2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bir şey soracağım. Benim oğlum benden çok babasini istiyor. Sizlerde de var mı ? Acaba beni sevmiyor olabilir mi?
Bizimki babasıyla sadece oyun oynamak istiyor kaçmalı kovalamalı kahkahalı, o kadar eğleniyor ki gümbür gümbür inletiyor kahkahalarıyla onun dışında bana iyice yapıştı hep ben yürüteyim istiyor, yemek yememe bile izin vermiyor.

Yaaa benimde aynı😞 hep tek biyerlere kaçıp plan yapıyorum iki üç saat yani haftada bir falan yoksa oğlumla yaptıklarımız klasik çünkü arabada durmuyor oto koltuğu asla sevmiyor sürekli sahilde yürüyüş en fazla caddeye gidip orda yürüyüş avm bile en yakın avm maks 15 dk yoksa arabada kriz🥹yurtdışına çıktı arkadaşım oğlu iki yaşında yani çok yoruldum dedi ben asla cesaret edemiyorum
Bizde araba da yok toplu taşıma rezilliği 🥲 bebek arabasında da durmuyor otobüste illa kucağa gelecek her zaman yer veren de olmuyor 🥲 o yüzden pek de bi yere gidemiyorum çarşamba hastaneye götüreceğim 2 vesait nasıl yapıcam diye düşünüyorum kara kara hava da çok sıcak

40 yaş üstü ben ne yapayım o zaman 😂😂😂😂
Ben geç oldu diye pişman değilim. Gezmişim, tozmuşum,dilediğim gibi yaşamışım şimdi de kalan hayatımı ona göre yaşayacağım 🩷.
Benimki babayı neredeyse benim kadar gördüğü için bana daha çok düşkün
maşallahın var hiç sesini çıkarma 😍 nedense seni daha küçük düşünmüştüm ♥️

Bizde araba da yok toplu taşıma rezilliği 🥲 bebek arabasında da durmuyor otobüste illa kucağa gelecek her zaman yer veren de olmuyor 🥲 o yüzden pek de bi yere gidemiyorum çarşamba hastaneye götüreceğim 2 vesait nasıl yapıcam diye düşünüyorum kara kara hava da çok sıcak
Oyy allah yardımcın olsun canım ya anaların hakkı asla ödenmez🥹

Allah sabir versin canım. Benim bebe de ne oto koltuk ne bebek arabasını sevdi. Sürekli kucakta gezdiriyoruz bir yere giderken. Şimdi kontrollü bisikletler var ondan alacagim. Belki çok sever bizde rahatlarız 🤣🤣🤣 arkadaşında ne cesaretliymis. Valla biz 10 dk arabada bir yere gidemiyoruz.
Bizde aldık doğumgününde hatta iki dk önce babasıyla yolladım bisikletine bindi gitti ama uzun vadede sever mi bakalım inşallah kullanır demek herkes aynı durum valla kucak olayı çok fena😕😕😁

Benim bebeğim de arabada durmak istemiyor, genelde kucağımda taşıyorum . Bir de ağır 😩.
Şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Çok geçmiş olsun. Pamuğa bolca kolonya dökün , şişen yerin üzerine koyun. Bir de parol verebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim şimdi uyudu, muhtemelen birazdan dönerken acısına uyanacak. Hemen deneyeceğim. Calpol verdik çok huzursuz oldu yatmadan önce.
Ne zaman aşı yaptırsak ya ateşi çıkar ya huysuzlanır,bacağı mutlaka beze olur. İnstagramda görüyorum bebelerine aşı yaptırıp gezmeye gidiyorlar. Bizimki de şans🤦🏻‍♀️

Çok teşekkür ederim şimdi uyudu, muhtemelen birazdan dönerken acısına uyanacak. Hemen deneyeceğim. Calpol verdik çok huzursuz oldu yatmadan önce.
Ne zaman aşı yaptırsak ya ateşi çıkar ya huysuzlanır,bacağı mutlaka beze olur. İnstagramda görüyorum bebelerine aşı yaptırıp gezmeye gidiyorlar. Bizimki de şans🤦🏻‍♀️
Hassas bebek sizin ki ,
Benim ki aşı günü deliksiz uyuyor sadece ben de gezmeye giden gruptanım🫣

Benim ki çok meraklıydı, şimdi ara sıra çalıştırınca geliyor, daha öncesinde hep duvarda asılı süpürgeye işaret ederdi, dışarda cafe ya da sokakta temizlik işçilerinin süpürgelerine de aşırı meraklı.
Benim ki vin vin diye surmeye çalışıyor. Umarım vok ilerlemeden unuturlar. Sen nereledeydin

Bizimki babasıyla sadece oyun oynamak istiyor kaçmalı kovalamalı kahkahalı, o kadar eğleniyor ki gümbür gümbür inletiyor kahkahalarıyla onun dışında bana iyice yapıştı hep ben yürüteyim istiyor, yemek yememe bile izin vermiyor.
Ne kadar güzel desem mi bilemedim. Senin açından nasıl. Benim ki hiç beni istemiyor

Bizde 1 yaş aşıları tatilde olduğumuz için bir hafta gecikmeli olarak yarın olucaz çok yan etki yaptı mı kızlar?

Merhaba kızlar, nerdeyse son 1 haftadır uykusuzluktan deliye döndüm. Oğlum gece sürekli uyanıyor,ağlıyor. Gündüz uykuları da kısaldı. Eli hep ağzında,salyalar akıyor. Üstte 4 altta 4 dişi var sanırım yeni diş geliyor. Bitik durumdayım yani🧟‍♀️
Bir de oyuncaklarla oynamıyor artık,sürekli zarar yapma peşinde. Yürüyemiyor da daha sadece sıralıyor tutmamızı istemiyor. Uykusuz olumca benim tahammülüm hiç kalmıyor. En güzel günleri ama ben büyüsün diye sabırsızlanıyorum😞çok zorlanıyorum
Bende aynı durumdayım😵‍💫Önce tıkalıydı hatta o yüzden 1 yaş aşısını olmadık sonra ateş hasta olcak sandık ama bu kadar uzun ateş olmamıştı bir haftadır çekiyoruz üst dişler şişmiş patlamak üzere hep eli ağızda mızmız uyku yok hep meme istiyor memde uyuyor iştahı gitti ben desen pert oldum dün hiç uyumadık kızda hiç böle şeyler olmamoştı en son doktoru aradık yarın göstercez çocuk perişan oldu 🤦🏻‍♀️😩 ateş olduğu içinde aşıyı bi kaç gün sonra yaparz dediler

bugün kutlama olacak değil mi doğum günü kutlu mutlu olsun bebişin ♥😍
ben de 31 yaşındayım ama ben önceden anne olmadığıma pişman değilim ya. ben de çok yoruluyorum ama yine de iyi ki gezip tozmuşum diyorum🤣🤣
ay mesajımı tekrar okuyunca fark ettim 31 yaşında değilim ben ya hahahahagah eylülde 33 oluyorum 😭

X