2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ah ah keşke öyle bir imkan olsa devlet hastanelerinde ne güzel olurdu ama yok işte bende hepsini utuledim hatta organize aldık kirisacak olsalar bile yaocak bişi yok yerleştirdim valiz hazır

Sabah 10 hastanede olacam inş. Aldım çorapları. amin bacım amin her verdiğin bilgi için, destek için çokk teşekkür ederim allah razı olsun.Bakalım süreç nasıl ilerleyecek adım adım yazarım buraya.

çok az kalmış çok heyecanlandım şimdiden bebeğine kavuştuğun o büyülü anı kutluyorum

Aklına kötü şeyler getirme canım,iyi düşün,iyi olsun
Çok teşekkür ederim iyiki varsınız
Güzel bir doğumun olsun canım

Eee ama sen hiç uyumamışsın nerdeyse olmadı ki bu mesajlarının sattlerine baktım valla azıcıkta olsa uyumaya çalış biliyorum heyecan var ama yorgunluk olmasın sana
Biliyorum pertim çıkacak ama napim uyuyamıyorum.Ve beni nasıl bir süreç bekliyor onuda bilmiyorum onun için biraz stres var. İlk defa suni sancı verecekler.

Biliyorum pertim çıkacak ama napim uyuyamıyorum.Ve beni nasıl bir süreç bekliyor onuda bilmiyorum onun için biraz stres var. İlk defa suni sancı verecekler.
Allah yar ve yardımcın olsun. İkinizde sağlıkla birbirinize kavuşun. Çok uzun sürmeden biran önce kavuşun. Aklimdasin duamizdasin

Amin canım benim çok çok teşekkür ederim desteğiniz ve dualarınız için❤
Bak belkide alttan yada hap şeklinde verecekler onlar kendi sancılarımıza benziyormuş yani hafif bunu düşün yadsımasana böyle bir imkan varmı en düşük dozla başlayalım diye sen daha önce doğum yaptığın için düşük dozun kendi sancına benzediğini bilirsin yavaş artarsa karşılanabilirsin

Alttan verecekler fitil tarzı bişey herhalde. Ebe bir veya iki gün sürer diyince biraz tedirgin oldum ama bence benim erken olur. Diğer doğumlarımda herşey kendiliğinden geliştiği için. Bakalım bir gideyim napacaklar adım adım haberdar ederim sizi.

Tamam bak ben duydum baya dinledim yani alttan ve hap şeklinde olanı ayrı ayrı yavaş yavaş geldiğinden uzun sürüyor ama senin kendi sancınla karışınca hop hızlana gelebilir o daha güzel hemen kurtarırsın böyle düşün sakin kalmaya çalış yanına sevdiğin bir kokuyu al sakinlik için fitil verip eve yollarlarsa sürekli yazışırız rahat edesiye kadar hiç dert etme çok rahat olacak ben inanıyorum.

Ay doğum mu başladı hepsini okuyamadım Allah yardımcın olsun inşallah kolay geçer sağlıkla kucağına alırsın stres yapma

Tamam canım canım sakin kalmaya çalışacam tansiyon hapımıda yuttumeve göndermiyecekler hazırlıklı gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…