2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bende ne zamandır var bilmiyorum ama hamileligimin erken dönemlerinden beridir su gibi bir akintim var camasirim hep ıslak birakirsam kendi haline kuruyor,idrar mi akinti mi yoksa amniyon sivi mi bilemiyorum doktoruma sordum simdiye kadar su kalmazdi dedi su miktarim hep normal ama gebelik sekerim var cok olmasa da sekeri olanlarin suyu fazla olur ya benim hic olmadi hep normaldi acaba suyum sizdigi icin mi diye düşünüyorum basina gelen var mi bu tarz akintisi olan?
Merhaba.Bende hamilelik öncesine nazaran hamilelikte akıntım daha çok ve suya benzer gibi oluyor,çamaşıra değdiğinde de su gibi görünüyor,muhtemelen sizde de öyle.Peçete kullanıp akışkanlığına baka bilirsiniz.

Ben 3 gun üst uste ttutum kotulendim sancim oldu biraktim gecmeyince gttim doktora oructan olabilir dedi 3 gun ara verdim bugun tuttim iyyidi
Canım orucu kimseye tut veya tutma diyemezsin ama ben hocalardan dinledim, keşke videosunu bulma imkanım olsada atsam, kadınlar için gebelik ve lohusalık döneminde tutmama hakki tanınmış, mecburi değilmiş, ben inancliyim illa oruç tutacam diye karnındaki çocuğun vebaline giriyorsun, sevap işleyecem derken günaha giriyorsun dedi. Ben çekindim açıkçası, birde ilk 3 aylık dönemde anne aç kalsada bebek kandan beslenirmis ama şuan biz artık 3.trimesterdayiz biz yersek yiyor yemezsek oda aç kalıyor. Bence sende iyice araştır ona gore tutup tutmayacağına karar ver. şahsi görüşüm 🌷

Merhaba.Bende hamilelik öncesine nazaran hamilelikte akıntım daha çok ve suya benzer gibi oluyor,çamaşıra değdiğinde de su gibi görünüyor,muhtemelen sizde de öyle.Peçete kullanıp akışkanlığına baka bilirsiniz.
peçeteyle nasil anliyorsunuz su mu akinti mi diye acaba?

Kaç haftalıksınız ben 27 ve kasıkta hissediyo

rum bazen o tarafa kafa falan koyuyor ya da tekme atıyor 😅 basınç oluyor o bölgeye gitti mi
Ben de 27 yim
Ama öyle bi yere vuruyo ki doğum başlıcak çocuk kayıp gidecek gibi hissediyorum çok kötü bi his 😂 karnıma vurunca iyi de o kısımlara dik vuruyo bi de kötü hissettiriyo bana

Hayırlı sabahlar kizlar.bebegine oda yapmayı düşünmeye Lee bebim gibi sadece yatak odasına beşik koyacak olanlar bebeğin koyafetlerini nereye koymayı düşünüyorsunuz? Benim yatak odamda ki bu konsola koysam sizce olur mu? 20230331_100033.jpg

Hayırlı sabahlar kizlar.bebegine oda yapmayı düşünmeye Lee bebim gibi sadece yatak odasına beşik koyacak olanlar bebeğin koyafetlerini nereye koymayı düşünüyorsunuz? Benim yatak odamda ki bu konsola koysam sizce olur mu?Eki Görüntüle 3225979
Bende sadece beşik alıcam odayı daha sonra yapıcam benimde şifonyerim vardı 5 çekmeceli şuan için ona koydum kiyafetlerini falan işimi görüyor şimdilik seninkide işine yarar

Bende sadece beşik alıcam odayı daha sonra yapıcam benimde şifonyerim vardı 5 çekmeceli şuan için ona koydum kiyafetlerini falan işimi görüyor şimdilik seninkide işine yarar
Sifonyer daha güzel derleyip toplar. Bunların içleri kısa ve dar. Evim küçük olduğu için artı bir eşya almak istemiyorum. Zaten kiraciyim. Allah nasip eder büyük bir eve tasinir yada bı ev alırsak o zman oda yaparım diye düşündüm bende.

Ben 3 gun üst uste ttutum kotulendim sancim oldu biraktim gecmeyince gttim doktora oructan olabilir dedi 3 gun ara verdim bugun tuttim iyyidi
Az su içtiğinde kaşık ağrıları artıyor susuzluk etkiliyor.
Canım orucu kimseye tut veya tutma diyemezsin ama ben hocalardan dinledim, keşke videosunu bulma imkanım olsada atsam, kadınlar için gebelik ve lohusalık döneminde tutmama hakki tanınmış, mecburi değilmiş, ben inancliyim illa oruç tutacam diye karnındaki çocuğun vebaline giriyorsun, sevap işleyecem derken günaha giriyorsun dedi. Ben çekindim açıkçası, birde ilk 3 aylık dönemde anne aç kalsada bebek kandan beslenirmis ama şuan biz artık 3.trimesterdayiz biz yersek yiyor yemezsek oda aç kalıyor. Bence sende iyice araştır ona gore tutup tutmayacağına karar ver. şahsi görüşüm 🌷
Dinimiz de gebe lohusa tutamadığı oruca kaza etme imkanı verilmiş kaza etmek bence daha zor geldiği için gebeyken oruç tutulmaya çalışılıuor bence çocuğum hakkına giriliyor çünkü araştırma yapmışlar uzun süre açlık ve susuzlukta bebek strese giriyormuş hareketleri azalıyormuş.

Allah yardımcın olsun gurbet zor. Ama merak etme yanlız değilsin bende durup durup ağlıyorum nedensiz. Bide üstüne tansiyon sınırda olunca daha bi ağlayasım geliyor
Yaa acaba tansiyonmu etkiliyor senin sınırda, benimki yüksek ilaç kullanıyorum hergün dünde yüksekti. Evet gurbet çok allah yaşayanlara sabır versin.

Teşekkür ederim

Hayırlı sabahlar kizlar.bebegine oda yapmayı düşünmeye Lee bebim gibi sadece yatak odasına beşik koyacak olanlar bebeğin koyafetlerini nereye koymayı düşünüyorsunuz? Benim yatak odamda ki bu konsola koysam sizce olur mu?Eki Görüntüle 3225979
Ben oyuncak dolabı aldım. Şimdilik ona koycam çekmecelerine. Doğduktan sonra da çok uzatmadan bi takım alırım diye düşünüyorum. Malum seneye ikiye fırlayacak yine fiyatlar ne alsak kar

Selam kızlar doktordan geldim sata göre 27+3 haftlık ultrasonda 28 hft dedi 1200 gr olmuş kızım bugün kan uyuşmazlığı iğnemi vurdum bebeğimi ben de aşağıda hissediyorum doktora söylemeyi unuttum ama sorun olduğunu sanmıyorum herşey yolunda çok şükür bi daha ki kontrol 32. Haftada zaman çabucak geçsede haziran gelse bebişleri kucağımıza alsak

Geçen bende görmemiştim arkasını dönmüştü 😂 şükür sonunda gorebildim. Bir de ilk gördüğüm halinden eser yok. Yüzü çok değişmiş. Yanaklar şişmiş 😂
Yaaa maşallah 🧿 biz hiç görmediğimiz için ilk zaman şöyleydi şöyle olmuş diyemiyorum inşallah bizde bir sonrakinde görürüz 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

X