2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hazır meyve suyu ağzıma sürmem. Çok sağlıksız olduğunu düşünüyorum. Meyvenin kendisini ölçekli bir şekilde tüketiyorum. Hamilelik öncesi suyu çok içince çiş renginde hemen belki oluyordu ama hamile iken çok su içen biriyim ona rağmen koyu bende anlam veremiyorum 😀 hatta gece sürekli tuvalet, su mesaisi yapıyorum
Canın idrar ve idrar rengindeki değişiklik tamamen hamilelik ile ilgili sen artık sadece kendi idrarını boşaltmıyosun rengide farklı olabilir kokusuda farklı olabilir bu çok normal buna çok takılma derim☺️ idrar rengi kırmızıya dönerse böbreklerden tehlike sinyali geliyo demektir sadece buna dikkat et gerisi önemli değil

Kızlar malesef eşimin korona testi pozitif ben şuan negatif.canım sıkıldı akşam akşam öksürük olunca eşim aklıma düştü test yap bi dedim ve öylece öğrendik hemen maskeler takıldı dua edin bize haliyle korkuyorum
Canım çok geçmiş olsun Allah bir an önce şifanızı versin inşallah sen bu dönemde c vitamini ve ev yapımı yoğurdu mutlaka tüket 🙏🏻 bebişe iyi gelir sanada hafif atlatmanı sağlar koku ve tad gitsede yemeyi kesme bebeğinin beslenmesi lazım şimdiden çok geçmiş olsun 🙏🏻

Bebek bezi almayı düşünen varsa hepsiburada da sleepy natural yenidoğan 84lü 120 tl. Trendyolda 140 tl. Ben geçen hafta 127ye aldım fiyatlar yükselir diye. Daha da düşürmüşler😒
Ben alamıyorum ya bez olayı riskli kızıma pişik yaparsa diye düşünüyorum 🤨 aslında sepete sırasıyla koymuştum nerden baksan 1500 ₺ lık bez ama çıkardım sonra cesaret edemedim

İnşallah öyle olur. Psikolojim o kadar bozuldu ki, işede gitmiyorum şimdi hiçbir şey yapmak istemiyorum. İçimden hiçbir şey gelmiyor..
çok geçmiş olsun umarım, yok olur hemen. Ben de bir yakınımda duymuştum sorun olmamıştı ama sağlıklı doğum yaptı. inşallah siz de sıkıntısız atlatırsınız.

kızlar selamm, esasında temmuz annelerindenim 14 haftalık olduk bir erkek bebiş bekliyoruz tahmini tarihimiz 3temmuz doğum için, ama son kontrolde plasentanın aşağıda olduğunu söyledi doktor. Birkaç konuda çok dikkat etmemi istedi şükür şuana kadar bir kanama öykümüz vs.olmadı ama araştırmalarıma göre plasenta yukarı çıkmazsa bende haziran annesi olacağım :KK52: plasentası aşağıda olan var mı aranızda.
bu arada herkese iyi yıllar dileriiimm sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza aldığımız mutlu bir yıl olsun hepimiz için :KK36:

Kızlar malesef eşimin korona testi pozitif ben şuan negatif.canım sıkıldı akşam akşam öksürük olunca eşim aklıma düştü test yap bi dedim ve öylece öğrendik hemen maskeler takıldı dua edin bize haliyle korkuyorum
çok geçmiş olsun bu sene olduğum grip de korona gibiydi o yüzden hiç korkmayın belki çok hafif atlatır eşiniz ve size de hiç bulaşmaz 🙏

Bebek bezi almayı düşünen varsa hepsiburada da sleepy natural yenidoğan 84lü 120 tl. Trendyolda 140 tl. Ben geçen hafta 127ye aldım fiyatlar yükselir diye. Daha da düşürmüşler😒
bende şimdiden alayım diyorum ama marka olarak prima sleepy molfix bu üçü arasında karar veremedim sleepy diğerlerine göre daha ekonomik siz araştırıp karar verdinz muhtemelen ciddi farklar var mı diğer markalarla arasında acaba

ben bazen nefes nefese kalıyorum 🙈 kan akışı hızlandığı içinmiş sanırım 🫶 akşamları ben de hareket etmekte zorlanıyorum gün boyu yediklerim birikiyor ben ona yoruyorum
Kizimla en.basit oyunu.oynarken.yada kucagima aldigimda nefessiz kaliyorum.sanki😏 yine mi tsh dustu diye korkmaya basladim.bende

Çok geçmiş olsun. Geçen haftalarda bizde çok hasta olduk test yaptırsak kesin bizimde pozitifti. Benim tamamen iyileşmem 1 ay sürdü çok zordu benim için. Sen limonlu ıhlamur, portakal tüket bol bol
Sürekli tüketiyorum ztn inşallah olmam hayırlı artık hakkımızda

Canım çok geçmiş olsun Allah bir an önce şifanızı versin inşallah sen bu dönemde c vitamini ve ev yapımı yoğurdu mutlaka tüket 🙏🏻 bebişe iyi gelir sanada hafif atlatmanı sağlar koku ve tad gitsede yemeyi kesme bebeğinin beslenmesi lazım şimdiden çok geçmiş olsun 🙏🏻
Çok teşekkür ederim canım yaparım dediklerini bn negatifim ama ne olur ne olmaz diye aldım önlemimi

çok geçmiş olsun bu sene olduğum grip de korona gibiydi o yüzden hiç korkmayın belki çok hafif atlatır eşiniz ve size de hiç bulaşmaz 🙏
İnşallah hiç bulaşmaz benim aşım yok çünkü aşı olma dönemim geldi kırkına oldum yeniden yapılabileceğim zaman geldi hamile oldum yani aşı sürecine girmeden virüs bizi dolaşıyor bnde aşısız kalıyorum tabi var bundada bir hikmet ya dur bakalım hayırlısı hakkımızda inşallah hiç bana bulaşmaz nasip artık

kızlar selamm, esasında temmuz annelerindenim 14 haftalık olduk bir erkek bebiş bekliyoruz tahmini tarihimiz 3temmuz doğum için, ama son kontrolde plasentanın aşağıda olduğunu söyledi doktor. Birkaç konuda çok dikkat etmemi istedi şükür şuana kadar bir kanama öykümüz vs.olmadı ama araştırmalarıma göre plasenta yukarı çıkmazsa bende haziran annesi olacağım :KK52: plasentası aşağıda olan var mı aranızda.
bu arada herkese iyi yıllar dileriiimm sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza aldığımız mutlu bir yıl olsun hepimiz için :KK36:
merhabalar, hangi konuda dikkat etmenizi istedi doktor. bana da aşağıda ama çok erken henüz bu haftalarda normal yavaş yavaş değişir dedi yeri. kanaman olursa bakarız dedi sadece.

Korkmayın biz de geçirdik ailecek. Hamileliğin 8-10 haftalarıydı yanılmıyorsam. Bir sıkıntı olmadı

X