2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım sancı başlayıp son ana kadar nişan ve su gelmeyebilir kendini bunlara şartlama sancılarını takip et 5 dk da bir ve düzenli geliyorsa dinlenince geçmiyorsa gerçek sancılardır o zaman hastaneye gidebilirsin
Gece 3 te gittim hastaneye 5 cm açıklık varmış. Sabah 9a kadar bekledik küçük hanım pek niyet etmedi gelmeye. Açıklık artmamış üstelik başıda tam kanala girmediği gibi çatımda problem varmış. Spinal anesteziyle doğum yaptım. 3600 kg 50 cmlik bir kızım var. 😂🤭Şu iğrenç dünyaya çocuk mocuk getiremem diye atarlanıp artistlenen beni küçücük ayaklı bir minik ne hallere koydu 😂😂🥰🥰 Allah isteyen dileyen hak eden herkese bu duyguyu yaşatsın kimsenin kucağını boş koymasın inşallah 🙏🙏🤗

Eveeeet annisler çoğalmaya başladığına göre yeni sorunlara geçelim mi yavaştan, mesela suanki en büyük derdim göğüs ucu yarası, cigerime bicak saplaniyor resmen, yaşayan ve en hızlı şekilde cozen varmi
Canım rn büyük korkumdu ama çok şükür korktuğum gibi olmadı bir kaç gün ağrı oşdu ben doğumdan önce krem sürmeye başlamıştım. Buraya atmıştım bizim eczaneden aldı diye türkiyede varmı bilmiyorum ama yinede resim atayım sana ben çok faydasını gördüm iki defa kullanmamda geçti ağrım. Resmi atıyorum inş bulabilirsin.

Eklentiler

• 20230529_141152.jpg
    20230529_141152.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 43
Gece 3 te gittim hastaneye 5 cm açıklık varmış. Sabah 9a kadar bekledik küçük hanım pek niyet etmedi gelmeye. Açıklık artmamış üstelik başıda tam kanala girmediği gibi çatımda problem varmış. Spinal anesteziyle doğum yaptım. 3600 kg 50 cmlik bir kızım var. 😂🤭Şu iğrenç dünyaya çocuk mocuk getiremem diye atarlanıp artistlenen beni küçücük ayaklı bir minik ne hallere koydu 😂😂🥰🥰 Allah isteyen dileyen hak eden herkese bu duyguyu yaşatsın kimsenin kucağını boş koymasın inşallah 🙏🙏🤗
Hayırlı olsun, Allah anali babali büyütmek nasip etsin ☺️🤲
Selamün aleyküm hanımlar kontrole geldim 39+4 bebeğin suyu fazla çıktı yatışım yapılcak hiç açıklığım yok hafif hafif sancım var suni verecekler büyük ihtimalle
Kolay bir doğum olur inşallah Allah yardimcin olsun 🤲

Kızlar bir şey sorcam. Doğumdan sonra göğüslerde büyüme oluyor mu? Bende hamilelik sürecinde hiç büyüme olmadı
2 tane emzirme sütyeni aldım biraz büyük geldi ama annem değiştirme süt olursa büyür vs dedi
Sorayım dedim napsam bilemedim
Evet hemde nasıl büyüyor silikon takmış gibi oldu benimkiler😂😂

Ben de aynı ölçü aldım ama bi tık büyük geldi komple kapladı. Değiştirsem mi bilemedim. Büyüyorsa tam gelir aslında. Gerçi sütüm olacak mı o da kesin değil de.
Ben baya 2-3 beden büyür hamileyken bile sanıyodum ama olmadı
İnsandan insana değişiyor,fazla kilo alan bedeninde ödem oluşanlar oluyor,onlarda fazla büyümüş ola bilir diye düşünüyorum.Sen şimdiden kendini süt vereceyine odakla,olumlu düşün canım.

Tebrik ederim canım,sağlıkla analı-babalı büyüsün

Selamün aleyküm hanımlar kontrole geldim 39+4 bebeğin suyu fazla çıktı yatışım yapılcak hiç açıklığım yok hafif hafif sancım var suni verecekler büyük ihtimalle
Aleykum selam,güzel doğumun olur,sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah

Kızlar ben dün doğum yaptım bebeğim kaka sını yapmış içerde acil sezaryen oldum ama çok şükür yememiş sağlık durumu gayet iyi maşallahı var ama sütüm yok malesef gelmiyo 😵‍💫 emziriyorum yinede ama ebeler aç kalmaması için 30 cc mama veriyolar tecrübeliler bu süt ne zaman gelir ve nasıl gelir sıvı geliyo ağız sıvısı ama süt yok boş gibi zaten göğüslerimde
yaaa çok geçmiş olsun ayrıca tebrik ederim 🥹🥹 allah analı babalı büyütsün ♥️♥️ rutin kontrolde mi fark edildi acaba

inşallah kendi sancından hiç farkı olmadan kolaylıkla güzellikle doğum yapar bebişini kucağına alırsın canım 🥹♥️♥️

Son düzlükte 5 gün bence dayan hayaline kavuş 5 gün daha yapabilirsin ha canından daha evla değil tabi bıçak kemiğe dayanırsa alternatif varmış gider Dr dersin yap sezeryan ama hayaline çok az var gibi 🌸
inşallah hayallerimize kolaylıkla kavuşuruz canım hepimize dua ediyorum🥹♥️♥️ bir hafta daha bekleyeceğim günümün dolmasını. sonrasını o zaman düşünmeye karar verdim 🙈

Kızlar ben dün doğum yaptım bebeğim kaka sını yapmış içerde acil sezaryen oldum ama çok şükür yememiş sağlık durumu gayet iyi maşallahı var ama sütüm yok malesef gelmiyo 😵‍💫 emziriyorum yinede ama ebeler aç kalmaması için 30 cc mama veriyolar tecrübeliler bu süt ne zaman gelir ve nasıl gelir sıvı geliyo ağız sıvısı ama süt yok boş gibi zaten göğüslerimde
Gözün aydın canm rabbim sağlık versin sıcak suyun altında masaj yap göğsüne gelir inşallah .. bebeğin kakasini yaptığıni nasl farkettiniz yani anormal bı durummu oldu doktora gittin

Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini❤️

Bir de kızlar en son pazartesi gittim doktora. doktor son 2 hafta boşuna para verme sadece nts çektir bana göster yeter dedi
Ben yine de randevu alsam mı bilemedim sadece nts yeterli olur mu? İlla ultrasonla bakılsa mı yoksa
Benim doktorun rahatlığı da beni öldürecek🤓

tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün 🥹 ne güzel bir doğumun olmuş maşallah 🥹 bu dünyanın pisliği beni de hala korkutuyor sanırım hayat böyle bir yer 😔

Hayırlı olsun 😊

X