2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Heee biz Trabzonlu yüz horoz yavrusuna ferik diyoruz tavuğa da civciv yumurtadan ne çıkacak misali🤣🤣🤣🤣🤣🤣bakalım kız mi geliyooooo oğlan mi zira bütün mahalle aile erkek diye direttoii deee hani zorla kızsa d aoglan dogurtacaklar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 hayır okadar eminler ki ben kendimden şüphe ediyorum sen düşün 🤣🤣🤣🤣

Heee biz Trabzonlu yüz horoz yavrusuna ferik diyoruz tavuğa da civciv yumurtadan ne çıkacak misali🤣🤣🤣🤣🤣🤣bakalım kız mi geliyooooo oğlan mi zira bütün mahalle aile erkek diye direttoii deee hani zorla kızsa d aoglan dogurtacaklar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 hayır okadar eminler ki ben kendimden şüphe ediyorum sen düşün 🤣🤣🤣🤣
yaaaa hahahahahha benim de ferik oluyormuş 😂😂😂😂 yolda gördüğüm arkadaşların anneleri falan hep erkek demişlerdi. şimdi öğrenince kaynanam da diyor yüzün aydınlıktı ben biliyodum erkek olacağını diye 🤣🤣🤣 kalk bi aynaya bak bakalım🙈

Puset örtüsü puset minderi ve emzirme önlüğünü kumaş alıp eltimle dikmeyi düşünüyoruz. O kadar para vermeyelim dedik. Bakalım becerebilcez mi😎
Canim bende dikmeyi düşündüm maliyet araştırdım, kumaşı elyafı az para tutmuyor birde becerirmiyim uğraşı var birde beceremezsem ziyan olacak onca masraf vazgectim. Hepsiburada dan ikisini 130 tl ye aldım. Farklı satıcılar ama şansıma renkleride takım oldu. Resim atayimda bakin . Yalniz fiyatlar artmış ya, daha 1 ay olmadı ben alalı, örtüyü 55 tl ye, minderi 75 tl ye almıştım. Şaşırdım

Eklentiler

• Screenshot_20221221-001938_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221221-001938_Hepsiburada.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20221221-001927_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221221-001927_Hepsiburada.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar puset minderi örtüsü yada babynest diye yazınca hepsiburadaya uygun fiyatlı ürünler çıkıyor takım olarak yada tek, ben bi iki tane resim aldım, siz de bakmak ısterseniz öyle dünyanın parasına gerek yok gibi zaten kaç ay kullaniyorlarki

Eklentiler

• Screenshot_20221221-002656_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221221-002656_Hepsiburada.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20221221-002433_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221221-002433_Hepsiburada.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20221221-002326_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221221-002326_Hepsiburada.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20221221-002255_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221221-002255_Hepsiburada.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 37
Canim bende dikmeyi düşündüm maliyet araştırdım, kumaşı elyafı az para tutmuyor birde becerirmiyim uğraşı var birde beceremezsem ziyan olacak onca masraf vazgectim. Hepsiburada dan ikisini 130 tl ye aldım. Farklı satıcılar ama şansıma renkleride takım oldu. Resim atayimda bakin . Yalniz fiyatlar artmış ya, daha 1 ay olmadı ben alalı, örtüyü 55 tl ye, minderi 75 tl ye almıştım. Şaşırdım
Daha biz kumaş elyaf vs. Hiç arastirmadik.. eğer astarı yüzünü geçiyorsa tabi netten sipariş ederim bende.

Oyy maşallah kuzum Allah bağışlasın bu arada benim safrada 2 dene taş vardı kızım 11 aylıkken ciktiydi daha da kontrole gitmemiştim şimdiki hamileliğimde dolayı doktora anlaticam tabi ins bu sefer sıkıntı çıkarmaz bana takibini yaptır kuzum 😘bende yarın gidiyorum bakalım ne çıkacak ferik mi civciv mi 🤣🤣🤣🤣yani kız mi oğlan mi
İnşallah bir şey çıkmaz bakalım görüp öğreneceğiz.inşalalh seninde yarın kontrolün iyi geçer güzel haberlerini bekliyoruz

yaaaa hahahahahha benim de ferik oluyormuş 😂😂😂😂 yolda gördüğüm arkadaşların anneleri falan hep erkek demişlerdi. şimdi öğrenince kaynanam da diyor yüzün aydınlıktı ben biliyodum erkek olacağını diye 🤣🤣🤣 kalk bi aynaya bak bakalım🙈
Vallah yüzümde sivilce vs yok herkes bı güzellik var sende diyor emeeee ne derece doğrudur bilemicim hayırlısı ya herkes çok emin benden bı ferik çıkacağına oysa ben civciv hissediyorum 🤣🤣🤣🤣

