2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
yeme konusunu yazmışken ben artık 1 aydır her şeyden veriyorum. yani kendimize yaptığımız yemekleri yiyor. annemgil zaten söylüyordu ama takmıyordum şimdi ablamlar da gelince çoğunluk beni yanlış buldu. tatsız tuzsuz yapıyormuşum tabi ki yemezmiş sıvıyağ organik olmayan pirinç falan artık veriyorum hatta evde yaptığımız kek vs bile veriyorum. içim rahat olmamakla beraber yesin de ne yiyosa yesin moduna da girdim

Al bendende o kadar sadece paketli gıda süt vs vermiyorum süt bebek için sindirimi zor diye yoksa herşeyden yesin ya yeter büyüdüler zaten ama fiks her gün verdiğim işte yumurtası peyniri sebzesi proteini var he paketli gıda vermiyorum ama geçen gün eline bir kinder süt dilimi verdim allahııım o nasıl bir yeme görmeniz lazım elinden alınca çığlık kıyamet

Dikkat edin kendinize. Valla ben eve gelmek.istemiyorum haftasonu oglum iyudu mu bende uzaniyirum
Geçen gün son 1 yıllık ücretsiz iznimi daha uzattım. Sabır bol sabira ihtiyacım var.
ya bir de şimdi aklıma geldi. bu kadar çok ve sık emince yemek yemiyor benimki özellikle kahvaltıyı hiç yemiyor. sizde durumlar nasıl?
bir de kansızlık çıktı mı?
Yemek yiyor işin ilginç yanı yiyoruz güzelce solana içeri giriyoruz. Başlıyor meme isteği

Benimki de sqbah kalkinca mama diye agliyor mama veriyorum. Kahvaltiya oturunca yemiyor.bir de acayip seftali nektarin yiyor.

Benimki de sqbah kalkinca mama diye agliyor mama veriyorum. Kahvaltiya oturunca yemiyor.bir de acayip seftali nektarin yiyor.
Benimki de sabah baya emiyor, babasına veriyorum yarım saat uyuyayım diye sürekli odaya gelip anne gel diyor kahvaltı hazırlıyorum onu da bitiriyor sanırım süt artık hiç doyurmuyor, benimki de nektarine bayılıyor ve kuru meyve çok seviyor, dışarda yeter ki oyalansın diye süt burger veriyorum bi parça tadına bakıp yemiyor paketli şeyleri sevmiyor.

Arkadaşlar selam bişey soracağım benim bebeğim bişey yer yemez kaka yapıyor ve bu gün içinde 6 kez 7 kez oluyor sizce normal mi iştahı normal olduğu zamanlar da da böyle
Geçen osman hocaya biri bu şekilde yazmisti o sen miydin yoksa
Kızlar süt nasıl içiriyorsunuz benim kızım sevmedi bi türlü
Benim kizimda,sevmedi, biberon kullanmayı bilmiyor, bardakla ara ara denetiyorum, hatta bugun yine denedik eliyle itti, sevmedi napiyim onuda içmesin
Diş sancisimi çekiyor zavallim acaba, bi çay kaşığı calpol versene yatmadan 1 saat kadar önce, rahatlarsa ağrısı var demektir. Bebe yağıyla güzel hafif bi masaj yap özellikle ayaklarının altına ve sakin kalmaya çalış, stresi çok iyi anlıyor biciriklar

Dun bende sutburger aldim agzindan cikardi. Teyzensine verdim pastq da yemedi. Ya aslinda o kadar uyumuyor ki o kalkinca hemen kahvalti hazirlayacak enerji bulqmiyirum. Mama veriyorum. Sonra dq yemiyir maal3sef ben duzen oturtamadim

Dis sancisi derken gqliba benimki yine dis cikaracak surekli disleri ile dis etini geveliyor.

Kızlar süt nasıl içiriyorsunuz benim kızım sevmedi bi türlü
Merhaba.Ben içirmiyorum.Kendim zor hazmedenlerdenim.Sütten yapılmış krep,pankek,kurabiye verdim bir kaç defa.
Kizlar sizin cocuklar dq cok fazla dusuyor mu. Dun fayansin ustunde dustu . Tak diye ses geldi. Doktora goturmedik ama. Ins beyinde bir sorun olmaz
evet,çok düşüyor

Ben de bir kez hippin organik bisküvisini aldım. bir bisküvi verdim. İçeriğini okuyuncaya kadar bitirmişti

Ben de artık haftada bir-iki ona özel yemek yapıyorum. Ne pişirsem veriyorum. Çok garip ama dışarda çok uzun kalmışsak , iyice yorulmuşsa çok güzel yemek yiyor. (Dışarıda yanıma çorba meyve alıyorum , bir de emziriyorum)
Ama kısa süreli ( sabah 1-akşam 1 saat) çıkmışsak sadece tadımlık yiyor.

Benimki gece uyurken çok dönüp , inlediği , uyandığında genelde gazı oluyor. Çok kıvranıyor gürültülü, erişkin gibi gaz çıkarıyor. Allah yardımcınız olsun .

Kizlar sizin cocuklar dq cok fazla dusuyor mu. Dun fayansin ustunde dustu . Tak diye ses geldi. Doktora goturmedik ama. Ins beyinde bir sorun olmaz
Benimki kafasını vuruyor sürekli, bi ara alnında kactane yer mordu, bu sıra cok yakın takipteyim ama yinede arada kayıyor
Yok vallahi Ne demişti peki Osman hoca Normalmiymiş
Bilmiyorum ki kendime uymuyorsa cevabı okumuyorum, zaman yönetimi için

Arkadaşlar benim kız sonunda yürümeye başladı, pazar günü ayakkabı aldık ayağına, çok seviyor ayakkabı giymeyi, ebebekte bi bakıyım diye ayakkabı reyonunda durdum hemen ayağını uzatti nasıl almayım şimdi kızıma ayakkabıyı, aldım güzel giydirdim dün 3 5 adim attı, bugün kapının önündeydik sandalyeden tutunuyordu bi baktım yürüyerek bahçe kapısından çıkıyor, öyle cesaret geldi ayakkabıyı giyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…