2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar merhaba 19+3 haftalığız. Şimdi çok az kanamam olmuş bel agrımda var acaba yerleşme kanaması mıdır? sizde olmuşmuydu?
Doktora gittin mi?Bende de kanama oldu ağır bir masamız vardı onu çekince oldu, çok şükür bebeğim iyi

Kızlar merhaba 19+3 haftalığız. Şimdi çok az kanamam olmuş bel agrımda var acaba yerleşme kanaması mıdır? sizde olmuşmuydu?
Yerleşme bu haftalara kalmaz ilk haftalarda oluyo geciktirmeden doktorunuzla görüşün olumsuz birşey yoktur umarım

İki gündür kasintidan öleceğim. Mantar oldum sanırım. Alt tarafta şişme baskı hissi. Yanma kaşıntı hepsi birarada. Pazartesi Dr a randevum var ama o zamana kadar dayanabilir miyim bilmiyorum.
Merhabalar kasintiniz geçti mi ? Ya da bugün doktora gittiniz mi

Kime sana mı bebeğe mi

Cnm ben almanyada yaşıyorum buradaki cihazlar Türkiye’deki devletteki den eski görüntüleme kalitesi bile düşük Almanlar teknolojiye bu anlamda para harcamıyorlar öyle mantıkları var sağlık sektörlerinde her yerleri eski yani hatta doktorumun cihazınızda biliyorum.sen rahat ol göremezse kendi körlüğü doktorun.eğer dpktor iyide eski cihazıylada görüyor yeniylede.Antalya daki doktorumun cihazı süper hatta yeni çıkanınıza aldı oda aynısını dedi bu cihazla bile göremezse göremeyen doktorlar var sen rahat ol

Kime sana mı bebeğe mi
Amneye yazılır bebek anneden alır.çünkü doğumda mesela mikrop kapyı Allah korusun onun önüne geçmek için benim teyzemin ilk çocuğu tetanozdan ölmüştü ona vurmamışlardı göbek bağından tetanoz kapmıştı 3 günlük bebekti.. yani demem o ki gebelik aşıları da bebeğin doğduktan sonraki ilk aşıları da çok önemli

Merhabalar, 16 haftalık olduk çok şükür ama bulantı ve kusmalarım hala devam ediyor yemek yemeyi özledim resmen. Kustuktan sonra tekrar yiyorum ama boğazım tahriş olmaya başladı. Prilamı düzgün kullanamadım şu aralar, kilom olarakta 65 ile başladım şuan 65,7 tim, göbeğim çıktı baya. Ama bu bulantı ve kusma beni mahvediyor (( yemek kokusu özellikle çok etkiliyor,

Bugün doktora bunu sormayı unuttum maalesef
Yarın kan sonuçlarımi gosterecegim insaAllah unutmam soylemeyi.
Merhabalar kasintiniz geçti mi ? Ya da bugün doktora gittiniz mi
Evet geçti. Travazol krem ise yaradu sanırım. Ama doktora söyledim. Donaxly fitil verdi. Tekrar etmemesi için kullan dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…