2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
J Çocuklara kalsak huc eve girmeyecekler . Sabah bende babası ile bakkala gönderiyorum.

Maşallah diyelim. Dün tuvalete girdim. Oğlanı da besige bıraktım. Beşikte banyo arasında sadece bir duvar var. Ve sürekli sesleniyorum. Öyle bir bağırmaya ,ağlamaya başladı ki sanki sopayla dovuyorumbenim vaktim yoknyani

Meme bağlılığından bence emiyoken bizimki de ağlıyodu bırakınca rahatlarsın inşallah

Kizlar ya ne kadar benziyoruz. Yalnız degilmisim dedim mesajlarinizi okuyunca. Ben de her yere benzer kiyafetlerle gidiyorum, saçımı bile taramaya vakit kalmiyor. Artik en son banyo yapamayinca yoruldugumu hissetmistim cok. Gececek bu günler de ama cok doğru. Keyifli kismina odaklanalim :) mesajlariniz, benzerligimiz cok iyi geldi, tesekkur ederimm

Kendi oğlunu okudum sanki ama bir farklılık var benim oğlum şapkasını takıp kapıya götürüp agliyor
Benim kızda el sallıyor hemen, bu beni dışarı götürün demek
Önlüğü bizim cadıda kullanmıyor, kıyafetler battı, boydan boya leke oluyor, hangi birini çıkarayım, kimseye verilmez bu kıyafetler, cope gidecekler mecbur
Yok gülüm ne bakımı, bazen isyan ediyorum, bi insanin, 5 dk tuvalete girme hakki, 10 dk dus hakki olmazmi, bi lahve bile luks sadece en temel ihtiyacımi istiyorum, benim sadece bebek degilki, oğlum var, 3 tane yaşlı var başımda, günde 4 öğün yemek yap bulaşık yika, ömrüm çürüdü ya
Dışarı çıkarken üzerimi bile değiştirmiyorum . Her yere ev halimle gidiyorum.Normalim bu oldu
Hahaha, bu ben, geçen kaynanama dedim, düğünlere gezmelere giderken siyah eşofman, evde gri eşofman yeni stilim diye
Yardımcıları olduğunu sanmıyorum ama uslu sessiz sakin bebeleri vardir
Yada doğru koca, onlar hazırlanırken bebekle ilgilenen bir baba, malum bizde o yok, bi pantolon bi tisort giyer çıkar dışarı haydi haydi bağırır, oğlanı hazırla, kızı hazırla, yedekleri, suları, atistirmaliklari anlamıyorlar

Canım kesinlikle haklısın. Oğlanı giydiriyorum . Kendi giyiniyor arabaya gidiyorlar. Ben o arada tişört utule ,çantayı hazırla mama hazırla filan.hemen arıyor nerede kaldın diye

bebelerinizin kaç dişi oldu, benimki her hafta bi diş çıkarmaya başladı azılar da çıktı önler kadar huysuzlaştırmadı ama ağzına yemek sürmüyor aç aç dolanıyor.

Benim koca dışarı çıkalım dediğimizde hemen çocuğu kapıp aşağı iniyor, seni bekliyoruz diyor. Bu sırada çocuk sofradan kalkmıştır, saçına kadar yemek,bezi kirli.Ben etrafı topla , bebeği yukarı çağır , temizle hazırla .
Hepsi aynı bunların.
Canım kesinlikle haklısın. Oğlanı giydiriyorum . Kendi giyiniyor arabaya gidiyorlar. Ben o arada tişört utule ,çantayı hazırla mama hazırla filan.hemen arıyor nerede kaldın diye
Dün parka yolladım, siz önden gidin ben işimi bitirip gelirim diye ( maksimum 40 dakika bekleyecek. ) Çocuğu denize sokmuş , şortu ıslanmış.Islak ıslak gezdirmiş.
Neden eve dönmediniz ya da yedek kıyafet istemedin diyorum, düşünemedim kız da çok mutluydu diyor . Neyse az kaldı büyüyorlar.

bebelerinizin kaç dişi oldu, benimki her hafta bi diş çıkarmaya başladı azılar da çıktı önler kadar huysuzlaştırmadı ama ağzına yemek sürmüyor aç aç dolanıyor.
Bizim ki daha 6. yı çıkaracak. Üst 4. Zorluyor ama huysuzluğu bizde de yok. Sadece meyve ve yoğurt yiyor benim kız da.

Bizim 8 diş cıktı, 4 üstten 4 alttan, daha önler cıktı ama salyası var, serin yere gidip başını koyuyor, yenileri geliyor galiba ama maşallah iştahı güzel, temmuzun 5 inde in tahlili kontrol felan yaptırdık, hiç demir ilacı içmediği d vitamini düzenli kullanmadığı halde sonucları çok iyi cıktı. 9300 du kilosu, agustosun 5 inde sağlık ocağına götürdüm tartiyim diye 9900 cıktı ama kilo aldığı bariz belli oluyordu, bizim bakkalda tartmış eşim 10 kilo cikmis Allah bozmasın nazarım değmesin ne versem yiyor, darısı yemeyen bebelere inşallah, hepsinin iştahı açılsın

Harika bizim demir 9. Ayda eksik çıkmıştı hala kullanıyoruz bi ara ben de götüreyim tahlil yapılsın, kilosu bizim de 9800 evdeki tartıya tek başına çıkarıp ölçtüm:) 12 dişi var, sadece yoğurt yiyor ondan galiba hızlı çıkmaya başladı

bebelerinizin kaç dişi oldu, benimki her hafta bi diş çıkarmaya başladı azılar da çıktı önler kadar huysuzlaştırmadı ama ağzına yemek sürmüyor aç aç doldolanıyor
Bizimde 6 tane çıktı 6.sı iki gün falan oldu patlayalı alttan 2 üstten 4 tane çıktı biz ilk dişten beridir iştahsızlık yaşıyoruz bazen meme dışında hiç bişey ağzına almıyor yemiyor

Doymak için değil uyumak için emmdiğinden, ben de kesmek istiyorum da nasıl olacak dişi çıktığında full memede, gececüstüm başım uyumaktan böbreklerim ağrıyor.
Gece çığlık çığlığa uyanıyor mama da veriyoruz .icmiyorsa meme de sakinlesiyor uyuyor. O yüzden nasıl bıraktırma biraktiracagimi bende bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…