor şaka gibi tam düşüyor hadi çıkalım diyicem hazırlanıyorum eşim yine bir şey yapıyor kızdırıyor deliyorum tansiyon fırlıyor adam beni çileden çıkarttı ya şaşkınlıkta tavan noktada

Allah Allah sakin kalmaya çalış canım valla zor doktor ne diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…