2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Tansiyonum düşmüyor şaka gibi tam düşüyor hadi çıkalım diyicem hazırlanıyorum eşim yine bir şey yapıyor kızdırıyor deliyorum tansiyon fırlıyor adam beni çileden çıkarttı ya şaşkınlıkta tavan noktada
Yaa kıyamam sakin olmaya çalış biliyorum biraz zor böyle durumda en ufak şeyler bile insanı sinirlendiriyor 😞 tansiyon kaç çıkıyor? Doktor bu durumda bırakıcak mı?

Tansiyonum düşmüyor şaka gibi tam düşüyor hadi çıkalım diyicem hazırlanıyorum eşim yine bir şey yapıyor kızdırıyor deliyorum tansiyon fırlıyor adam beni çileden çıkarttı ya şaşkınlıkta tavan noktada
Sakın ol demek istiyorum sanırım bende olamazdım. 🥲 Sabret ginnys herşey güzel olacak yavrucagina kavuşma az kaldı. Ne güzel dayandiniz hepiniz.

Özelde hemen çıkıyor sonuçlar. Damar yolu açıp antibiyotik ve serum da verdiler söylemeyi unuttum . Zaten sondanın numaraları var kadınlara daha küçük takıyorlar jel sürülüyor rahat ilerliyor doğumdan sonrada bir süre kaldı. Bir yakınınız imkan varsa komposto vs getirsin size gaz çıkarmak için vağırsaklar için

Duam seninle inş istediğin şekilde doğum yaparsın. Sen ve bebeğin Sağlıklı olur
Çıkarılırken hafif sızlıyormuş sanırım sadece. Çıkmasından korkmuyorum o yüzden hiç
Burdan okuduğum kadarıyla sade kahve ve kayısı suyu koydum hastane çantama. Bir de kayısı kompostosu yaptırtayım diyordum

Çıkarılırken hafif sızlıyormuş sanırım sadece. Çıkmasından korkmuyorum o yüzden hiç
Burdan okuduğum kadarıyla sade kahve ve kayısı suyu koydum hastane çantama. Bir de kayısı kompostosu yaptırtayım diyordum
takarken de çıkarırlen de hiç acımadı. hatta sonra çiş yaparken de..
doktorum kayısı kompostosu önerdi. hazır meyve sularını hiç içme dedi.
benim kaka biraz sıkıntılı oldu ona da hiç olmazsa lavman veriyorlar. inşallah güzellikle kucağına alacaksın bebişi ♥️

takarken de çıkarırlen de hiç acımadı. hatta sonra çiş yaparken de..
doktorum kayısı kompostosu önerdi. hazır meyve sularını hiç içme dedi.
benim kaka biraz sıkıntılı oldu ona da hiç olmazsa lavman veriyorlar. inşallah güzellikle kucağına alacaksın bebişi ♥️
İnşallah, çok teşekkür ederim 😍 bazen hafif yanma oluyormuş sende olmamış hiçbiri darısı başıma.
Son 2 gün katı gıda almamayı düşünüyorum. Yoğurt çorba vs tüketip tuvalet problemini biraz atlatırım bari.

Kız adamada yazık napsın oda heyecanlı.

Allah Allah sakin kalmaya çalış canım valla zor😔 doktor ne diyor

Yaa kıyamam sakin olmaya çalış biliyorum biraz zor böyle durumda en ufak şeyler bile insanı sinirlendiriyor 😞 tansiyon kaç çıkıyor? Doktor bu durumda bırakıcak mı?

Sakın ol demek istiyorum sanırım bende olamazdım. 🥲 Sabret ginnys herşey güzel olacak yavrucagina kavuşma az kaldı. Ne güzel dayandiniz hepiniz.

Canım allah yardımcın olsun. Hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kız adamada yazık napsın oda heyecanlı.

