2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Önce jel gibi içerisi kanlı bi akıntı sonra kahve rengi kanla karışık akıntı geldi şimdide kahve rengi hafif kanlı devam ediyor ara ara da sancım var inşallah süreç uzamadan doğururum sancı durumuna göre hastaneye gitcem
Merhaba dün sabah ben de karın agrisi ile uyandim bir wcye gideyim dedim bur baktım ki sizinki gibi kanlı akıntı.
Panik yaptım,heyecanlandım çünkü ilk doğum su ile ,ikincisi direkt sanciyla, üçüncü de nişan ile başladı.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Kızlar bende 38+1 de yani bugün sezeryanla doğum yaptım bebiş 3400 gram doğdu çok şükür sağlığı yerinde bende iyiyim sezeryandan kimse korkmasın anlatıldığı gibi değil gayet kolay darısı başınıza inşallah 🙏
Tebrikler canım,sağlıkla,analı-babalı büyüsün

Doğum yapanlar allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah doğumlar oldu nerdeyse sayılı kişiler kaldı gelelim yeni konulara bebeğim dünden beri çok ağlıyor doğru düzgün emmiyor mama veriyodum arada sırada onuda istemiyor emmek istiyo ama çok geriliyor vallahi çok moralim bozuk ya bana bi fikir verin

Kızlar ben dün doğum yaptım bebeğim kaka sını yapmış içerde acil sezaryen oldum ama çok şükür yememiş sağlık durumu gayet iyi maşallahı var ama sütüm yok malesef gelmiyo 😵‍💫 emziriyorum yinede ama ebeler aç kalmaması için 30 cc mama veriyolar tecrübeliler bu süt ne zaman gelir ve nasıl gelir sıvı geliyo ağız sıvısı ama süt yok boş gibi zaten göğüslerimde
Bende pazar günü aynı sebepten acil doğum yaptım. Göğüs ucum olmadığı için silikon uçla emziriyorum ilk başlarda damla damla geliyodu şimdi pompa aldım bi tık daha iyi geliyor ama söylenene göre fışkıracak kadar çok gelince süt gelmiş sayılırmış. Benimki elimle sıkınca akıcak kadar geliyo sık sık emzirmeye çalışıyorum

Kızlar ben dün doğum yaptım bebeğim kaka sını yapmış içerde acil sezaryen oldum ama çok şükür yememiş sağlık durumu gayet iyi maşallahı var ama sütüm yok malesef gelmiyo 😵‍💫 emziriyorum yinede ama ebeler aç kalmaması için 30 cc mama veriyolar tecrübeliler bu süt ne zaman gelir ve nasıl gelir sıvı geliyo ağız sıvısı ama süt yok boş gibi zaten göğüslerimde
Sıvı geliyor dediğiniz zaten kolostrum yani ilk süt en değerlisi. Bebeğin midesi şu an 30 cc değil ki ben anlamıyorum bu hemşireleri. İlk gün her beslenmede bir çay kaşığı kadar içse doyar bebiş

Merhaba dün sabah ben de karın agrisi ile uyandim bir wcye gideyim dedim bur baktım ki sizinki gibi kanlı akıntı.
Panik yaptım,heyecanlandım çünkü ilk doğum su ile ,ikincisi direkt sanciyla, üçüncü de nişan ile başladı.
Hakkınızda hayırlısı olsun
Hastaneye gittiğinizde sancılarınız ne sıklıktaydı

Merhaba arkadaşlar.Bugün randevum vardı 38+3 olduk.Kilo 3500 gibi gosteriyor,fazla gibi değil mi? Pazartesi ameliyat olucam inşallah.Sezeryan doğum yapanlar kaç gün hastanede kaldınız bana Salı cikicam dediler sasirdim arkadaşım 2 gün kalmıştı çünki

5 dk sanırım. İlk muayenede 6-7 cm dediler.
Doğumhaneye ciktigimda 8-9 oldu ama bebeğin başı yukarda dediler. Biraz yürü aşağıya doğru insin dediler.
Zaten yürüdükçe sancilar iyice costu.
Benimde sancılarım var ama henüz okadar düzenli dayanılmaz değil

Bende pazar günü aynı sebepten acil doğum yaptım. Göğüs ucum olmadığı için silikon uçla emziriyorum ilk başlarda damla damla geliyodu şimdi pompa aldım bi tık daha iyi geliyor ama söylenene göre fışkıracak kadar çok gelince süt gelmiş sayılırmış. Benimki elimle sıkınca akıcak kadar geliyo sık sık emzirmeye çalışıyorum
Benim de öyleydi sütüm azdı mama verildi bebeğin şekeri düştüğü için 4 5 günde geldi tamamen sütüm

X