2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Annem bizde,yardım için geldi sağ olsun. Ama gerçekten tüm nazı bana. Beni gördüğü zaman huy değiştiriyor resmen.
Uyku eğitimini tamamladınız mı canım? Merak ediyorum nasıl gitti
kesinlikle öyle benimki de benleyken çok farklı davranıyor 😫

valla tamamlayamadık ne kendimde o gücü bulabildim ne de selimin desteksiz uyuyacağına dair inancım kalmadı. birkaç hafta uğraştık ama kucağımızda yarım saat gezdirsek bile yerine koyunca hep uyandı😔 eğitmen de nasıl kolayınıza geliyorsa öyle yapın daha sonra tekrar denersiniz dedi

B
Kızımı kendim evde tarttim 11 kilo çıktı. Boyu da 77.78 cm civarı çıkıyor. Ama bana zayıf geliyor 21 de Doğum günü sağlık ocağına gideceğim aşı için bakalım doğru çıkacak mı 🙄

Akşam baba işten gelince koşuyor babasına 😁acıktı mi yanımda bitiyor meme diyip duruyor.
Benim ki elinden gelse babasını emecek 😅😅

Kızlar bebesi sürekli elektirkli süpürge ile oynayan var mı. Benim evde, annemler de ve kayinvalidemler de sürekli süpürge ortada
Yok,bizimki çamaşır makinesi ile oynuyo hep. Düğmesini çeviriyo,camını açıp kapatıyor. Arada bulaşık makinesi ve fırınla da oynuyo.bıktık mutfağa girmek istemiyoruz artık🤦🏻‍♀️ Süpürgeden biraz korkuyo sanırım.

B

Benim ki elinden gelse babasını emecek 😅😅
Vay tam bir babaci desene 😁😁
Kızlar bebesi sürekli elektirkli süpürge ile oynayan var mı. Benim evde, annemler de ve kayinvalidemler de sürekli süpürge ortada
Kablosuz kullanıyorum. Ona çok öyle ilgi duymuyor ama geçenler de annemler de gördü delirdi. Ben nereye gitsem peşime geldi süpürgeyi kurcalamak istedi. Kuzularimiz büyüdü saka maka 😍

Şöyle bir çerçeve yaptım 1 yaşına özel 🥲 aşırı hoşuma gitti
1 yaşına kadar olan fotoğraflarını da çıkarttırıp albüm yaptık bundan sonraki doğum günlerinde de fotoğrafçıda bir fotoğraf çektirmek istiyorum nasip olursa 🌸
Bu sene eşim çalışamadığı için biraz buruk bir doğum günü oldu bizim için. İnşallah seneye her şey yolunda gidiyor olur ❤
IMG_20240607_194246.jpg

Nergis hanım 1 yaş kontrolünde 9,5 kilo 77 cm ölçüldü ben zaten evde de takip ediyorum. Ayakta duramadığı zamanlar basküle oturtuyordum ama uzun zamandır ayakta duruyor o şekilde ölçüyorum
Bu arada kızımız yaklaşık 11 aylıkken yürüdü diyebiliriz emeklemeyi de bıraktı artık baya baya dolaşıyor evde 🥲 evde acayip yerlerden acayip şeyler çıkıyor. Her şeyi ordan oraya taşıyor tuvaletin önünde lego parçası ya da mutfakta kırlent olması hiç garip gelmiyor artık 😁 dışarda elimi bırakmaya korkuyor henüz el ele dolaşıyoruz ama 🥰 1 yaş kontrolü için hastaneye götürdüğümde hastanenin maskotu oldu 😂 amcaların elindeki su şişelerini almaya çalıştı büyük çocukların elindeki çikolataları istedi kendisi çok büyümüş gibi bebeklere ayy dedi 😂 doğum gününden sonraki gün birden büyümüş gibi geldi nedense 🥲

1 yaşına kadar olan fotoğraflarını da çıkarttırıp albüm yaptık bundan sonraki doğum günlerinde de fotoğrafçıda bir fotoğraf çektirmek istiyorum nasip olursa 🌸
Bu sene eşim çalışamadığı için biraz buruk bir doğum günü oldu bizim için. İnşallah seneye her şey yolunda gidiyor olur ❤
Eki Görüntüle 3438936
Maşallah kuzucuğa, inşallah bir sonraki doğum günü gönlünüzce olur. Sağlıklı olsunlar da 💐