Kızlar bugün burası çok sessiz Ginnys Ginnys in de sesi çıkmıyor birkaç saattir acaba doğum mu yapıyor☺️ inşallah sağlıcakla fazla uğraşmadan doğum olmuştur🤲🏻
Hepinizden Allah razı olsun.süreci anlatayım henüz doğum sancılarım gelmedi suniyi aldım eve geldik bekliyorum.zor şer hastaneye yetiştik tansiyon tavan 160 ları geçiyor küçük 100 leri geçiyor oraya gidince kontrolde olma hissimi bilmiyorım düştü şükür.ctg yapıldı sancı yok başhekim baktı muayene etti bebek kafası baya aşağıya inmiş dedi öğrencilerine muayene etti gösterdi. Sonra suni sancı için asistan Dr yolladı çubuk şeklinde bir yöntem alttan takıyorlar sancını başlatması için takarken falan acıdı baya sonrasında sancıdı biraz ama geçti.bu içimde büyüyecek rahim ağzını eritecek ve kasılma yapacak yarına kadar yarın iki tane birden takacak bugğn denedi sığmadı geri fırladı çıktı diğeri.3 güne kadar bunu uygulaya biliyor sonra bu yöntem tutmazsa hastaneye yarış verip katater yöntemi deneniyor çıkmadı fitil olmadı jel olmadı hap böyle hangisi olursa diyerek devam İlknur yöntem bu ben evde olmak istediğim için bunla başladı.en azından evimde biraz rahat hareket ederim Almancam her derdime yetmez diye yatmaya korktum. Tansiyon iyi olsun gerisi çözülür ama tansiyon beni korkuttu çünkğ ani ölüm riskim var preeaklampsi nedeniyle bunu bilip normal duramıyorsun tansiyon normalde tehlikeli bu hastalıkla kabus gibi ne yapsak düşüremedik zaten bakalım şimdilik iyiyim hafif ağrılar var o kadar evdeyim evde bekleyeceğiz sancıları

Hepinizden Allah razı olsun.süreci anlatayım henüz doğum sancılarım gelmedi suniyi aldım eve geldik bekliyorum.zor şer hastaneye yetiştik tansiyon tavan 160 ları geçiyor küçük 100 leri geçiyor oraya gidince kontrolde olma hissimi bilmiyorım düştü şükür.ctg yapıldı sancı yok başhekim baktı muayene etti bebek kafası baya aşağıya inmiş dedi öğrencilerine muayene etti gösterdi. Sonra suni sancı için asistan Dr yolladı çubuk şeklinde bir yöntem alttan takıyorlar sancını başlatması için takarken falan acıdı baya sonrasında sancıdı biraz ama geçti.bu içimde büyüyecek rahim ağzını eritecek ve kasılma yapacak yarına kadar yarın iki tane birden takacak bugğn denedi sığmadı geri fırladı çıktı diğeri.3 güne kadar bunu uygulaya biliyor sonra bu yöntem tutmazsa hastaneye yarış verip katater yöntemi deneniyor çıkmadı fitil olmadı jel olmadı hap böyle hangisi olursa diyerek devam İlknur yöntem bu ben evde olmak istediğim için bunla başladı.en azından evimde biraz rahat hareket ederim Almancam her derdime yetmez diye yatmaya korktum. Tansiyon iyi olsun gerisi çözülür ama tansiyon beni korkuttu çünkğ ani ölüm riskim var preeaklampsi nedeniyle bunu bilip normal duramıyorsun tansiyon normalde tehlikeli bu hastalıkla kabus gibi ne yapsak düşüremedik zaten bakalım şimdilik iyiyim hafif ağrılar var o kadar evdeyim evde bekleyeceğiz sancıları
Hadi inşallah çok süreç uzamadan gelir minik paşa🌸 preeklampsi riskinden dolayı sezaryen durumu falan olmuyor mu bu şekilde beklemek güvenli miymiş🤷🏼‍♀️

Kızlar ben 37+0 oldum bugün, şuan için tık yok. Aynı günlerde olanlar sizde durum nasıl?
36+6 bende de şuan için bir şey yok yarın randevum bakalım sezaryen günü vericek büyük ihtimalle. Benim rahim yarım olduğu için bebiş dönmüyor🙈 hem de tansiyon problemim çıktı 33 haftadan beri ilaç kullanıyorum

Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin insallah cok kolay bir doğumun olur Rabbim yardimcin olsun tansiyonun hep stabil kalsin da insallah doğum kolay gecsin 🤲 bu kadar sabrının sonu selamet inşallah canim

Ben alıştım artık hareketsizliğine hep öyle olduğu için ama zaten bu haftalarda sert tekmeler beklenmiyormuş normaldir herkeste azalması.
Temizliği ben de bu hafta halledicem. Yatağını yıkamadım bebişin onları yıkarım bi o kaldı. Bir de yatağını nereye yapcaz o dert. Klimasız ben uyuyamıyorum klimada o uyuyamaz yaz bebeğinin benim için dezavantajı olacak bu sıcaklar olmaz tabi

X