2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
hanımlar ben 36+3 günlük hamileyim 36 haftaya girdim ve bebişin hareketleri yavaşladı gibi Salı günü doktor kontrolüm normal mi acaba

Ben ilk hamileligimde son kontrole kadar medikal park yani özele gittim sancim tutup doğum icin Keban'dan Elazığ'a gelince esime tutturdum ben araştırmada doğum yapıcam diye. Cahil cesareti işte böyle bir şey sezaryen yapacaklar beni diye araştırmaya gittim. Bir de maddi olarak zorlaniriz diye.

Bingöl'e tayinimiz çikinca da 2.bebek icin de devlet olsun dedim ,arada özele de gittim ama en son yine devlette aldım soluğu. Başka başka doktorlara da göründüm tek doktora bağlı kalmadım,şimdi de öyle.
Çünkü sancı gelince o an hangi doktor nöbetçiyse o doğum yaptırıyor.
Daha doğrusu ebe doğurttu beni doktor da uzaktan şöyle yap böyle yap diye direktifte bulundu:)
Karadenizliyim biraz inat huyum var :))
Çok şükür kötü bir şey olmadan tamamlandı doğumlar umarım bu da öyle olur

çok iyi yapmışsınız hiç üzülmeyelim öyle ya da böyle doğuyorlar minnoşlar ben devlette çalışanları çok tecrübeli işlerinin ehli buluyorum. tek sıkıntım iletişim, mekansal koşullar.. o da kaderimizde varmış

hanımlar ben 36+3 günlük hamileyim 36 haftaya girdim ve bebişin hareketleri yavaşladı gibi Salı günü doktor kontrolüm normal mi acaba
benimki de daha sık kaskatı kesilmeye başladı sivrilikten karnımdan çıkacak gibi oluyor bence normal çünkü yeri daralıyor, yine de doktor daha iyi bilir tabi

Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır giremedim bebekle ugrasmaktan umarım hepiniz iyisinizdir
ben iyiyim kaşıntı ve kocaman karnımı hareket ettirme dışında sıkıntım yok anlatsana biraz bebişli hayat nasıl gidiyor

benim kaşıntı değişik bir boyut aldı.. gece uykusuzluktan uyuyakalıyorum sonra 4-5 gibi kaşınarak uyanıyorum geri uyuyamıyorum

ah o zaman fitil tercih etmeliyiz.. hala tercih falan diyorum muhtemelen bana tek kelime sormayacaklar ama
Yaa sen bakma sor de ki mesela suni sancıyı fitille mi hap lamı veriyorsunuz de damardan söyleme bile ha eğer derlerse direk damardan diye ben fitil olarak istiyorum de devlettede olsa söyle

Kızlar benim bebiş emiyor ama sürekli ağız gezdiriyor doymuyor herhalde sütümü nasıl yararlı ve miktarını arttıra bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…