2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Beyaz zıbınların kalitesi nasıl peki

kızlar selamlar :) umarım herkes iyidir. Ben de bir şeyler almaya başladım. Yılbaşından sonra her şeyin fiyatı artacak diyorlar. Ondan uygun bulduğum şeyleri almaya çalışıyorum. Bir kaç kıyafet, zıbın aldım. ateş ölçer aldım braun marka. şimdi kamera ve süt sağma almak istiyorum. sizce kamera bebek odasına gerekli mi? daha önce kullanıp memnun kalan anneler var mı aramızda?

Güle güle kullan, süt sağma makinesi ve ateşölçer hangi marka aldın

ben de merak ediyorum elektronik süt sağma makinesi lansinoh ve philips avent ( pembe) arasında kaldım. daha önce kullanan veya alan var mı?
Süt sağma lansinoh elektrikli olanını aldım tekli. İndirimdeyken. Ateş ölçer baby plus ebebek kendi markasını aldım. Kamera da 101 e gelenlerden aldım

hepsini güle güle kullanın
ateş ölçer, aktivite halısı ve bebek kamerası neler aldın merak ettim tecrübeli anneler de aslında ilk etapta neler lazım olacak ya da mutlaka alın dedikleri şeyler varsa söylerse çok sevinirim

ben de süt sağma için karşıma çıkan bi markayı aldım. 250 tlydi. markanın adı mochi. trendyol satışları da var.

Ateş ölçer baby plus aldım. Bebek kamerası aktivite halısı bim ve 101 e gelenlerden aldım

Mutlaka bakın Dr sor karaciğer enzimlerine bakılsın takip ettir bu konuda kendini ben yaptıracağım

Vallah yüzümde sivilce vs yok herkes bı güzellik var sende diyor emeeee ne derece doğrudur bilemicim hayırlısı ya herkes çok emin benden bı ferik çıkacağına oysa ben civciv hissediyorum
Benimde kızımda yüzümde sivilce yoktu saçlarım gürleşmişti karnımda top gibiydi her gören erkek diyordu. yani cinsiyetini öğrendik doğacak hala erkek diyorlardı :)

Hahaha bugün bende aynı konuşmayı yaptım eşime kız bu karnımdaki bak masrafsız gelecek ne güzel ablasının kıyafetleriyle büyüyecek dedim :)

15 artı 3 gunluguz net bir şekilde söylemedi ama kıza benzettim 15 gün sonra gel tekrar bakalım dedi doktor emice
Bugün bende 15 haftalık oldum benimkini de kıza benzetti doktorum hayırlısıyla gelsinler inşallah

Benimde kızımda yüzümde sivilce yoktu saçlarım gürleşmişti karnımda top gibiydi her gören erkek diyordu. yani cinsiyetini öğrendik doğacak hala erkek diyorlardı :)

benimde karnım top gibi büyüyor, sadece 2 kilo aldım ama baya çıkık. herkes erkek diyor o nedenle. sadece bugün bir sivilcem çıktı :) ve saçlarımda gürleşiyor.
cinsiyet tahmini söylemedi doktor henüz, ne olacak çok merak ediyorum.

Beyaz zıbınların kalitesi nasıl peki
Fiyatına göre gayet iyi. Yumuşak. Çok kalın diyemem ama. Ben 0-3 ay aldım, ama 3-6 da alınırmış. İlk aylar zaten, çabuk büyür çok giyemez diye carters hm gibi pahalı marka almak istemedim. Elbette onlar kadar kaliteli değil ama güzel

Hay masaAllah bı çok şeyi bitmiş sayılır. Bizde daha minik minik başlayacağız .cinsiyeti belli olmadan alabildeklerimi almaya çalışacağım.

Bende de plasenta aşağıda dikkatli ol dedi,2 gün sonra kanamam oldu,rapor aldım.Doktorun hakli.Dinlenmelisin
Canim benim de 11+5 iken kanamam oldu, hastaneye gittik, doktor kanama alani goremedi, plasentan asagida buyuk ihtimalle ondan olmustur dedi. Suan kesildi kanamam. Senin durumun nasil ilerliyor? Kanaman bir daha oldu mu canim? Umarim plasentan daha da yukari cikmistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…