2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Geçmiş olsun ilk defa duydum . Doktor mu gördü yoksa hissetmiş miydiniz
Bende ilk defa duydum. 2 gebelik geçirdim başıma gelmedi. ben farkettim doktora söyledim. Ayağa kalkınca çok baskı hissi hissediyordum. Bı kaç gün önce duşa girince sağ dudakta elime parmak kalınlığında şişkinlik geldi. Doktora söyledim ve varis dedi. Gebelikte olabiliyormuş. Bide ben çok fazla ayakta duruyorum. Oturmak bilmiyorum . Evde iş güç bitiremiyorum. Bununda tetikledigini düşünüyorum. Doktor 1 saat ayakta durduysan yarım saat ayaklarını yukarı kaldirip dikeceksin dedi. Bide buz uygulamasi yap dedi.

3 ana öğün var,bazen 1 bazen 2 ara öğün şeklinde besleniyorum

Anladım canım zaten sanırım yaptırıcam ya mecburum ne kadar korksamda

Teşekkür ediyorum Şimdiye kadar 3 ayrı doktora gittim 3ünde de sıkıntı olmadı ama şikayetvar sitesinde çok fena yorumlar var mesela :) ama burda daha sıkıntı yaşayan yok ayrıntılıda da olmaz inşallah

Bak sadece endişe etme ben 157 boyundayım ve 90 üzerindeyim daha kötü olabilir mi hem koşa hem şişkoyum sadece şişko değilmişim görmeseler bende görmezler rahat

Bizim doktor görünmez dedi kestirdi attı valla. Heyecanla bir sonraki randevuyu bekliyoruz.17.hafta olacak bu sefer görür inş
Başka bi dr a git sanki, benide bu ayın 24 unde çağırdı hem ayrıntılı ultrason diye, bende başka hastaneye randevu alıp gittim, orda ultrason cihazları çok güzeldi, gayet net bi şekilde kız dedi, değişmez inşallah çünkü ben kız kıyafetlerine başladım

Ata, batu ve tuna isimlerini beğendim ben mustafa isminin yanına, tabi son karar size ait. Bende Gökçe ve Işıl arasında kaldım, oğlumda Beyza diye tutturdu, inat ederse Gökçe Beyza gibi iki isim koyabilirim, sağlıklı olsunlar inşallah
Ben iğneden çok korkarım ama doktor yapalım derse hiç düşünmem hadi derim çünkü hayati bir önem tetanoz bencede iyi edersin
Bende oldum tetenoz aşısı 3 ocakta, 3 4 gün ağrı yaptı, hala kolumu aldırınca hafif bi ağrı hissediyorum ama oldu bitti

Bak sadece endişe etme ben 157 boyundayım ve 90 üzerindeyim daha kötü olabilir mi hem koşa hem şişkoyum sadece şişko değilmişim görmeseler bende görmezler rahat
Şişko değiliz biz pofuduk tatlı hamileleriz Happy mom programının forum kısmı beni mahvetti çok okumak da iyi değil her şeyi

Arkadaşlar merhaba. Ben 20. Haftadayım doktor doğum için 1 Haziran dedi. Bu haftada hala bebeği hiç hissetmiyorum acaba normal mi ya bir sorun olabilir mi ki.. en son 3 hafta önce gitmiştim kontrole ne yapmalıyım

çok teşekkür ederim ben de gökçe ve ışıl isimlerine bayıldım

Arkadaşlar merhaba. Ben 20. Haftadayım doktor doğum için 1 Haziran dedi. Bu haftada hala bebeği hiç hissetmiyorum acaba normal mi ya bir sorun olabilir mi ki.. en son 3 hafta önce gitmiştim kontrole ne yapmalıyım
merhaba ben de hiç hissetmiyorum
benim bir sonraki randevum 1 şubatta. sormayı düşünmüyorum

Kızlar selam uzun süredir yazmıyordum. 16 haftalık oldum. Yurtdışına çıkmıştım bebeğin tüm ihtiyaçlarını neredeyse tamamladım. Bebek arabaları vs yarı yarıya geliyor fiyatı. Bir de bebek bezlerinin fiyatı karşısında şok geçiriyorum. İlk doğumda prima kullanmıştım ama şuan kararsızım. Sleepy ya da başka marka kullanan önerisi olan var mıdır?

Şişko değiliz biz pofuduk tatlı hamileleriz Happy mom programının forum kısmı beni mahvetti çok okumak da iyi değil her şeyi
Evet ben herşeyi okumam çünkü biraz karışıyor ama her hamilelik farklıdır ayrıca evet pofidiğiz hiç aldırış etme ve bence bebekler çok şanslı yumuşacık bir yatağı var böyle düşün ben hep öyle diyorum oğluma senin için bu göbek rahatça tepin diye diyorum

Kızlar merhaba 19+3 haftalığız. Şimdi çok az kanamam olmuş bel agrımda var acaba yerleşme kanaması mıdır? sizde olmuşmuydu?
Bence doktora sormalısın. 19+3 yerleşme için çok büyük. Bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması denilen durum ilk 7 hafta içinde oluyor. Bence doktora sormalısın acil olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…