2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
İnşalalh herşey kolay be güzel ilerlesin
Valla kızlar yalancı sancı mıydı anlamadım saat 7den beri hiç olmadı bende gitmedim hastaneye o yüzden. Ama bu kadar dakik ve peşpeşe gelen ağrı nasıl yalancı olabilir anlamadım da

Kızlar göbeğiniz çok çatladı mı benim kıpkırmızı çizgiler oldu bunlar geçer mi? Krem de sürüyordum ama demek ki işe yaramıyormuş
İki gebeligimde de çatlamadi. Bunda yeni yeni catlamaya başladım
Canim her çorap olmaz . Senin ölçülerine göre olması gerek. Ayrıca 1 kere gitmeyeceksin. 1 hafta falan kullandiriyorlar sezeryandan sonrası için . İhmal etme lütfen. Çünkü benim şuanda bile damarlarımda pıhtı var. Eğer pıhtı olursa daha zor.

Selam kızlarrr. Benim gece aniden suyum geldi hiç bi belirti yoktu bebişin hareketleri çok yavaş olduğu için acilen sezaryene alındım.. Şuan yavaş yavaş yürümeye çalışıyorum haliyle ağrım çok. Bebeği emzirmeye çalışıyorum aşırı sakin bi bebek hiç ağlamıyor ve emmek istemiyor. Şimdilik benden bu kadar Rabbim kalan arkadaşlarımıza da sağ salim bebişleri kucağa almak nasip olsun

Tebrik ederim sağlıkla kavuşmuşsun miniğine, darısı bize inşallah

İlk zamanlar süt yağlı olduğu için tıkanıklık oluyor sıcak kompres yada duş biraz göğüse masaj Sağın sonra soğuk uygulama yağın 3 saatte bir benim puan yumuşak şükür

Rabbim anali babali buyutmek nasip etsin, çabucak toparlanirsiniz inşallah

ben en çok şunu merak ediyorum göbek deliklerimiz normale dönecek mi yaramaz bebişler tabi yerleri daraldı kendileri de sıkışıyor
Bence dönüyor,çocuklu ünlülerin göbek delikleri güzel çünki
Ben de göbüşüme elimi koyup okşamayı ve bebeğin tekmelerini,hareketlerini özleyeceğim sanırım.
Tebrikler canım,analı-babalı sağlıkla büyütün,çabuk toparlanmanızı dilerim,siz normal doğumu mu bekliyordunuz yoksa planlı sezeryan mı olacaktınız?

Planlı sezaryen olacaktım canım bir hafta sonra teşekkür ederimm

Gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütsün inşallah. Bu anların keyfini çıkarın şu an kendini hala anne karnında hissediyor.
40ından sonra coşmaya hazır olun

Tebrikler cnm gözünüz aydın bebeğin gününden erken doğmuş çok uyur öyle bebekler sen sık sık uyandır emzir sarılık olmasın

yaaaa tebrik ederim çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah

yaaaa öyle çok sevindim ki canım allah analı babalı büyütsün

Geçmiş olsun canım haşlanmış lahana yaprağı buzluğa köy daha sonra onu göğsüne sar insaAllah şifa olur

Valla kızlar yalancı sancı mıydı anlamadım saat 7den beri hiç olmadı bende gitmedim hastaneye o yüzden. Ama bu kadar dakik ve peşpeşe gelen ağrı nasıl yalancı olabilir anlamadım da
10 dakikada en az üç kere olunca gerçek doğum sancısı ki o ağrı gelince anlarsın zaten diğerlerinden daha farklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…