2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hahaha yok tık yok keşke hemen başlasaydı doğumbence yarını bulur böyle devam ederse hayırlısı artık.

ay gerçekten mi değişik bir tecrübe olacak desenize
hangi şehirdesiniz?
Bingöldeyim. Yani büyük sehirler gibi curcuna değil tabiki memnundum hastaneden. Sadece doğum sonrası dikiş işlemi biraz zorladı diyeyim yani hissettim ama korkmayın unutuluyor. Bunu söylemekle iyi mi ettim onu da bilmiyorum
Neyse güzel düşünelim güzel olsun
Su anki hamilelik de sürpriz oldu hazır değildim yani.
İlk doğum Elazığ araştırmada oldu orası da iyiydi ilgiliydi ama başım çok kalabalıktı.
Doktor,asistan,doktor ogrencileri,bashemsire ve stajyer öğrencisi falan derken 7-8 kisi vardi)

elazığla ilgili çok kötü anım var benim de bingölde özeller nasıl siz mi tercih etmiyorsunuz? hiç sorun değil çok kötü hikaye dinledim inşallah bu defa güzel anılar anlatacağız benim ilk gebeliğim, çok fazla şehir ve doktor değiştirdim. şu an takibimi yapan bir doktor bile yok. hayırlısı böyleymiş napalım

Ah ah keşke öyle bir imkan olsa devlet hastanelerinde ne güzel olurdu ama yok işte bende hepsini utuledim hatta organize aldık kirisacak olsalar bile yaocak bişi yok yerleştirdim valiz hazır
ben de bugün odaya baba alınmıyor diye duydum dünyam yıkıldı orada da öyle miiii

Bingöl memleketim. Orda yaşıyormusun yoksa doğum içinmi gittin

Kızlar son haftalarda kilo alışınız nasıl. Ben biraz salmıştım ama azcık haftada 1 kiloya çıktım. Acıktığıma canımım çektiğine değil. Artık çok sıkıldım evde yatmaktan. Sıkıntıdan yiyorum

ben de bugün odaya baba alınmıyor diye duydum dünyam yıkıldı orada da öyle miiii
Devlette almıyorlar babayı bayan alıyorlar genelde odalar iki hasta için olduğundan refakatcileri de bayan istiyorlar o yüzden erkek istemiyorlar özel hastanelerde tek kişilik oda tuttuğunuz da eşler kalıyor refakatçi olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…