2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kizlar acil yardım edin lütfen 36+3üm bugün belimde ciddi bir ağrı var bu şekilde hiç olmamıştı bebişim sürekli toplanıp kasılıyor zaten. Bugün sabahtan beri lavaboya her gittiğimde iç çamaşırımın hayli bir yeri islancak kadar beyaz yapışkan akıntı geliyordu kiz kardeşime sordum o doğum yapali 5 ay oldu normal bunlar dedi son haftalarda artıyor drdi ustunde durmadım. Az önce de bu sefer o gelen akintı sarı oldu hem yapış yapış hemde onunla beraber sarı katı bir parça geldi yapışkan sizce nişan olabilir mi

Valla kızlar yalancı sancı mıydı anlamadım saat 7den beri hiç olmadı bende gitmedim hastaneye o yüzden. Ama bu kadar dakik ve peşpeşe gelen ağrı nasıl yalancı olabilir anlamadım da
Canım stres ve heyecanda sancıyı keser sakin kal olabildiğince karanlık loş ışıkta otur ve hareketlere devam et yeniden gelir bazen olabiliyor ama yeniden gelecektir o kadar sıklaşınca mutlaka devam eder doktoruna da haber ver durumu yeniden başlayacaktır merak etme yada endişe etme bu iki his gibi hisler sancıyı keser sancın kesilmesin ki doğum tamamlansın
Gözün aydın olsun canım süpriz olmuş ama her bebek kendisi seçiyor geleceği vakti o nedenle demekki bu zaman beğendi ve geldi dilerim çabuk ayaklanırsın
Hem geçmiş olsun hem gözün aydın olsun bazen işte bilemiyorum bizim hesaplarımız vs tutmaz onların hesabı ayrı istedikleri zaman geliyorlar
Merhabaa hanımlar. Benim minnak sürekli hickiriyor yaa artık çok rahatsız oluyorum Sabah akşam öğlen.. sizde de var mı hickirma durumu . Karnım pıt pıt pıt atıp duruyor
Hıçkırık anne karnında emme reflexinin geliştiğinin göstergesidir olsun endişe etmeyin

Sakin ol panik yapma olabilir doktorunu ara durumu anlat ama panik yok normal bunlar olur mu nişanda gelecek 37 içindeymişsin çok çok normal

Sakin ol panik yapma olabilir doktorunu ara durumu anlat ama panik yok normal bunlar olur mu nişanda gelecek 37 içindeymişsin çok çok normal
Aynı şekilde bir daha geldi şimdi aradım ama ulaşamadım eğer ağrım drvame derse böyle acile gideceğim zaten. Elimde degilki sezeryen günu almiştık daha dün 38+5e eğer nişansa erkenden gelecek bebeğim...

kızlar puseti bebek arabasından ayrı alan var mı? puset şart mı ya? normal arabada oto koltuğu olarak kullanılır mı? bir yere giderken sling kanguru tarzı daha mı çok kullanılır
Ben sadece puset aldim, bir yasa kadar da oto koltuğu olarak kullanilabiliyor. Her yere arabayla gideceğimizden ötürü ilk etapta kullanabileceğim bir bebek arabasi almadim bebeğim oturduktan sonrası icin baston bebek arabasi düşünüyorum.

Tamam oMana sancı devam ederse acile git ama Dr mesaj da at sıvıdan bahset mutlaka

Gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun.

Gözünüz ve gözümüz aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah. Burda doğan her bebiş için bizimde gözümüz aydın teyzeleri olarak çünkü uzun ve zorlu bu süreci beraber geçirdik diyebilirim

Sagol bacım. Amin amin inş suni sancı vermezler herşey yolunda gider rahat rahat doğurursun
Ay aminnnnn sezeryana hazırlıyorlar beni ama ben 3 gündür acayip değişik hallerdeyim yarın kontrolüm var bebek 3 gündür yavaş hareket ediyo kasıklarda sancı basliyo bele vuruyo ama düzensiz sürekli değil yani ilk kizimda sıfır sancıyla giridm doğuma ters gebelik olduğu için sezeryana aldılar yani doğum sancısını bilmiyorum acayip hallerdeyim kendi bedenimi tanıdığım için yalancı sancı sanki bunlar hani yaklaştı belkid eyarin yatırırlar hissediyorum sadece

Hakkında hayırlısı canım hayırlı haberlerle gel.

Evet heyecandan kesildi muhtemelen çünkü öğlen 3ten beri tekrar başladı sancılar. Şimdi tekrar 10dk da 1e düşmesini bekliycem ona göre doktora gidicem

Kızlar bu arada benim meme ucu yarası başladı krem hiç fayda etmiyor. Ve belim kırık gibi ağırıyor hiç hareket edemiyorum. Yarın olsunda evime gitmeyi dört gözle bekliyorum
Kuzum gümüş kapak sipariş ver yara ne zamana geçer bilemezsin Amazon’da hızlı geliyor ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…