2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Gece çığlık çığlığa uyanıyor mama da veriyoruz .icmiyorsa meme de sakinlesiyor uyuyor. O yüzden nasıl bıraktırma biraktiracagimi bende bilmiyorum
Gece baba ilgilensin diyorlar ama benim ki bazen memede bile uyuyamıyor babasında hiç uyumaz, ben de bilmiyorum, dışarı çıkıyoruz uykusu geliyor hemen meme diye ağlamaya başlıyor, instamomlar paylaşım yapıyorlar kasmıyoruz bebeğimizi arabada uyutup arkadaşlarla sohbete yemeye devam ediyoruz diye, sanki biz keyfimizden koşarak eve gidiyoruz.

Kizlar benim oğlan bir iki gündür bir iki bağımsız adım atıyordu. Bugün fıldır fıldır yürümeye başladı. O kadsr hoşuna gitti ki kıkır kıkır gülüyor
Şimdi hiç tutamazsın yürümeye öğrendikçe hep ayakta hep yürüme istekleri bitmiyordu. Kolaylıklar diliyorum
12 oldu, ön alt ve üste toplam 8, sağ ve sol altlı üstlü 4 tane de azı, birden çıkmaya başladılar bizde de.
Güzel şekilde sorunsuz çıkarlar inşallah

Doymak için değil uyumak için emmdiğinden, ben de kesmek istiyorum da nasıl olacak dişi çıktığında full memede, gececüstüm başım uyumaktan böbreklerim ağrıyor.
Benimkide meme bağımlısı, komple açıyor memeyi önüme oturup emiyor, gece hala defalarca uyanıp emiyor, 15 aylık olacak daha 1 gece sabaha kadar aralıksız uyumadı, sabahı bırak 5 6 saat aralıksız uyumadı, bazen geceleri öyle daraliyorumki ayak parmaklarını sıkıyorum o rahatsiz olmasin diye, abisi 13 aylik bıraktı, zorla 14 aylik olana kadar geceleri emzirdim sonra onuda birakti hic uyanmadan uyudu, kizim birakacak gibi değil
Benimki oturduğumu gördüğü yerde , ya da kucağımda eli direk memeye gidiyor. Bıraksam orada yaşar .
Benimkide öyle çok düşkün, hic biryere gidemiyorum hemen bluzumu çekiştirir, hümme diye
Ya o instamomlar hep sahtekar, kac tane bakicilari var, göstermiyorlar mukemmel anne omajlari icin, evlsri piril pırıl, yemekler çeşit çeşit, dolaplar düzgün, çocuklar tertemiz, ee sen 24 saat telefon elinde geziyorsun fellik fellik ne ara yapiyon bunları, yalancı düzenbazlar. Takip etme hiç birini, illa aydınlanmak istiyorsan antifenomenetkisini takip et gör gerçek yuzlerini. Alt alta 3 hesapta ona ait

Eklentiler

• 20240813_000642.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 25
Kizlar benim oğlan bir iki gündür bir iki bağımsız adım atıyordu. Bugün fıldır fıldır yürümeye başladı. O kadsr hoşuna gitti ki kıkır kıkır gülüyor
Maşallah. Darısı da bizimkine inşallah. Kendi kendine tutunmadan kalkmaya çabalıyor. Bazen kalkıyor. Bir adım atıp düşüyor. Yürüse de dışarı rahat çıksak artık

Bebekleriniz gündüz kaç uyku yapıyor. Benim kızım sabah kaçta uyanırsa uyansın bir kez 2-3 saat uyuyor.
Gözünden uyku aksa bile etrafa gülücük saçıyor ama 2. uykuyu uyumuyor.
Son 3-4 gündür gündüz tek uyku yapıyor,o da 1 saat.Bu gün 12:30-da uyudu,şimdi 2.uykuyu yaptırmak istiyorum Benim oğlum istediği şeyi yapmasına izin vermediğimiz zaman eliyle bizim elimizi itiyor,ya da oturup ağlıyor.Köydeyiz,kayınpederimle amcasının arabasına çok meraklı,onlar da arabaya bindiriyorlar,oğlumun değmeyin keyfine.Şarkıyı açıyor,oynuyor,kornaya basıyor.Kimse dışarı çıkıyorsa,arkasınca gidiyor,dışarıda olan birine hemen gidiyor.Köpek,kedi,tavuk - bunlara da meraklı,görünce ses çıkarıyor. Kendi evimizdeyken akşam ya da sabah yüz yıkama jeliyle yüzümü yıkıyordum,akşam da krem sürüyordum,köye geldim saldım.Evimizde oğlum ortalıkda dolaşıyordu,kayınvalidemgilde her yere giriyor,o yüzden yalnız bırakamıyoruz.Haftada 1 defa da olsa,yüzümdeki tüyleri almaya çalışıyorum.Önceleri saçım fönlemeden evden çıkdığım nadiren olurdu,oğlum olduğundan beri topuz yapıyorum,1 ay önce kısa kesdirdim,ama yine de toplayıp çıkıyorum.Canları sağ olsun,eski halimizden de daha iyi oluruz inşallah

