2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Şimdi hastanedeyım muayene oldum. Şeker yuklemesi yapıldı bekliyorum. Vajinal varisimin çok yoğun olduğunu normal doğum yapamayacagimi söyledi bu doktor. 😫
aa o neymiş ben hiç duymadım. canınızı sıkmayın sonradan geçebilcek bişeydir belki? ayrıca sağlıklı olsun da doğumlarımız takılmayalım normal sezeryan vs.

Şimdi hastanedeyım muayene oldum. Şeker yuklemesi yapıldı bekliyorum. Vajinal varisimin çok yoğun olduğunu normal doğum yapamayacagimi söyledi bu doktor. 😫
Genelde doğumdan sonra geçtiğini söylerler sıkmayın canınızı bebek sağlıklı olsunda doğum şekli problem değil

Az önce şeker yüklemesini yaptırdım. Limonluydu benimki :KK53: 50 lik yaptırdım kilo almadığım için doktor yeterli dedi.
Bu 1 saat bekleme süresinde siz su içmiş miydiniz? Ebe içebilirsin dedi ama içmeyin de diyenler varmış çok susadım da

aa o neymiş ben hiç duymadım. canınızı sıkmayın sonradan geçebilcek bişeydir belki? ayrıca sağlıklı olsun da doğumlarımız takılmayalım normal sezeryan vs.
Doğumdan sonra geçiyor. Bacakta olan varisin aynısı vajinada dudakta oluyor. Allah'ım sağlıkla hayırla nasip etsin elbette mühim değil. Ama iki normal doğum yapmış bir anne olarak normal doğumla sonlandırmak isterdim . O kadar güzel birşey ki normal doğum😍
Az önce şeker yüklemesini yaptırdım. Limonluydu benimki :KK53: 50 lik yaptırdım kilo almadığım için doktor yeterli dedi.
Bu 1 saat bekleme süresinde siz su içmiş miydiniz? Ebe içebilirsin dedi ama içmeyin de diyenler varmış çok susadım da
Benimki çilekli 75 mg ... Şu icmemem gerektiğini söyledi.

Doğumdan sonra geçiyor. Bacakta olan varisin aynısı vajinada dudakta oluyor. Allah'ım sağlıkla hayırla nasip etsin elbette mühim değil. Ama iki normal doğum yapmış bir anne olarak normal doğumla sonlandırmak isterdim . O kadar güzel birşey ki normal doğum😍

Benimki çilekli 75 mg ... Şu icmemem gerektiğini söyledi.
Ben de öyle okumuştum iç dedi ama bi iki yudum içmişim iyi ki. Bir de ben tok karnına tekrar kan alıyo sanıyordum tok almadı
Bi sabah açken aldı. İçeceği içtim 1 saat sonra aldı ve bitti. Yanlış biliyormuşum demek ki
Şimdi beklemedeyim :KK51:

Geçmiş olsun 🌸 ultrasonda belli oluyor mu dediğiniz yoksa vajinal muayene ya da çatı muayenesi vs onda mı bakılıyor
Daha hiç alttan muayene olmadığım iÇin bilemedim

ay bana içmeyin demişlerdi ben iki yudum falan içtim valla

Saol canom iki makina tıkadım. Birincisini kuruttum ütülüyorum ikinciyi serdim çünkü kurutursam ütüleyip kaldırmam gerek sabah yaparım artık onu yarın yeğenimizin yaş günü ona kurabiye yapacaktım oda yarın sabah kaldı yavaş yavaş yaparım örgüleri atarım ararım şimdi nasıl olsa onları da sereceğim onlarda yokansın çıksın bu arada aklında olsun inanılmaz deterjan araştırdım temiz içerik diye bu frosch tan da iyi çıktı haberin olsun üstelik bir tık daha uygun ben yumuşatıcı kullanmadım sadece bununla yukadım.30 derece
Maşallah sen bitirdin hazırlığını neredeyse. Kız benimde kızımın yaş günü bugün 14 mart ne güzel aynı gün rabbim nice mutlu seneler nasip etsin. Deterjan içinde sagol canım.

Maşallah sen bitirdin hazırlığını neredeyse. Kız benimde kızımın yaş günü bugün 14 mart ne güzel aynı gün rabbim nice mutlu seneler nasip etsin. Deterjan içinde sagol canım.
Anaaa ne güzel bizim aylinimizin yaş günü bakalım çok seviyoruz iki yeğenimiz var burada ayla ve Aylin sırayla onları kutluyoruz

Ben de bugün yaptırdım aynı gün çıktı. Ama az kalsın bayılıyordum. 2 kez kan verdikten hemen sonra bir şeyler yiyin kızlar beni uyarmadılar arabaya bindim direk. Önce sıcak bastı ter boşaldı komple üstüm ıslandı o derece. Elim ayağım titredi gözüm karardı az kalsın kaza yapıyordum. Anlamadım da yükleme yapıldığı için düşceği aklıma gelmedi meğer şekerim düşmüş aniden. Dikkatli olun🙏🏻
Şeker düşmesi çok kötü dikkat et canım geçmiş olsun. Sonuçların ne çıktı

Mutfak işi öyle ben de yavaş yavaş yapıyorum.Ben yurt dışındayım ama dr kemerden bahsetmedi. Brl ve sırt için takıyorlarmış buna etkisi olur mu dün araştırdım bir sonuç bulamadım. 2 hafta sonra dr ye gittiğimde sorarım.
Hangi ülkedesin canım almanyadaysan babywalz ve babyone da var emzirme sütyeni hamile kiloyu falan olan kısımda

Ben 32 de hazırlamayı düşünüyorum eşyaları vs her şeyi aldım. 32 de hastane çantasını hazırlayacağım ve kıyafetleri yıkayıp ütüleyeceğim. Annem de Şuan yanımda olduğu için yardımcı olacak erken doğum vs olabilir diye 35 e bırakmayacağım
Alla iyi annen yanındaysa ama yinede yapmaya başlayın annende birden yorulmasın yavaştan yavaştan iyi olur şimdiden kolay gelsin

Onu bir arkadaşımda yaşadı hatırlıyorum vajinal varis olunca sezeryan yapıyorlarmış oda zamanında öyle oldu ama araştır iyice belli olur olmaz

Ben içtim az az içebilirsin dedi
Benimm 100 lük tapıldı ve bırak su içmeyi yerinden kalkma kımıldamayacaksın yürümeyeceksin dediler sadece kan alınacağı zaman kaldırdılar yerimden hemen geri git otur dediler aç karnına alındı ve şekerli su ile 2 kez daha alındı her saatte bir vücudun hiç bir şey yapmadan seyreltmeden ki şekerine bakıldı diyebilirim

X