2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
9 olacak inşallah şimdi ona kurabiye yapacağım dayısına yapmıştım yaş gününde bayıldı ilk defa benden bir şey istedi ayıla bayıla şimdi ona kurabiye yaparım
Kolay gelsin çok iyi yapıyorsun çocuk sevindirmek kadar güzel bişey yok. Benim fıstıkta 10 oldu bugün🥰

Ben de öyle okumuştum iç dedi ama bi iki yudum içmişim iyi ki. Bir de ben tok karnına tekrar kan alıyo sanıyordum tok almadı
Bi sabah açken aldı. İçeceği içtim 1 saat sonra aldı ve bitti. Yanlış biliyormuşum demek ki
Şimdi beklemedeyim :KK51:
Hayırlı sonuçlar olsun bacı

Benimm 100 lük tapıldı ve bırak su içmeyi yerinden kalkma kımıldamayacaksın yürümeyeceksin dediler sadece kan alınacağı zaman kaldırdılar yerimden hemen geri git otur dediler aç karnına alındı ve şekerli su ile 2 kez daha alındı her saatte bir vücudun hiç bir şey yapmadan seyreltmeden ki şekerine bakıldı diyebilirim
50lik olduğu için daha rahattı sanırım benimki. Hastane değil sağlık ocağında yaptırdım, aslında ben riskli gruptayım ama doktor yine de 50 lik önerdi bilemedim :KK51:

aynı benim de 3.0 çıktı. doktorlarımz benzer şeyi söylemiş progesteron ve dinlenme dendi bana. umarım daha fazla kısalmaz da hayırlısıyla bebişleri zamanında kucağımıza alırız 🙏🏻🙏🏻
İnş canım dr sadece dinlen dedi. Ama formda okuyorum bazıları sırt üstü yatıyor bazıları ayak altına yastık koyuyormuş . Sen sırt üstü mü yatıyorsun. Normalde sağ ya da sola yatın diyorlardı kafam karıştı

İnş canım dr sadece dinlen dedi. Ama formda okuyorum bazıları sırt üstü yatıyor bazıları ayak altına yastık koyuyormuş . Sen sırt üstü mü yatıyorsun. Normalde sağ ya da sola yatın diyorlardı kafam karıştı
Yok canım bu haftalardan sonra riskli sırt üstü yatmak. ya sağıma ya soluma yatıyorum

bu videoda detaylı anlatıyor doktor 😊

25+0 798 grammış benim kız.
Bir de doktor suyu daha iyi olabilirdi dedi ona biraz moralim bozuldu. Suyu en az 2 litre iç dedi ama ben nerdeyse 3 içiyordum yetmemiş demek ki. 4 litreye yakın içcem artık :KK51:
Suyu arttırmanın başka yolu var mı kızlar bilen var mı? Tek yolu su tüketimini arttırmak mı

Bir de şimdi okudum bana hiç rahim uzunluğu kısalığı bir şey söylemedi onu da mı sorsaydım acaba. Sadece rahim ağzı kapalı dedi o kadar

Aranızda hiç hamileliği süresince covid olan ya da tanıdığı olan var mı?İki gündür soğuk algınlığı diyordum ama bugün tat-koku gidince acaba covid mi dedim. Zaten evden dışarı çıkmıyorum ama bebeğe zararı olur mu diye endişe de ediyorum. Hastaneye gidip gitmemek arasında çok kararsızım. Ateşimi

Aranızda hiç hamileliği süresince covid olan ya da tanıdığı olan var mı?İki gündür soğuk algınlığı diyordum ama bugün tat-koku gidince acaba covid mi dedim. Zaten evden dışarı çıkmıyorum ama bebeğe zararı olur mu diye endişe de ediyorum. Hastaneye gidip gitmemek arasında çok kararsızım. Ateşimi parol içerek düşürüyorum ama içim de hiç rahat değil :KK43:
Ben oldum, bir kez COVID bir kez ağır bir solunum yolu enfeksiyonu. Parol bol su dışında yqpıcak birşey yok. Endişe etmeyin ateşiniz çok yükselmediği ve döküntülü bir hastalık geçirmediğiniz sürece birşey olmaz. İçim rahat etsin diyorsanız tabiki gidin doktora.

