2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ahhh ne bileyim hep öyle özel bir oda düşünmüştüm🙈 saçma bir soru oldu değil mi? inşallah çok kalabalık olmayan odalarda pırtlatırız bebişlerimizi
😀 devlet olunca o şans biraz düşüyor. Yok ne saçması gece msjinizi görünce ben de tepki vermiş oldum kusura bakmayın 🌹
Ben ilk doğumu araştırmada ikincisini devlette yaptım pek rahat olamıyorsunuz bir an önce evime gitsem diye gözüm yoldaydi.
İnşallah dediğiniz gibi sağ selamet alırız bebeklerimizi kucağımıza 🌺

Ah ah keşke öyle bir imkan olsa devlet hastanelerinde ne güzel olurdu ☺️ ama yok işte bende hepsini utuledim hatta organize aldık kirisacak olsalar bile yaocak bişi yok yerleştirdim valiz hazır🤣
Merhaba ben ikinci dogumumu devlette yaptım,oyle ne hazirliklar yaptım. Yani yedek kıyafetler,bir sürü şeyler. Doğuma bir girdim alt tarafı çıkartın sadece dediler doğurup çıktım 🙄
Odaya geçtiğimde de zaten gittiğim üstümle durdum 12 saat dolunca çıkış yaptık,gece kalma olmadı yani.
İlk dogumumu araştırmada yaptım ustumde nebvar ne yok cikartip önlük giydirdiler,gece de kaldim neysek hazirlikliydim ilk dogumda

Merhaba ben ikinci dogumumu devlette yaptım,oyle ne hazirliklar yaptım. Yani yedek kıyafetler,bir sürü şeyler. Doğuma bir girdim alt tarafı çıkartın sadece dediler doğurup çıktım 🙄
Odaya geçtiğimde de zaten gittiğim üstümle durdum 12 saat dolunca çıkış yaptık,gece kalma olmadı yani.
İlk dogumumu araştırmada yaptım ustumde nebvar ne yok cikartip önlük giydirdiler,gece de kaldim neysek hazirlikliydim ilk dogumda
Ben sezeryanla doğum yapacağım için kalıcam yani hazırlık yapmak zorundaydım ilkinde de 2 gece kaldım 3 cu gün taburcu oldum normal doğum yapmak istedim ama doktorum 2 ciyide seseryan düşünüyor ve sezeryana hazırlıyor beni hayırlısı

ay gerçekten mi değişik bir tecrübe olacak desenize 🥹🙈🙈
hangi şehirdesiniz?

😀 devlet olunca o şans biraz düşüyor. Yok ne saçması gece msjinizi görünce ben de tepki vermiş oldum kusura bakmayın 🌹
Ben ilk doğumu araştırmada ikincisini devlette yaptım pek rahat olamıyorsunuz bir an önce evime gitsem diye gözüm yoldaydi.
İnşallah dediğiniz gibi sağ selamet alırız bebeklerimizi kucağımıza 🌺
estağfurullah🥹🥹
benim de şu an iki seçeneğim var biri araştırma biri devlet hastanesi🙈

Tamam canım canım sakin kalmaya çalışacam tansiyon hapımıda yuttum😂eve göndermiyecekler hazırlıklı gel dedi
Tamam olsun başarabiliriz bu güç içimizde
Doğum başlatılacak bugün suni sancıyla şimdi hastanedeyim nstye bağladılar. Dua edin. Ben hepinize dua edicem🥰
Dualarımız seninle çok kolay olacak ne tansiyon ne nabız ne şeker hiç birisi seni üzmeyecek gör bak girecen bir ıkınma pıt gelecek annesi yap gibi sen hep bunu düşün nefes al ver hep sadece nefes aldım mı verdimmi diye düşün olur mu o arada geçecek hepsi

Doğum başlatılacak bugün suni sancıyla şimdi hastanedeyim nstye bağladılar. Dua edin. Ben hepinize dua edicem🥰
Bacım sanki yeni mi doğuruyon git çatır çatır aslanlar gibi doğur bak benim kaç gün geçti allahın izni ile sende akşama kadar ferahlarsın kucağına aldın mı hiç bişeyin kalmaz allahın izni ile allah yardıncın olsun ✨

Slm kızlar yaklaşık iki buçuk saat önce verdiler suni sancıyı alttan fitil olarak. Şimdilik bir sıkıntı yok sancı yok.Doktor eğer suyun gelirse haber ver dedi. İyiyim çok şükür hastanedeyim ve beklemedeyim😂😂
Okuyorum ama yazılanları değil şöyle okuyorum fitil verdiler sancı başladı doğururum birazdan kafadan uyduruyorum ne kadar kafamda kurduysam şıp diye doğuracaksın diye tamam verdiler hemen doğurdu diye düşündüm 🙈

X