2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben de bugün doktordaydım, 13+3 olmuşuz herşey yolunda çok şükür. Büyük ihtimalle kız dedi:) 10 gün sonra bir daha bakacak .kan tahlillerimi yaptırdım hepsi normal çıktı. Devlet hastanesinde yaptırmak daha mantıklı fiyatlar çok artmış. Saç boyayabilirsin ama açtırma önermiyorum dedi.

Hala gece uyanıyorum bir süre uyuyamıyorum.
Bel ağrılarım ve kalça ağrılarım bir anda bıçak gibi kesildi.

Merhaba kızlar
Ben de bugün itibariyle 15.haftamdayim.
Bugün ilk kez kırmızı lekelenmelerim oldu.
Dr a gittim. Suyumun oldukça azaldığını söyledi. Peogestan verdi, verdiği iğnede piyasada yokmuş. Haftaya geri çağırdı. Durum kritik seviyeye gelmiş dedi😔 hersey yolunda giderken neden böyle oldu bilmiyorum. Ne yaocam onu da bilemez durumdayım. Bana da dua edin lütfen.. havuç suyu içtim şu içiyorum. Fikirlere de açığım. Bebeğimi kaybetmek istemiyorum 🥺🥺🥺

Merhaba kızlar
Dr a gittim. Suyumun oldukça azaldığını söyledi. Peogestan verdi, verdiği iğnede piyasada yokmuş. Haftaya geri çağırdı. Durum kritik seviyeye gelmiş dedi😔 hersey yolunda giderken neden böyle oldu bilmiyorum. Ne yaocam onu da bilemez durumdayım. Bana da dua edin lütfen.. havuç suyu içtim şu içiyorum. Fikirlere de açığım. Bebeğimi kaybetmek istemiyorum 🥺🥺🥺
çok geçmiş olsun kalbim seninle, bebeğin sımsıkı tutunacaktır sana eminim 💐♥️🧿

Merhaba kızlar
Merhaba,size bir tavsiye perinatolog baksın bir de.Bende de iki yerde suyum az denildi ama en son perinatologda oldum dedi seni korkutmuslar.Bence bu cihaza göre değişiyor yanılma payı ola bilir yani.Siz suya devam edin yine de

Merhaba,size bir tavsiye perinatolog baksın bir de.Bende de iki yerde suyum az denildi ama en son perinatologda oldum dedi seni korkutmuslar.Bence bu cihaza göre değişiyor yanılma payı ola bilir yani.Siz suya devam edin yine de
Doğru diyorsunuz. Aklıma gelmedi açıkçası stresten
Çok sağolun

Merhaba kızlar
Başka doktora gitmekte fayda var. Suyu az mı içiyordunuz? 3 lt su, bol bol lifli besinler tüketince düzelecektir inşallah. Stres yapmayın boşu boşuna kendinizi üzmeyin.

çikolata yemenizi neden istedi doktor? bebek hareket etsin ve o kısım gözüksün diye mi?
Evet aynen öyle hareket etsin ve gözüksün diye istedi şuan bir belirgin bişi demedi ilk başta erkeğe benziyo dedi sonrasında kizada benziyor bir ay sonr atekrar bakalım dedi özel hastane ben 21 ine randevu almıştım devlette bakalım ne diyecek doktor amcasi

Benimkide dün öyleydi ayaklarını toplamış açmıyodu bişeyler ye dedi yedim bu sefer sırtını döndü iyice😅 git yürü biraz gel dedi anca ozaman gördü inatçı ve nazlı bir kızım olcak gibi dün çok uğraştırdı bizi 😅
Valla sağlıklı olsunlar da inan cinsiyetinin önemi yok o her bekleyiş bana ayrı bir endişe veriyo korku veriyo ya kötü bişi duyarsan diye epileptik bir anne olduğum için ilaç kullanıyorum malum epielpsi hastasıyım epixx 1000 mg kullanıyorum iki ayrı doktor takibindeyim ilaç zarar verir diye çok endişeliyim haliyle korkum bundan dolayı ama dilerim Rabbimden hepimiz sağlıcakla kucaklariz tek duam bu bugün nasıl bir korku içindeydim anlatamam ama çok şükür şuan gayet sağlıklı gidiyor hamdolsun Rabbime 🥺🤲❣️

