2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ay inanmıyorum kızlar benimkini dıdının dıdısı bile öğrendi 🤣🤣 uçan kuşa bile söylemiş olabiliriz 😂
Biz de ilk sefer öyle yaptık özellikle eşim gazeteye ilan verecekti nerdeyse 😅ancak düşük olunca laf arasında hatta direkt bana çok cahilce yüklendiler.yani yazsam inanamazsınız ve bunu yapan bilgili okumuş diyecegimiz kesim. Doğrusunu bilsem de cehaletle uğraşamadım.sustukça devam ettiler üzüldüm,kırıldım.
Ve üzüntümü paylaşamadıkları için şuan sevincimi bilmelerini istemiyorum.zaten stresliyim birinin sürekli arayıp şunu yap bunu ye demesi isteyeceğim son şey 😸
Seninki böyle olmaz tabiki benim işler ters gitti 🥰🧿

2 camı sildim,2si kirli kaldı,yavaş yaptım,pek uzun değiller,uzanmadım çok.Dinlenmeden yaptığım için böyle oldum bence
Şakamısın sen cam mı sildin etme canım boşver pis kalsın sen napıyorsun kimse seni durdurmuyorum yapma etme diye kız kimse aferin demez ne işli gelin demez yada madalya vermez kız kendin için bile yapma boşver valla korktum okuyunca

Kızlar benim tüm yorgunlugum uykusuzlugum halsizliğim hepsi bir anda kesildi. 2 gün sonra randevum var bugun 11+4 teyim. İçim ürperiyor böyle olan var mı aranızda? Gece bildiğin eski günlerimdeki gibi sabahladım normalde baygın gibi oluyordum gündüz uyumazsam idrara sıkısma durumum bile baya azaldı 🥺

Kızlar benim tüm yorgunlugum uykusuzlugum halsizliğim hepsi bir anda kesildi. 2 gün sonra randevum var bugun 11+4 teyim. İçim ürperiyor böyle olan var mı aranızda? Gece bildiğin eski günlerimdeki gibi sabahladım normalde baygın gibi oluyordum gündüz uyumazsam idrara sıkısma durumum bile baya azaldı 🥺
Yavaş yavaş ilk trimester bitiyo yazılanlara n bakınca normal benimde idrara çıkmalarım azaldı bu gece hiç uyanmadım bile sanırım en rahat geçen dönem 2.trimester salı kontrolüm var benimde sorcam doktora

Benim mide bulantım, koku hassasiyetim, goguslerimdeki hassasiyet 8. Haftadan itibaren tık diye kesildi. bı sorun yok dün kontroldeydim. Ama bende çok korkmuştum.

Yavaş yavaş ilk trimester bitiyo yazılanlara n bakınca normal benimde idrara çıkmalarım azaldı bu gece hiç uyanmadım bile sanırım en rahat geçen dönem 2.trimester salı kontrolüm var benimde sorcam doktora
Benimde salı günü randevum var. Hergün farklı birsey oluyo yada olan belirtiler kesiliyor. İnşaAllah 2. Trimestir de rahat ederiz ve işlerde saglıklı olur

Biz de ilk sefer öyle yaptık özellikle eşim gazeteye ilan verecekti nerdeyse 😅ancak düşük olunca laf arasında hatta direkt bana çok cahilce yüklendiler.yani yazsam inanamazsınız ve bunu yapan bilgili okumuş diyecegimiz kesim. Doğrusunu bilsem de cehaletle uğraşamadım.sustukça devam ettiler üzüldüm,kırıldım.
Ve üzüntümü paylaşamadıkları için şuan sevincimi bilmelerini istemiyorum.zaten stresliyim birinin sürekli arayıp şunu yap bunu ye demesi isteyeceğim son şey 😸
Seninki böyle olmaz tabiki benim işler ters gitti 🥰🧿
kesinlikle çok haklısın insanların ağzı torba değil ki büzelim öyle can sıkıcı konuşanlar oluyor ki.. benim de annem ve kayınvalidem sürekli şunu yap bunu yapma şunu ye bunu yeme gibi şeyler söylüyorlar bunda bile çok bunalıyorum 🙈 bizim tüp bebekle olduğu için içimizde tutamadık, bu defa sağlıkla kucağına alacağına eminim ♥️♥️

Benim mide bulantım, koku hassasiyetim, goguslerimdeki hassasiyet 8. Haftadan itibaren tık diye kesildi. bı sorun yok dün kontroldeydim. Ama bende çok korkmuştum.
O zaman benim ki de normaldir Allahın izniyle. İnsan cidden telaş yapıyo böyle aniden belirtiler kesilince

Çok şükür. Bir sorun gorulmedi ultrasonda. Herşey yolunda dedi acildeki doktor. Benim hafif bıçak saplanır gibi ağrı hala devam ediyor. Artık rahim büyümesi diyerek düşünmemeye kendimi dinlemeye calisacagim
En doğrusunu yaparsın çünkü o sancılar baştan beri bende var benim bebiş azcik asagidaymis şok tarafta oluyo genelde Çarşamba günü bende kontrole gidicem rahim büyüdükçe sancı oluyo haliyle🤗☺️

Kızlar ya benim gibi yirmilik dış sorunu yaşayan varmı 3 saattir yatıyorum hala sızlıyor dişim gitsem doktora biside yapmayacak parol vardı dayanamayinca içtim bir tane çok zor ya bu hamilelikte diş ağrısı

Benim de iki gündür mide bulantım kalmadı ve enerjim geldi evde iş yapmaya başladım hemen yoruluyorum ama beni de endişelendirmiyo değil bu durum 🙈

Keşke benimde olmasaydı. Tabiri caizse anam ağladı😂11.haftadayım 4 haftalıkken başladı halen bütün belirtiler var😂
Aşırı mide bulantısı
Kusma
Başağrısı
Şişkinlik ve gaz
Halsizlik ve uyku hali
Bunlar aklımda gelenler. Belirtisi olmayan arkadaşlar hiç sıkıntı yaşamayın gebeliğinizin tadını çıkarın🥰haa tabiki gebelik şekeri ve tansiyon yükselmeside var 😔rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Allah yardımcın olsun canım herkesin belirtisi farkli

Kızlar çoğumuz 12.haftadayız folikasit naptınız devam mı bıraktınız mı?

kesinlikle çok haklısın insanların ağzı torba değil ki büzelim öyle can sıkıcı konuşanlar oluyor ki.. benim de annem ve kayınvalidem sürekli şunu yap bunu yapma şunu ye bunu yeme gibi şeyler söylüyorlar bunda bile çok bunalıyorum 🙈 bizim tüp bebekle olduğu için içimizde tutamadık, bu defa sağlıkla kucağına alacağına eminim ♥️♥️
Ne güzel 🥰 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım 🧿 gelip bebeğe ve bana bakacaklarsa konuşmalara dayanabilirim😂😂 güzel dileklerin icin teşekkürler

X