2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sağlık bu zammı da keşke karıştırmasslar zam da olsa alicaz yani. Çok sağol canim
Gerçekten stresli zamanlar yaşıyoruz.
Bugün tekrardan baktirayim eşime

Kızlar idrarı köpüklü olan varmı aranızda bi kaç gündür fark ediyorum benim o şekilde geliyor acaba normal mi ?

Hiç sıkıntı yapma bence kilodan olabilir, çünkü bende hissetmiyorum kilomdan dolayıelimizi karnımıza götürüp hissetmek için daha çok erken. Senin kaçıncı haftan

kızlar merhabalar bana 12. haftamdan beri yüksek ihtimalle erkek deniyordu hatta 4 kez ultrasona girdim hepsinde erkek dediler dün %100 kızım olduğunu öğrendim :) Rabbim hepimize sağlıklı güzel evlatlar versin :)
hayırlı olsun :) şu an kaç haftalık bebeğiniz tam hangi haftada netleşiyor merak ettim :)

Kaç haftalıksın cnm devlet mi özel mi gittiğin yer ben de 14. Hafta da cinsiyet için gideyim diyorum daha iki haftam var

kızlar merhabalar bana 12. haftamdan beri yüksek ihtimalle erkek deniyordu hatta 4 kez ultrasona girdim hepsinde erkek dediler dün %100 kızım olduğunu öğrendim :) Rabbim hepimize sağlıklı güzel evlatlar versin :)
Hayırlı olsun 2023 kız senesi galiba çoğunluk kızdan gidiyor

Kaç haftalıksın cnm devlet mi özel mi gittiğin yer ben de 14. Hafta da cinsiyet için gideyim diyorum daha iki haftam var

14+2 bugün. doktor 16. haftada söyleyeceğini, en net şekilde o zaman belli olacağını söyledi.
çok daha erken söyleyen doktorlar duydum ama bizimki sonradan değişme ihtimali olmasını istemiyor.

Benimde dün doktorum aynı şeyi söyledi.

merhaba kızlar 13.haftamdayim doktor yüksek ihtimal erkek dedi değişme ihtimali varmı sizce

bugün konuştuğum arkadaşıma doktoru 4 defa %90 kız demiş, sonra erkek çıkmış. bence bu haftalarda söylenenlerin değişme ihtimali var.
kızın değişme ihtimali oluyor da erkeğin olur mu merak ettim doğrusu. oğlum baştan beri hep kız kardeşim olacak diyordu benide alistirmisti şimdide ben onu erkeğe alistirmaya çalışıyorum

kızın değişme ihtimali oluyor da erkeğin olur mu merak ettim doğrusu. oğlum baştan beri hep kız kardeşim olacak diyordu benide alistirmisti şimdide ben onu erkeğe alistirmaya çalışıyorum

erkeğin oluyor mu ben de bilemiyorum, sonuçta ekstra görülen bir şey var.
oğlunuz da çok tatlıymış iki fikre de sıcak bakar umarım yine, ne olur ne olmaz

erkeğin oluyor mu ben de bilemiyorum, sonuçta ekstra görülen bir şey var.
oğlunuz da çok tatlıymış iki fikre de sıcak bakar umarım yine, ne olur ne olmaz
4 yaşında cokta erkek ve kızın ayrımını yapıp üzülecek kadar değiliz çok şükür ki doktor agâh kardeşin erkek olacak senin gibi dediğinde hee dedi hiçte üzülmüş gibi değildi ama hep biz erkekte olabilir oğlum dediğimizde hayır kız olcak diyordu bizde diyordukki Allah söyletiyor herhalde

Benim eltime önce kiz dediler, sonradan erkek dediler, bu surede buyuk kizi bayagi kiz kardesim olacak diye alisti, sonra erkek kardes olacak deyince gunlerce ortaligi yikti aglama krizleri geçirdi, erkek kardeş istemiyorum, ben bebek oynamak istiyorum kız kardeşimle diye, 6 buçuk yaşındaydı, doğana kadarda alışmadı, istemiyorum diye kaç defa annesinin karnına tekme yumruk artı gitsin o diye o geldi aklıma, ama erkek çocukları o kadar hassas olmuyor benim oğlum için çok farketmiyor şuan ne oldugu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…