2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben de randevumu 1 hafta öne çektim haftaya gideceğim. Yine iç çamaşırımda su gibi Sıvı gördüm bir an önce görünmem lazım :KK43:
Diyelim ki gelen amniyon sıvısı, acaba tedavisi var mı biliyor musunuz

Ben de randevumu 1 hafta öne çektim haftaya gideceğim. Yine iç çamaşırımda su gibi Sıvı gördüm bir an önce görünmem lazım :KK43:
Diyelim ki gelen amniyon sıvısı, acaba tedavisi var mı biliyor musunuz
Benim bildigim o zaman yatak istiharati ve Antibiotikum veriyorlar

Selam kızlar doktordan geldim sata göre 27+3 haftlık ultrasonda 28 hft dedi 1200 gr olmuş kızım bugün kan uyuşmazlığı iğnemi vurdum bebeğimi ben de aşağıda hissediyorum doktora söylemeyi unuttum ama sorun olduğunu sanmıyorum herşey yolunda çok şükür bi daha ki kontrol 32. Haftada zaman çabucak geçsede haziran gelse bebişleri kucağımıza alsak
Kan gruplarınız nedir

Kızlar oruç konusunu babama sordum evet tutmazsak okuyor ama kaza yapıyoruz.hatta babam yoksa oruçmusun dedi yok dedim aman sakın dedi bebeği aç bırakmamak lazım ibadet yapacağım diye canı sana emanet olanı aç bırakmak olmaz.bu arada kaza yapmak evet sonrasında zor belki ama evladımızdan önemli değil.yine bunlar kendi düşüncem burada söylemiştim sorar danışırım falan demiştim.sordum yazdım..

Benim bildigim o zaman yatak istiharati ve Antibiotikum veriyorlar
Ammiyotik sıvı pedini 4-5 yere sordum yok bulamadım akşam bi de nöbetçilere bakacağım
Ebenin yanına gittim o da yoktu başka bi ebe de her şey olabilir bilemeyiz falan dedi.
Öyle aşırı değil ama 1 yemek kaşığı kadardı bu hafta 2. Oldu bu

Kızlar 30. Haftaya girdik.
4 gündür hareketlerinde tuhaflık hissediyorum.

Geçen haftaki tekmeleri çok kuvvetliyken 4 gündür çok cılız güçsüz geliyor tekmeleri.

Tekme atıyor, hareket ediyor ama
önceki hareketlerine göre daha az hareketli ve tekmeleri güçsüz atıyor.

Bu bu haftalarda bebeklerin kuvvetli tekmeleri ve en hareketli olduğu dönemleriymiş.

Haftaya doktor kontrolüm var ama içim içimi yiyor.
Böyle bir durum yaşayan var mı?

Ammiyotik sıvı pedini 4-5 yere sordum yok bulamadım akşam bi de nöbetçilere bakacağım
Ebenin yanına gittim o da yoktu başka bi ebe de her şey olabilir bilemeyiz falan dedi.
Öyle aşırı değil ama 1 yemek kaşığı kadardı bu hafta 2. Oldu bu
Benim de oluyor hem de cok uzun zamandir oule kasik boyunda galan da degil her lavaboya gittigimde bir avuç islaklik göruyorum genelde de tuvaletten sonra oluyot ya akinti ya idrar diye dusunuyorum ama ben de evham yapmiyor degilim doktor suyun normal diyor, turnusol kagidi al kırtasiyeden pembe turnusol maviye donusurse amniyon sivi olabilir diyolar ama kesin tani amnisure denen nir test eczaneden alip doktoruna yaptiriosun biraz pahali sanirim ama ben su oldugunu dusunmuyorum cok kiside var bu durum icini ferah tut

Kızlar 30. Haftaya girdik.
4 gündür hareketlerinde tuhaflık hissediyorum.

Geçen haftaki tekmeleri çok kuvvetliyken 4 gündür çok cılız güçsüz geliyor tekmeleri.

Tekme atıyor, hareket ediyor ama
önceki hareketlerine göre daha az hareketli ve tekmeleri güçsüz atıyor.

Bu bu haftalarda bebeklerin kuvvetli tekmeleri ve en hareketli olduğu dönemleriymiş.

Haftaya doktor kontrolüm var ama içim içimi yiyor.
Böyle bir durum yaşayan var mı?
Cnm sırf bu soru için bakınıyordum konuşmalara aynı durum bende de var 30 uncu haftaya girdim çok hareketli olan bebiş gitti çok cılız tekmeler yavaş hareket etmeye başladı anlamadım bende 🤷‍♀️ 3 gündür böyle neyse ki yarın doktor kontrolüm var

Benim de oluyor hem de cok uzun zamandir oule kasik boyunda galan da degil her lavaboya gittigimde bir avuç islaklik göruyorum genelde de tuvaletten sonra oluyot ya akinti ya idrar diye dusunuyorum ama ben de evham yapmiyor degilim doktor suyun normal diyor, turnusol kagidi al kırtasiyeden pembe turnusol maviye donusurse amniyon sivi olabilir diyolar ama kesin tani amnisure denen nir test eczaneden alip doktoruna yaptiriosun biraz pahali sanirim ama ben su oldugunu dusunmuyorum cok kiside var bu durum icini ferah tut
Benim suyum için en son gittiğimde daha iyi olabilir demişti. O yüzden taktım aslında ya suysa diye. Haftaya gidicem ne diyecek bakalım İnşallah sıkıntımız yoktur

Cnm sırf bu soru için bakınıyordum konuşmalara aynı durum bende de var 30 uncu haftaya girdim çok hareketli olan bebiş gitti çok cılız tekmeler yavaş hareket etmeye başladı anlamadım bende 🤷‍♀️ 3 gündür böyle neyse ki yarın doktor kontrolüm var
Randevun yakinmis sanşına böyle olunca zaman da gecmek bilmiyor :110: İcimizi ferah tutalım, güzel haberler aliriz insallah🤲🏻

Bugün ilk kez doktoruma sinir oldum. Adama derdimi yazdım su gördüm çamaşırımda şöyle böyle diye. 2 haftaki randevuyu iptal edip haftaya gelsem olur mu dedim
Cevap olarak gelebilirsin haftaya demiş. İnsan bi su için yorum yapar :işsiz:

Bugün ilk kez doktoruma sinir oldum. Adama derdimi yazdım su gördüm çamaşırımda şöyle böyle diye. 2 haftaki randevuyu iptal edip haftaya gelsem olur mu dedim
Cevap olarak gelebilirsin haftaya demiş. İnsan bi su için yorum yapar :işsiz:
Bizi anca biz anlarız 🥴

Bari endişelenme deseydi, ya da artarsa acile gel falan.. :işsiz: bu saatten sonra doktor da değiştirmem herhalde kaldık buna
Benimkide su olabilir mi cok gelio dedigimde simdiye su mu kalirdi deyip gülmüstü.o zaman cok kızmıstim aslinda ama sonradan bu kadar sakin ve olumlu olmasi beni rahatlatti yoksa daha cok takardim heralde kafaya.Sizin mesela camasirinizda islaklik idrarinizi yaptiktan sonra mi oluo daha cok benim gibi?Ben baskidan dolayi idrar kacirdigimi düsünmeye basladim çünkü sizinki de öyle bi durum olabilir

X