İnşallah bir şey çıkmaz bakalım görüp öğreneceğiz.inşalalh seninde yarın kontrolün iyi geçer güzel haberlerini bekliyoruz
Amin guzummm İnşaAllah 🤲 ama rabbim bilir işini hayırlısı diyelim hiç aklimada gelmemişti bu taş meselesi geçen bir tanıdığım sordu naptın sordun mu doktora diye sormada aklıma gelicegi yoktu hayırlısı bakalım Allah büyük 🤲

Bu arada sabah 9.40 da randevum var, çok heyecanliyim hem ikili sonucunu öğrenecem hemde inşallah cinsiyet söyler ya, 16 haftalık artık yani görünsün bi zahmet, merak ediyorum. Tabiki ne olduğu önemli değil hayırlı evlat olsun herşeyin başı, ama merak iste
Ah işte o merak yokmu bir an evvel ogrneio alışverişe başlasam diyor insan hazırlık için malum bu pahalilikta insan erkenden başlamak istiyor hele sağlıkları yerinde olsun da sağlıcakla dogsunlar da cinsiyeti kız olmuş erkek olmuş hicbirimiz için fark etmiyor bir anne olarak duam sağlıklı bir şekilde hepimizin kucaklamayi 🤲🥰 mesela ben diyorum ki kızım olursa çok şanslı ablasının kıyafetlerini giyecek duruyolar çünkü bebeklikleri ama erkek olursa diyorum sıfırdan alınacak. Gülesim de geliyo tabi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Günaydın güzel anneler🥰Nasılsınız bu hafta kimsenin kontrolü yok mu bebişleri görmeye ne zaman gidiyorsunuz Benim kontrolüme daha var size bir sorum var sat a göre 13+1 im ama ultrasonda önden gidiyordu hangisini baz almalıyım sat mı ultrason mu

Günaydın güzel anneler🥰Nasılsınız bu hafta kimsenin kontrolü yok mu bebişleri görmeye ne zaman gidiyorsunuz Benim kontrolüme daha var size bir sorum var sat a göre 13+1 im ama ultrasonda önden gidiyordu hangisini baz almalıyım sat mı ultrason mu
Canım kızım sata göre gerideydi oğlum sata göre ilerde ama ikiside uktrasona değil son adet tarihim göre dogdukar bence sat baz al sonuçta ultrason kul yapimi cihaz kara kutu 🤭☺️☺️

Sat i baz almalısın her zman canım. Benim bu zmaana kadar 1 hafta önden gitti. Geçen hafta haftasi ile uyumluydu. Yani o durum bı önde bı geride oluyor. Ultrason cihazlarının ölçümü farklı olabiliyor.

Canım kızım sata göre gerideydi oğlum sata göre ilerde ama ikiside uktrasona değil son adet tarihim göre dogdukar bence sat baz al sonuçta ultrason kul yapimi cihaz kara kutu 🤭☺️☺️

Sat i baz almalısın her zman canım. Benim bu zmaana kadar 1 hafta önden gitti. Geçen hafta haftasi ile uyumluydu. Yani o durum bı önde bı geride oluyor. Ultrason cihazlarının ölçümü farklı olabiliyor.
Ben de sat ı baz alayım o zaman teşekkürler kızlar❤️

Kızlar bende puset, bebek arabası, anakucağı yeni aldım. Biraz Kıyafet sipariş ettim. Zıbın alt hastane çıkışı vs. Aldım . Mama sandalyesi, küvet yıkama seti, süt sağma makinesi, biberon, Müslin bez ,nevresim takımı,bebek kamerası, emzirme örtüsü, ateş ölçer, aktivite halısı vs. Aldım. Önceden aldığımda var yeni aldığımda büyük olarak yatak dolap vs. Kaldı

Kızlar bende puset, bebek arabası, anakucağı yeni aldım. Biraz Kıyafet sipariş ettim. Zıbın alt hastane çıkışı vs. Aldım . Mama sandalyesi, küvet yıkama seti, süt sağma makinesi, biberon, Müslin bez ,nevresim takımı,bebek kamerası, emzirme örtüsü, ateş ölçer, aktivite halısı vs. Aldım. Önceden aldığımda var yeni aldığımda büyük olarak yatak dolap vs. Kald

Güle güle kullan, süt sağma makinesi ve ateşölçer hangi marka aldın

X