2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben ilk defa duydum böyşe bişeyin olduğunu kesinlikle alacam inş işe yarar. Peki senin kullandığın lansinoh krem işe yarıyormuydu, tavsiye edermisin. Eğer işe yarıyorsa türkiyeye arkadaşım gidecek ondan isterim
O krem dm ve rossman da bulunuyor eğer bir aksilik olursa aklında olsunnnn aldım duruyor inşallah lazım olmaz meme ucum yok diye aldım tedbir

Kızlar hepinize günaydın🤗 bebek şampuanı yağı ya da losyonu için ne almayı düşünüyorsunuz acaba ?
Almanyada içerik araştırdım ben weleda süper tek tek raporları okudum şampuan pişik kremi yağ losyon hepsini bu aldım ama Türkiye’de e bebek kendi markası var onu alabilirsin bir kaç kişi içerik paylaşmış atarım bulunca sana temiz içerikli bebe yağı vs çünkü bilindik bir çok marka aslında kötüymüş

Gunaydinlar . Mustelaya bakıyorum ben set alayim dedim eczaneden 500-600 tl civarı. Internettw var yarı fiyatına ama onlara da güvenmedim gerçek mi değil mi diye. ( en azından ilk aylar için, sürekli alabileceğim fiyatlar değil)
Onun içerik temiz değil zararlı alerjinle var

Dün 10 parca hastane çıkışı aldım yenidogan çok küçük dedi kayinvalidem . Pişman oldum acaba sığmaz mi ? Beşli set alacağım onu 3 aylık mı alayım? Ne dersiniz
Oda lazım iyi etmişsin 3-6 ay içinde al daha az parçalı çünkü bebeğin kilosu vs hangisi uyarsa onu giyecek dert etme ben yenidoğan 3-6 ve 6-9 aldım alınan şeyleri yeni doğan az ama tedbiren var

dalinde hala kullanan çok anne var ve memnunlar arkadaşlarımda dalin kullanıyor sabunundan deterjanına kadar ama cildi kuruttuğu ve alerjik olduğu için artık pek tavsiye etmiyor uzmanlar bilemedim valla biraz daha araştırmak istedim almadan önce bende
Alerjen testleri kötü bu nedenle bebekte alerji çıkıyor cildi kurutmasından anlamak gerekir ztn ben bir kaç test raporu ve paylaşım inceledim yazarım sizler için

Geldim bebeğim başaşağı ama güzel duruyormuşuz elleri ayakları sortı poposu nerede eliyle gösterdi elletti.vitaminlerimi yanlış tarif etmişler kullanımını onu düzeltti.şker tahlilimi falan muttterpas işlenmemiş kan tahlillerim işlenmemiş bu nedenle doktor konusunda canı sıkıntısı bu kadar üstün kötü basit bir şekilde olmaz falan dedi bir şey olsa sana mutterpassda hiç bir şey işlenmemiş nerden bileceğiz şeker tahlili yaptırdığını bile sen söylüyorsun dedi hoş olmamış bu duru. Falan dedi.. böyle yani ama biz iyiyiz tansiyon 12/7 normal kalp atışımız normal boyutları ideal dedi güzeldi yani
Yok bacım diyorum sana senin doktorun çok cins. Mutterpasa her detayı kaydetmeleri lazım hamileyken özellikle ebe doğru demiş ne tuhaf bir doktor bu.

Yok bacım diyorum sana senin doktorun çok cins. Mutterpasa her detayı kaydetmeleri lazım hamileyken özellikle ebe doğru demiş ne tuhaf bir doktor bu.
Evet yolda bir şey olsa diyor Kadın hiç bilgin yok bu nasıl iş diyor düşün bakalım doktor bakıyorum mağlum randevu bulma falan zor işler ama bakacağız bir şekilde dua et bulursam değiştiririm bulamazsam doğumdan sor a hemen değiştiririm

maalesef almanya o konuda sınıfta kalmış :) ben de weleda cok duydum ama kullanım süresi gecmesin diye en son onu alırım diye düşündüm

maalesef almanya o konuda sınıfta kalmış :) ben de weleda cok duydum ama kullanım süresi gecmesin diye en son onu alırım diye düşündüm
Evet yapabilirsin ztn kursa pek bir şey kalmadı geçmez ama weleda tek içime sinen oldu test raporları iyi

Evet yolda bir şey olsa diyor Kadın hiç bilgin yok bu nasıl iş diyor düşün bakalım doktor bakıyorum mağlum randevu bulma falan zor işler ama bakacağız bir şekilde dua et bulursam değiştiririm bulamazsam doğumdan sor a hemen değiştiririm
Eben doğru demiş mutterpaas ne için önemli çünkü tüm bilgileri kaydediyor doktorun. Inş kafana göre bir doktor bulursun. Benim 18 senelik doktorum memnunum valla

X