2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ayy çok geçmiş olsun dikkat edin. normaldir diye düşünmüştüm ben de ama gebelikte hangi ağrılar anormal hangileri normal kafam karışıyor arada :))
Çok sağolun Valla sormayın ilk gebelik olunca hiçbir şey bilinmiyor ben de en ufak şeyde tribe giriyorum :)) daha hiç sancı başlamadı ben asıl yalancı sancıdan korkuyorum ya gerçekse bilemezsem falan diye

Ben de aynısını düşünüyorum. Tecrübeli bi arkadaşım büyüyen beşik önermedi çocuk 3 yaşında olmasına rağmen rahat edemiyormuş. Montessori modeller çok daha uzun yıllar kullanılıyormuş

Merhaba hanımlar benim yürüyüş yaparken vajinama ara ara ağrı giriyor böyle batma gibi. Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı? Normal bir ağrı mıdır yoksa doktora söylemek gerekir mi?
Dinlenince , yatınca geçen ağrılar normalmiş. Ama geçmez şiddetlenirse hastaneye gitmek gerek

Maşallah defne kuşa

Hayırlı aksamlar kızlar Tefriciye niyetim var .. çekebilecek olan varmı Allah rızası için hamile duası makbul olur kaç tane okuyabilirsiniz sayı yazarmisiniz

Hiç kullanmadım. Usuttugum zaman gaz oluyor. Ayaklarıma sıcak su torbası koyuyorum. Geçiyor. Bir de soğuk süt ishal ediyor.(kabızlık varsa öyle yapiyorum)

Geçmiş olsun canım. Benim de idrar yolunda enfeksiyon çıktı. Doktor hangi antibiyotiği verdi sana?

Perine masajı duydum ama detaylı bakmadım ben bira daha geç başlarım rahim ağzı kısalma falan var teyiklemiyim bişeyleri

Kızlar az önce kafede bildiğiniz zıpladım doğuruyorum sandım benimki aşağıya aşağıya vuruyo öyle vurdu ki akıp gidecek sanki
Hep vuruyodu ama 1-2 gündür aşırı acıtmaya rahatsız etmeye başladı

Çarşamba günü bende gitmiştim kontrole bende de çıktı sonra tekrar kültür istedi banada aynı tedaviyi vermişti kültür sonucu bugün çıktı antibiyotği 3 güne tamamlayıp bırakabilirsin dedi ve zaten de bırakmayı düşündüm çünkü ishal yaptı beni bence geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…