Ben de bugün doktordaydım, 13+3 olmuşuz herşey yolunda çok şükür. Büyük ihtimalle kız dedi:) 10 gün sonra bir daha bakacak .kan tahlillerimi yaptırdım hepsi normal çıktı. Devlet hastanesinde yaptırmak daha mantıklı fiyatlar çok artmış. Saç boyayabilirsin ama açtırma önermiyorum dedi.

Hala gece uyanıyorum bir süre uyuyamıyorum.
Bel ağrılarım ve kalça ağrılarım bir anda bıçak gibi kesildi.
Allah hayırlı etsin canım. Bizim seninle günlerimiz aynı degilmiydi? İleri mi aldın?

Bende bugün 12+6 olarak doktora gittim. 13+1 çıktık. Sağlığı yerinde kıpır kıpırdi elhamdülillah. Cinsiyet belli değil. Dizlerinin üzerinde oturuyor ayaklarıda o bölgeyi kapatıyordu🙈🙈 ayy ama çok sevimliydi.1 ay sonraya çağırdı. Bakalım hayırlısı olsun

Merhaba kızlar
Dualarımız seninle yüreğini ferah tut Allah’ın izniyle hiçbir şey olmayacak… ❤️🤲🏼🧿🙏🏼

kızlar hazır kredi kartını ödemişken trendyoldan bir şeyler alacağım. kargo bedava olmadığı için biraz bi şeyler eklemek istyorum.
sizce pişik kremi almak için çok mu erken?
Pişik kremi olarak sudocrem öneriyorum canım üzerine başka tanımam, birde bepantol. Öneri istemedin biliyorum ama oğlumda çok krem değişmiş tecrübeli anne tavsiyesi kabul et😊
Merhaba kızlar
Canım bisey olmayacak korkma, ilacida tekrar sor, %36 zam geldi satmak istemedikleri için yok piyasada diyorlar,bende yaşadım geçen ay, tanıdık eczacimiz dedi zam bekliyoruz diye sağolsun ayarladı ilaçları. Zammı aldılar rahatca satarlar artik

Kızlar bende daha erken biliyorum ama bebeği hissetmiyorum. Ikinci gebeliğim aslında ama biraz kilolayım ondan mi acaba, elimi karnıma koyuyorum, arada tıkırtı oluyorda bagirsakmi tikirdiyor bebekmi bilmiyorum. Bu arada salı günü kontrolüm var artık cinsiyetide öğrenelim degilmi inşallah yani

Pişik kremi olarak sudocrem öneriyorum canım üzerine başka tanımam, birde bepantol. Öneri istemedin biliyorum ama oğlumda çok krem değişmiş tecrübeli anne tavsiyesi kabul et😊

Canım bisey olmayacak korkma, ilacida tekrar sor, %36 zam geldi satmak istemedikleri için yok piyasada diyorlar,bende yaşadım geçen ay, tanıdık eczacimiz dedi zam bekliyoruz diye sağolsun ayarladı ilaçları. Zammı aldılar rahatca satarlar artik
çok teşekkür ederim mustela’yı indirimde gördüm ama sonra çok erken diye vazgeçtim 🤣 sudocrem alayım çok sağol 🙏♥️

Kızlar bende daha erken biliyorum ama bebeği hissetmiyorum. Ikinci gebeliğim aslında ama biraz kilolayım ondan mi acaba, elimi karnıma koyuyorum, arada tıkırtı oluyorda bagirsakmi tikirdiyor bebekmi bilmiyorum. Bu arada salı günü kontrolüm var artık cinsiyetide öğrenelim degilmi inşallah yani
benim doktor bebeği hissetmen imkansız demişti 🙈 çünkü kendi minicik yeri geniş.. benim de randevum salı günü 🥰

X