2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arkadaşlar incia, mustela ve siveno dışında bildiğiniz organik doğal güneş kremi varmı, bebek için ve uygun fiyatinolacak mümkünse, günü birlik denize gidecez inşallah kızıma almam gerek, diğer zamanlar gündüz vakti dışarı çıkmadığımız için lazım olmuyor pek

Yürüse daha mı iyi benim oğlan hiç bir yerde elimi tutmuyor direk yola atlıyor artık bir de deli gibi yürüyor uyumak bile istemiyor

Yürüse daha mı iyi benim oğlan hiç bir yerde elimi tutmuyor direk yola atlıyor artık bir de deli gibi yürüyor uyumak bile istemiyor
Maşallah, keşif yapacak çok şey var neden uyusun ki.
Benimkini de parka götürdüğümde artık oynamak istemiyor, kaydırakların merdivenlerini inip çıkmaya çalışıyor.

bebelerinizin kaç dişi oldu, benimki her hafta bi diş çıkarmaya başladı azılar da çıktı önler kadar huysuzlaştırmadı ama ağzına yemek sürmüyor aç aç dolanıyor.
Oğlumun 4 dişi var,onlar da nisanda çıkmıştı.Daha yeni diş yok.Artk her şeyi yiye bildiği için daha çok dişi olmasını isterdim

Benim kızım daha önce yediği hiçbir şeyi artık yemiyor. Bir kaç gündür tüm gün boyunca yediği sadece bir kaç parça meyve,1-2 kaşık yoğurt.
Yemekleri ağzına alıyor , sonra tiksiniyor gibi yapıp eliyle çıkarıyor.
Ne vereceğimi şaşırdım, alerji zamanı biraz kısıtlamaya gittik o mu yaptı yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum .

Arkadaşlar selam bişey soracağım benim bebeğim bişey yer yemez kaka yapıyor ve bu gün içinde 6 kez 7 kez oluyor sizce normal mi iştahı normal olduğu zamanlar da da böyle

Arkadaşlar selam bişey soracağım benim bebeğim bişey yer yemez kaka yapıyor ve bu gün içinde 6 kez 7 kez oluyor sizce normal mi iştahı normal olduğu zamanlar da da böyle
Kilo alımı iyiyse ve ishal gibi değilse normal demişti bize doktor ama 4 5 kez yapıyodu. 6 7 olmadı hiç. Hep mi böyleydi son zamanlarda mı böyle oldu

Kızlar süt nasıl içiriyorsunuz benim kızım sevmedi bi türlü

Merhaba canim. Benimki de oyke. Mama icmeyen cocuk mamaya dustu. Genel bir istahsizlik hali var

Başladım ben bu ay 14 aylığız ama pek sevemedik
sütün faydasının pek olmadığı ve sindiriminin insan vücudu için çok zor olduğu söyleniyor. ben içirmiyorum şimdilik içirmeyi düşünmüyorum. içirirsem de badem sütü vs kullanmayı düşünüyorum bakalımm

bir dönem benimki de öyle oldu özellikle yaşından beri yeme konusunda aşırı sıkıntı yaşıyor.
bir gün yediğini ertesi gün yemiyor. özellikle yoğurda çok şaşırıyorum güle oynaya yerdi bazen ağzını kitliyor. elime vurup kaşığı döküyor. sabır çekmekten gına geldi gerçekten her günüm cinnetle geçiyo…
sebebini buldum. 4 diş birden patlatmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…