2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhabalar, dun yeni uye oldum. 28 Haziran tahmini dogum tarihim😇 heyecan, endise, nese, huzun hepsi bi arada gecen gunlerimde bu hisleri paylasacak bir platform buldugum icin cok mutluyum. Tum.anne adaylarina hayirli saglikli bi surec diliyorum🥰🥰
Aramıza hoşgeldin canım. Hiç merak etme yaşadığın duyguların hepsi bizdede var yanlız değilsin🤗🤗

9 haftamız bitdi,9+2-deyim,kasığımda hafif ağrı var,aynı haftalarda kimlerde böyle oldu?Benle aynı haftalarda olanlar durumlar nasıl?
Ben öyleyim👍hatta 2 gün önce bunun için doktora gitmiştim. Normal çıktı herşey .
Bı kacgundur progestan fitili içeri itemiyordum.onume hep bı engel geliyordu. Bı parmak bogumu kadar sokabiliyordum sadece . Dün gece önüme gelen o engelin rahim olduğunu anladım🥺 bugün özelde kendi doktoruma gittim.Alttan muayene etti. Rahim sarkması oluşmuş. Bebek acisindan hiç bir sakincasi yok ama senin kasık ve bel ağrın çok olur dedi. Fitili artık koyamayabilirsin bu yüzden yut dedi.

Merhaba arkadaşlar.Bugun gittim.Her şey yolunda dedi.Ama foto garip değil mi 😄?kimsede buna benzer görüntü gormedim.10+6 hafta
IMG_20221121_140700.jpg

Selam kızlar cinsiyet öğrenen oldumu, ben devlete gidiyorum 18 haftadan önce söylemek yasakmış, ama özele gidenler 12.haftadan öğrenebiliyor. Özele gidip öğrenen varmı merak ediyorum. Kizimizmi çok olacak acaba oğlumuzmu🧿🧿
Biz bugün gittik ikili için doktor tam birsey göremiyorum dedi ama tahminen erkeğe benziyor dedi sağlıklı olsunlarda❤️

Ben öyleyim👍hatta 2 gün önce bunun için doktora gitmiştim. Normal çıktı herşey .
Bı kacgundur progestan fitili içeri itemiyordum.onume hep bı engel geliyordu. Bı parmak bogumu kadar sokabiliyordum sadece . Dün gece önüme gelen o engelin rahim olduğunu anladım🥺 bugün özelde kendi doktoruma gittim.Alttan muayene etti. Rahim sarkması oluşmuş. Bebek acisindan hiç bir sakincasi yok ama senin kasık ve bel ağrın çok olur dedi. Fitili artık koyamayabilirsin bu yüzden yut dedi.
geçmiş olsun

benim halam ebeydi,3-4 yıl önce benim karnımı da çekmişti,o zaman rahmimin aşağıda olduğunu söylemişti.Şimdi siz deyince aklıma o geldi.Ben bir kaç gündür evde dinlenmeden iş yaptım,onla mı yoksa normal olması gereken ağrı mı diye sizlere de sorayım dedim.

Herkese merhaba, kızlar bir sorum olacak. Benim bebişin ilk haftalarda ultrasondaki boyutlarıyla son adet tarihime göre hesaplanan gebelik haftası uyumluydu. 8. haftada ultrasona göre gebelik haftasının 4 gün ilerde olduğunu söyledi doktor. Şimdi ise 11. haftamda ultrasona göre 12+1 olduğunu söyledi. Doktorum sorun olmadığını söylüyor ama içime bir şüphe düştü. Aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı?

9 haftamız bitdi,9+2-deyim,kasığımda hafif ağrı var,aynı haftalarda kimlerde böyle oldu?Benle aynı haftalarda olanlar durumlar nasıl?
selamm, bende de kasık ağrısı oluyor. kuyruk sokumundaki ağrılarım azaldı ama ara ara kasık devam ediyor. merak etmeyin, bir şey yoktur inş. doktora geçen haftasonu gittim, bebeğin durumunun iyi olduğunu söyledi :)

benim halam ebeydi,3-4 yıl önce benim karnımı da çekmişti,o zaman rahmimin aşağıda olduğunu söylemişti.Şimdi siz deyince aklıma o geldi.Ben bir kaç gündür evde dinlenmeden iş yaptım,onla mı yoksa normal olması gereken ağrı mı diye sizlere de sorayım dedim.
Ayakta fazla durmanın çok fazla Ağrı'da etken olduğunu düşünüyorum. Ben bu haftasonu yatana kadar ayaktayım diyebilirim

Herkese merhaba, kızlar bir sorum olacak. Benim bebişin ilk haftalarda ultrasondaki boyutlarıyla son adet tarihime göre hesaplanan gebelik haftası uyumluydu. 8. haftada ultrasona göre gebelik haftasının 4 gün ilerde olduğunu söyledi doktor. Şimdi ise 11. haftamda ultrasona göre 12+1 olduğunu söyledi. Doktorum sorun olmadığını söylüyor ama içime bir şüphe düştü. Aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Çocuğunuzun ölçüsü büyük,uzun yani, o yüzden öyle gösteriyor.Phd Barış Şahin eşiyle olan 9 ya da 10 haftalık gebelik videosunda korkulacak bir şey yok diyor.

selamm, bende de kasık ağrısı oluyor. kuyruk sokumundaki ağrılarım azaldı ama ara ara kasık devam ediyor. merak etmeyin, bir şey yoktur inş. doktora geçen haftasonu gittim, bebeğin durumunun iyi olduğunu söyledi :)
teşekkür ederim

merhaba 7+1 gebelık kese var ama bebek yok neden olabılır sızce bos gebelık mı kese buyumus bu arada
Benimde 7+4 te hem bebek hem kalp atışı vardı geç döllenme olabilir 7+1 ultrasonda mı çıktı yoksa adete göre mi

Benim de iki gündür belim ağrıyordu doktora gittim rahim büyüyor ve ters rahim olduğu için ağrı olabilir dedi. Kanama olmadığı sürece ağrı olabilir normal dedi. Magnezyum 12 haftadan önce vermek istemiyorum dedi. 9+4 olmuşuz

X