2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben onun için ne yapmıyorum biliyormusun pilates topuna oturuyorum hareketler yapmıyorum bacaklarım için çünkü baştan beri magnezyum kullanıyorum huzursuz bacak sendromu var bende zaten gebelikte iyice arttı.hatta magnezyum sülfat tuzuyla ılık su hazırlayıp ayaklarımı sokuyorum vs.ama pilates topu üzerinde bacak hareketleri çok yaradı
Bende deneyim yav bakalım iyi gelecek mi

Kızlar ben de taşınırken belimi zorladım galiba 2 3 haftadır belimin sol tarafı çok ağrıyor kalçama doğru yayılıyor hatta yürürken topallamama bile neden oluyor bazen ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum ne ayakta çok kalabiliyorum sürekli pozisyon değiştirmem lazım yoksa kitleniyorum napıcam böyle 🥺

Kızlaaarr herkese günaydın kontrolü olanların umarım bugün kontrolleri iyi geçer ve sıkıntılı haberler almayacağınız bir gün olur :dua: listeye isim sütunu ekledim isim belirleyen arkadaşlar beni etiketleyin listeye ekleyelim kararsız olanlara belki fikir vermiş oluruz
Biz de kızımızın adını Nergis koymayı düşünüyoruz 🥰

Nişanlıyken eşime hayatımda hiç nergis koklamadığımı ve kokusunu çok merak ettiğimi söylemiştim o da düğünümüze kadar evimizde nergis yetiştirmişti benim için. Şimdi de nasipse Nergis'imizi birlikte büyütücez 🥺🌼

Kızlar ben de taşınırken belimi zorladım galiba 2 3 haftadır belimin sol tarafı çok ağrıyor kalçama doğru yayılıyor hatta yürürken topallamama bile neden oluyor bazen ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum ne ayakta çok kalabiliyorum sürekli pozisyon değiştirmem lazım yoksa kitleniyorum napıcam böyle 🥺
Bu bende oldu burada Dr Dr gezdim hepsi dedi ki hormonlardan..tr de güvendiğim bir osteopati uzmanı var ona sordum oda evet dedi fakat hareketler söylemişti onları yaptım.bulursam adını yazayım YouTube dan bak sende yap onun dışında ben akupunktur yaptırdım anca rahatladım bu arada bu ağrı oluyor gerçekten bir süre sonra geçiyor sonra yeniden oluyor hormonlardan olunca böyle devam ediyor belini zorladığın işinde ağrının yeri bölgesi karışmıştır muhtemelen

Bu bende oldu burada Dr Dr gezdim hepsi dedi ki hormonlardan..tr de güvendiğim bir osteopati uzmanı var ona sordum oda evet dedi fakat hareketler söylemişti onları yaptım.bulursam adını yazayım YouTube dan bak sende yap onun dışında ben akupunktur yaptırdım anca rahatladım bu arada bu ağrı oluyor gerçekten bir süre sonra geçiyor sonra yeniden oluyor hormonlardan olunca böyle devam ediyor belini zorladığın işinde ağrının yeri bölgesi karışmıştır muhtemelen
Yani belki de hamilelikten dolayı olucağı vardı oldu ben zorlamaya bağlıyorum bilmiyorum ki geçer inşallah

18. Haftaya kadar kızdı bugün ayrintiliya erkek dedi cinsiyetine bacım .. sağlıkla gelsin yeterki kendimi kıza hazirladim hep şaşkınım 🤭
Ayy peki rutin kontrollerin devlette mi özelde mi oldu? Devlet hastanelerinin cihazları çok iyi değil ya o yüzden sordum.

Kızlar ismin düşündünüzmü bebişlerinize, biz erkek olursa ömer asaf, kız olursa ayşe nida diyorduk. Cinsiyetimiz kız ayşe nida düşünüyoruz🥰

Kızlar ismin düşündünüzmü bebişlerinize, biz erkek olursa ömer asaf, kız olursa ayşe nida diyorduk. Cinsiyetimiz kız ayşe nida düşünüyoruz🥰
Her iki isimde çok güzel. Eşime bütün isimleri saydım. Hergün farklı isimlerle geldim karşısına ama hiçbirini beğenmedi🙄😑🤐 Sonunda birgün sohbet dinliyorduk. Bir hadis okundu. Büşra kelimesi geçti hadiste. Müjdeleyici demek. Heh buldum Büşra 😍 dedi . Ama gel benim gönlüme sor kabul edemedim bir türlü ismi. Isınamadım .. ayy olmadı da diyemedim. Şimdi bana Büşra nin annesiiii diye seslene seslene alıştım sanki🥰 bilemedim işte öyle

Her iki isimde çok güzel. Eşime bütün isimleri saydım. Hergün farklı isimlerle geldim karşısına ama hiçbirini beğenmedi🙄😑🤐 Sonunda birgün sohbet dinliyorduk. Bir hadis okundu. Büşra kelimesi geçti hadiste. Müjdeleyici demek. Heh buldum Büşra 😍 dedi . Ama gel benim gönlüme sor kabul edemedim bir türlü ismi. Isınamadım .. ayy olmadı da diyemedim. Şimdi bana Büşra nin annesiiii diye seslene seslene alıştım sanki🥰 bilemedim işte öyle
Eşinin taktiğide fena sayılmaz büşranın annesi süper taktik👌 her çocuk ismiyle doğuyor zaten kimbilir biz doğuma kadar kaç isim değiştiririz😂😂

aman dikkat edin kalca nekrozu olmasin。 ben kizimda 2 bucuk ay cektim onu

Bu arada göbek deliği gerilen varmı? Bikacgundur gobekdeligim geriliyor ve aciyor
Benimde göğüslerim çok kaşınıyor ve çok acıyor nedense
Kızlaaarr herkese günaydın kontrolü olanların umarım bugün kontrolleri iyi geçer ve sıkıntılı haberler almayacağınız bir gün olur :dua: listeye isim sütunu ekledim isim belirleyen arkadaşlar beni etiketleyin listeye ekleyelim kararsız olanlara belki fikir vermiş oluruz
Canım benim kıza Gökçe Beyza düşünüyoruz, çift isimden hiç hoşlanmıyorum bi çift isim furyası var ortada, gelecekte herkes çift isimli olacak ama oğlum Beyza ismini duymuş illa Beyza olacak nuh diyor peygamber demiyor, benimde hevesim hep Gökçe isminde kalıyor, mecbur Gökçe Beyza koyacak gibiyiz
kizlar ezgi ile uyumlu akliniza gelen erkek ismi varmi☺️ isimsiz kalacak bebem
Ekin, Emir, Eser, Ezel de var ama o biraz popüler

X