2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Doktor şekli çok iyi sağlıklı dedi de eve gelip bakınca bana bi tuhaf geldi şekli 😅
Heh tamam önemli olan buydu kız😄 internetten falan bakıp araştırma boş yere canını sıkma yani. Herkesin yapısı ve yaşadığı şeyler farklı sonuçta, saçma sapan bilgi kirliliği oluyor. Doktor sıkıntı yok dediyse bitmiştir için rahat olsun🌸

Heh tamam önemli olan buydu kız😄 internetten falan bakıp araştırma boş yere canını sıkma yani. Herkesin yapısı ve yaşadığı şeyler farklı sonuçta, saçma sapan bilgi kirliliği oluyor. Doktor sıkıntı yok dediyse bitmiştir için rahat olsun🌸
Baktım da şimdi fasulye kese diye geçiyormuş genelde erkek çocukları kesesi böyle olur diye bi teoride üretmişler 😅 umarım yuvarlanır kese de sağlıklı bı kızım olur ❤️

Kızlarr merhaba 🥰 Allah izin verirse bende haziran annesi olucam çarsamba beta 2300 küsür çıktı bugun ilk doktor randevuma gidicem ( 1 sene önce ikizlerimin karnımda kalbi durmus tu bu sebeple igneye basla tır diye erken gidiyorum) sat a göre bugun 5+3 çok heyecanlı ve korku içindeyim 🥰 ilk kanı pazartesi vermiştim 1225 cıkmıstı 2. Kanla arasında 40 saat var

Kızlarr merhaba 🥰 Allah izin verirse bende haziran annesi olucam çarsamba beta 2300 küsür çıktı bugun ilk doktor randevuma gidicem ( 1 sene önce ikizlerimin karnımda kalbi durmus tu bu sebeple igneye basla tır diye erken gidiyorum) sat a göre bugun 5+3 çok heyecanlı ve korku içindeyim 🥰 ilk kanı pazartesi vermiştim 1225 cıkmıstı 2. Kanla arasında 40 saat var
Güzel yükselmiş canım bugün inşallah keseni görürsün ❤️

Hayırlı ve sağlıklı olsun aramıza hoşgeldin😊

Benimde 5+2. Önceki düşüklerden dolayı ben erken gittim doktoruma 2 güne 1 çağırdı takip etti. İlaçlar kullanıyorum.Çok şükür yolk sak göründü bugün artık haftaya gel kalp atışını duyalım dedi inşallah 14 Ekimde güzel haberler veririm
Maşallah sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz, güzel haberlerle gelin inşallah🥰

Hayırlı kandiller kızlar, bulantı meselesini çok merak ediyorum kimisi başlasaydı başlardı diyor kimisi kalp atışını duyduktan sonra başlar diyor. Siz ne durumdasınız başlayan var mı bulantıları çalıştığım için tedirgin oluyorum, umarım en rahat şekilde atlatırız🤲🏻

Hayırlı kandiller kızlar, bulantı meselesini çok merak ediyorum kimisi başlasaydı başlardı diyor kimisi kalp atışını duyduktan sonra başlar diyor. Siz ne durumdasınız başlayan var mı bulantıları çalıştığım için tedirgin oluyorum, umarım en rahat şekilde atlatırız🤲🏻
5+4 bugün henüz başlamadı ben de merak ediyorum 🤷🏼‍♀️

Bende de yok henüz umarım böyle devam eder

Sabahları çok fazla oluyor bende ama hamile kalmadan öncede böyle oluyordu mide bulantısı sorunlarım vardı. En kötüsü dişimi fırçalarken çok zorlanıyorum midem çok kötü oluyor

Benim şu son 2 gündür arttı çok 5+ lardayım tam net değil. Ama yani mermere de oturdum acaba ondan mı hamilelikten mi bilmiyorum.

O kişiden kişiye göre değişiyormuş, kimi şanslı bir şey olmaz kimi benim gibi şanssız çeker😄 ben hamile olduğumu öğrenmeden önce karnım ağrımaya başlamıştı hiç geçmeyen sürekli ağrı. Bazen hafif bazen şiddetli. Son 1 haftadır bulantı da eklendi. Ama karın ağrım neredeyse hiç geçmiyor sürekli var. Bulantı genelde sabahları oluyor. Ağzımın tadı yok en kötüsü bu, hiçbir şey yiyemiyorum her şeyin tadı kötü geliyor. Bu kötü tad son 2-3 gündür falan var. Şu an son adet tarihime göre 5+6'yım bu arada.

Benim tsh 3 çıktı ilaca başlicam var mı ilaç kullanan böyle

X