Yara ucuna sürmek için en iyisi kantoron .. ayrıca bebişin poposuna da kimyasal birşey kullanmak yerine kantoron kullanmayı düşünüyorum bu sefer. Ama ekstradan alıcam bı tane pişik kremi bakalım.

Ben daha 30-35 bine bebek arabası gormedim. Nette gördüklerim sanırım en fazla 15 bin civarlarindaydi. Bu kadar bütçeniz varsa en iyisini sececeginize eminim. 😊İyi günlerde kullanın.

Netten bakiim ürünleri almayın ya.. bepanthol sipariş ettim geçenlerde kendim için. Üzerinde barkod son kullanım tarihi vs. Hiçbiri yok. Merdiven altı ürün göndermişler. Ama tipkisi aynısı.🥴

İki evladimda da Dalin kullandım. O mis gibi kokuya bayılıyorum. İkisinde bı sıkıntı yaşamadım. Tabi içerik konusunda o zamanlar hiçbir bilgim yoktu. Bundan 10 sene öncesinden bahsediyorum😁 şimdi daha dikkatli olmaya çalışacağım. Ama güzelde koksun istiyorum nasıl olacak bilmiyorum.

Bunu bekliyoruz hadi bakalım :)

Buzdolabı poşeti derken? Nasıl yapılıyor bu?

Çok geçmiş olsun. Ben evin içinde çoğunlukla ayaktayım. Hala daha ayakta durmaya devam ediyorum. Bakacak kimsem yok şuanda. (Varda yok) insaAllah hayirla atlatırız. Ama benim gönlüm rahat güzel bir şekilde tamamlayacağız bu süreci.

Bide yabancı ülkelerde hamile bayanlar bel destekli hamile kemeri takıyorlar. Aramızda kullanan varmı bilmiyorum ama erken doğumu onluyormua, çatlak , göbek sarmaksi, bebeği karında taşımada kolaylık sağlıyormuş. Ben bugün eski ninelerimizin usulü kuşak sardım belime mutfakta işlerimi öyle yaptım. Çok rahat hissettim tavsiyedir. 😊
En fazla 5000 tl ilk araba arıyorum deseydim, benzer yorum yapacakmıydınız merak ettim. Bu tip altta kinaye yatan yorumlardan hiç hoşlanmıyorum, bu konuda yardımcı olacak öneriniz yoksa cevap vermezsiniz yorum yapmazsınız olur biter.

Bir de doktor suyu daha iyi olabilirdi dedi ona biraz moralim bozuldu. Suyu en az 2 litre iç dedi ama ben nerdeyse 3 içiyordum yetmemiş demek ki. 4 litreye yakın içcem artık :KK51:
Suyu arttırmanın başka yolu var mı kızlar bilen var mı? Tek yolu su tüketimini arttırmak
Canım suyu arttırmak için havuç suyu öneriyorlar dene istersen bu arada bugün bizde 25+0 olduk☺️

Geçmiş olsun 🌸 ultrasonda belli oluyor mu dediğiniz yoksa vajinal muayene ya da çatı muayenesi vs onda mı bakılıyor
Daha hiç alttan muayene olmadığım iÇin bilemedim
Vajinal muayene yaptı. Rahim kisaligi ölçmek için masaya aldı. O sıra gördü .
Yok artık benimkinin örgüleri bir dolap sadece ne kadar ayıp.. kız sende şöyle de bir şey alacaksın hemen biri bir şey derse çocuğumun nasibini kesmeyin içimden geldi de
Bunu da deneyeyim. Ama artiksoylemiycrm ne aldığımı. Onlarda almadım zannedip bı daha alsınlar😂
Suyu arttırmanın başka yolu var mı kızlar bilen var mı? Tek yolu su tüketimini arttırmak mı
Havuç suyu duydum burdam canim
En fazla 5000 tl ilk araba arıyorum deseydim, benzer yorum yapacakmıydınız merak ettim. Bu tip altta kinaye yatan yorumlardan hiç hoşlanmıyorum, bu konuda yardımcı olacak öneriniz yoksa cevap vermezsiniz yorum yapmazsınız olur biter.
Ben hiçbir kinaye yapmadım. Sadece normal üstü bir fiyattan bahsettiğiniz için en iyisini alabileceğinizi söyledim. Rabbim herkesin kazancını bereketlendirsin. En çok size versin içinde de bana😅😍

X