2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hadi gözün aydın canım allah analı babalı büyürsün

Tebrikler canım,analı-babalı sağlıkla büyüsün.Sizde kaç hafta kaç gündü?

10 dakikada en az üç kere olunca gerçek doğum sancısı ki o ağrı gelince anlarsın zaten diğerlerinden daha farklı
Ama 10dakikada 3 kere sancı gelicek kıvama gelmeden hastaneye gitmemiz gerektiği söyleniyor hep onu nasıl ayırt edicez 10dkya düşüp ağrısı daha fazla olduğunda mı gerçek sancı oluyor acaba? Tecrübesizlik çok kötü

Sen on dakikada bire düşünce git hastaneye mesafen ne onu bilmiyorum bir iki saat için hep on dakika da bir gelcek ama bu süre uzamasin düzenli bı şekilde

Sen on dakikada bire düşünce git hastaneye mesafen ne onu bilmiyorum bir iki saat için hep on dakika da bir gelcek ama bu süre uzamasin düzenli bı şekilde
Hastanem çok yakın max 15dk. İşte dün gece yaklaşık 6saat boyunca 10dkda 1 geldi o yüzden gerçek sancı sandım en iyisi bu gece de öyle olursa gidip bi muayene olayım

Merhaba hastane yakınlığı nasıl acaba?
Mesela bizim burda arabayla 15 dk falan doğum hastanesi.
Zaten o sancılar sıklaşınca hemen gitmek isteyeceksiniz,masaya çıkınca da asıl macera orda başlıyor

Merhaba hastane yakınlığı nasıl acaba?
Mesela bizim burda arabayla 15 dk falan doğum hastanesi.
Zaten o sancılar sıklaşınca hemen gitmek isteyeceksiniz,masaya çıkınca da asıl macera orda başlıyor
Merhaba benim de arabayla max 15dk sürer o yüzden 10dk da 1 olup sabaha kadar sürerse giderim diye düşündüm. Herkes sancı kısmı zor çatala çıktıktan sonrası kolay dedi bana öyle değil mi yoksa

Merhaba benim de arabayla max 15dk sürer o yüzden 10dk da 1 olup sabaha kadar sürerse giderim diye düşündüm. Herkes sancı kısmı zor çatala çıktıktan sonrası kolay dedi bana öyle değil mi yoksa
Beni sancı+ıkınma durumu karışınca o zorlamisti.
Nefes tekniklerini de düzgün uygulayamadim.
Öyle olunca çığlık atmak durumunda kalmıştım.
Herkesin doğumu farklı oluyor demekki

Beni sancı+ıkınma durumu karışınca o zorlamisti.
Nefes tekniklerini de düzgün uygulayamadim.
Öyle olunca çığlık atmak durumunda kalmıştım.
Herkesin doğumu farklı oluyor demekki
Benim ilk deneyimim olacağı için tamamen akışına bırakıyorum Rabbim hepimize kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah

Benim ilk deneyimim olacağı için tamamen akışına bırakıyorum Rabbim hepimize kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah
Merhaba,bebişiniz sağlıkla gelsin,40.haftasınız,bebeğiniz hareket etdiğinde başının ve ayağının nerede olduğunu ayərt ede biliyor musunuz?Bebeğim göbek deliğinden yukarısında o yana bu yana gibi hareket ediyor şu an.Amma neresi bilmiyorum.Bu soru aklıma geldi

Benim bebeğin başı neredeyse 3 aydır aşağıda zaten o yüzden sol kasığımın oralarda başı var onu anlayabiliyorum, göbek deliğimin sağ tarafında da yüksek ihtimalle dizi ya da dirseği var çünkü minik sert bi çıkıntı var orda sürekli Daha fazla ayırt edemiyorum çünkü artık yeri çok dar olduğu için top gibi duruyo

Merhabaa hanımlar. Benim minnak sürekli hickiriyor yaa artık çok rahatsız oluyorum Sabah akşam öğlen.. sizde de var mı hickirma durumu . Karnım pıt pıt pıt atıp duruyor
Bende göbek deliğinin üstünde bir sağa,bir sola hareket ediyor,sonra da kendini sıkıştırıyor sanki,toplanıyor,ben hamilelik boyunca pek fazla hıçkırdığını da hiss etmedim,tekmeliyor sandıklarım hıçkırdığı anlar da ola bilir tabi.
Bende 29.haftada başı yukarıdaydı,tekmelerini aşağıda hiss ediyordum.Şimdi dediğim gibi yukarıda o yana bu yana gidiyor,sonra da kendini dışa doğru itiyor sanki.Ben de son günler sağ kasığımda sertlik hiss ediyorum,bir yerini oraya sıkıştırıyor,ama neresini bilmiyorum.İnşallah başını aşağı dönmüşdür de,başıdır diyorum.

Kendini dışa doğru ittiğinde göbek deliğinin üst kısmında bi yer çıkıntı oluyosa baş aşağı dönmüştür bence çünkü bende de o şekilde olmuştu
Merhabaa hanımlar. Benim minnak sürekli hickiriyor yaa artık çok rahatsız oluyorum Sabah akşam öğlen.. sizde de var mı hickirma durumu . Karnım pıt pıt pıt atıp duruyor
Benimki de baya uzun zamandır hıçkırıyor hatta videoya falan çektim hatıra kalsın diye

kızlar puseti bebek arabasından ayrı alan var mı? puset şart mı ya? normal arabada oto koltuğu olarak kullanılır mı? bir yere giderken sling kanguru tarzı daha mı çok kullanılır

Evet oluyor,karnımın şekli değişiyor.Ben de sonraki günlerde hareket etdiği zaman videoya çekmek istiyorum.İnşallah öyledir,normal doğum yapmayı çok isterim.Rabbim en hayırlısını bilir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…