Kizlqr benim oglan üsütmüs. Burnu durmuyir hic bugun oksurmeye de basladi. Dogql olarqk ne verwyim. Doktor ilac vermedi . Bu arada ilk defa burun temizligi ise yaradi .daha once bosa yapiyormusum

Ya bu kız niye yürümüyor, bıraksam ağaca tırmanacak kabiliyette her şeyi yapıyor, merdiven çıkıyor tek başına desteksiz, küçük oturak getiriyor sürüyerek, ona çıkıp ondan sandalyeye çıkıyor ordan masaya atlıyor ama kendi başına yürümüyor, bırakıyorum gel kızım diyorum yere çöküyor

Benimkide yürümüyor bazen bebekler emekleyerek istediği herşeyi yaptıklarında onlara yeterli geliyormuş ihtiyaç duymuyorlar henüz yürümeye sanırım

Kizlqr benim oglan üsütmüs. Burnu durmuyir hic bugun oksurmeye de basladi. Dogql olarqk ne verwyim. Doktor ilac vermedi . Bu arada ilk defa burun temizligi ise yaradi .daha once bosa yapiyormusum
Çok geçmiş olsun.Ben doğduğundan beri neredeyse hiç burun temizliği yapmadım.
Arada cımbızla alıyorum

Benimki de yürümüyor.

Vitma karamürver özü. Karamürverin soğuk algınlığını daha hızlı iyileştirdiğine dair bilimsel çalışmalar var. Ya da ravla mormix. Önümüz kış, evde bulunsa iyi olur bence

Belki üstünde baskı hissediyordur, benim oğlum annemlerin yanında yürür bizde yürümezdi, sürekli elimden tutardı, annemlerde ise yürürken zıplar dans ederdi, ben çok söylenirdim anlıyordu galiba beni, onlar yürümeye odaklı davranmıyorlardı, ben hadi gel bana yürü bakim gibi şeyler söylerdim o baskı oluşturuyordu sanırım, şimdi yine çoğu zaman benim elimden tutuyor başkalarının yanında koşuyor, sanırım kaygımdan ötürü.

Benimkide yürümüyor bazen bebekler emekleyerek istediği herşeyi yaptıklarında onlara yeterli geliyormuş ihtiyaç duymuyorlar henüz yürümeye sanırım
Evet emeklemede uzman maşallah, yürümeye hiç ihtiyacı yok ama dizleri acıyor diye üzülüyorum, kızarıyor emekledikce
Evet biraz bende stres yapıyorum yürütmeye çalışıyorum ıstiyor ama ayakları titriyor hemen yere çöküyor

Benim bebeğim forumda dönmesi , emeklemesi , babıldaması en geç olan bebek olduğu için, yürümesini de geç bekliyorum
Sağlıklı mutlu olsunlar da
Benim kız çok neşeli, kendi kendine - herkese söyleniyor gülücük saçıyor, kahkaha atıyor. Keşke dilini anlayabilsem de onu böyle keyiflendirenin ne olduğunu anlasam.
Evde , dışarda ya da yoldan geçen arabada çalan müziğe hemen ellerini kaldırıp oynuyor.

Kızınızın alerjisi iyileşti mi? Daha iyidir umarım

Arkadaşlar goon bebek bezi kullanan varsa amazon da fırsat ürünü olmuş, 4 numara 100 lü paket 160 tl, 5 numara 100 lü paket 280 tl

Eklentiler

• Screenshot_20240819-002000_Amazon Shopping.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20240819-001853_Amazon Shopping.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 9
Benim kizim 10 kilo 4 ve 4+ oluyor hala ama bu kez bezi 5 aldım, ben bezin adet fiyatını hesaplayıp alıyorum, adet fiyatı 3 'ün üzerine çıkmamaya dikkat ediyorum, devir tasarruf devri. 4 numara kullanan varsa bez adet fiyatı 1.60 tl şaka gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…