1 yaşını dolduran tüm bebeklerin doğum günü kutlu olsun, sağlıklı mutlu nice yaşlar diliyorum.🩷💐
Grubun en tembel bebesi ben de galiba , canı isterse gezmek isteyen yoksa oturan .😂😂😂
Ama çok keyifli, çok neşeli. Tanıdık tanımadık herkese gülücükler saçıyor, girdiğimiz her yerde herkese cilve yapıyor , gözüne kestirdiği kişinin mutlaka kendisiyle ilgilenmesini sağlıyor, dükkanlarda hiç eli boş çıkmıyor, mutlaka bir şeyler hediye ediliyor 😂😂😂😂.Artık bir yere giderken babası siz dışarda bekleyin ben utanıyorum deyip kızımın kısmetlerini engelliyor 🤣🤣🤣.
Çok çabuk büyüyor ben hüzünleniyorum 🥲

Mesajları yeni gördüm bizde de durum farklı değil arkadaşlar ben iptal 😢 12 ay uyku gerilemesi olabilir bi de sıcaktan uyuyamıyorlar diye düşünüyorum bizim ev sabah akşam güneş alıyor ve çok sıcak gece zıbınla üstünü örtmeden yatırdığım ve camı üstten açık olduğu halde terliyor 😞 yemiyor içmiyor emmiyor uyumuyor sürekli ağlıyor arka fonda sürekli çocuk ağlaması var ve sekmeyi kapatamıyorum bildiğiniz 😂 ağlanacak halime gülüyorum
Allah yaaa biz de böyleyiz aynı 2-3 gündür. Yeteeeeer beeee diyip evi terketmek üzereyim bu nedir böyle

Kablosuz kullanıyorum. Ona çok öyle ilgi duymuyor ama geçenler de annemler de gördü delirdi. Ben nereye gitsem peşime geldi süpürgeyi kurcalamak istedi. Kuzularimiz büyüdü saka maka 😍
Ben de kablosuz süpürge arayışındayım. Hangi marka/model kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Başka kablosuz kullanan varsa onların da tavsiyelerine açığım

Vay tam bir babaci desene 😁😁

😅😅 hayırlı olsun süpürge hevesi. Sabah uyandığımda bende ayni şeyi düşündüm. Bir sene geçti bile

Nergis hanım 1 yaş kontrolünde 9,5 kilo 77 cm ölçüldü ben zaten evde de takip ediyorum. Ayakta duramadığı zamanlar basküle oturtuyordum ama uzun zamandır ayakta duruyor o şekilde ölçüyorum
Bu arada kızımız yaklaşık 11 aylıkken yürüdü diyebiliriz emeklemeyi de bıraktı artık baya baya dolaşıyor evde 🥲 evde acayip yerlerden acayip şeyler çıkıyor. Her şeyi ordan oraya taşıyor tuvaletin önünde lego parçası ya da mutfakta kırlent olması hiç garip gelmiyor artık 😁 dışarda elimi bırakmaya korkuyor henüz el ele dolaşıyoruz ama 🥰 1 yaş kontrolü için hastaneye götürdüğümde hastanenin maskotu oldu 😂 amcaların elindeki su şişelerini almaya çalıştı büyük çocukların elindeki çikolataları istedi kendisi çok büyümüş gibi bebeklere ayy dedi 😂 doğum gününden sonraki gün birden büyümüş gibi geldi nedense 🥲
Maşallah. Bende oğlumun saçı kesince birden büyümüş gibi geldi. 🤣 inş eşinin işleri düzelir. Gönlünce olur

1 yaşını dolduran tüm bebeklerin doğum günü kutlu olsun, sağlıklı mutlu nice yaşlar diliyorum.🩷💐
Grubun en tembel bebesi ben de galiba , canı isterse gezmek isteyen yoksa oturan .😂😂😂
Ama çok keyifli, çok neşeli. Tanıdık tanımadık herkese gülücükler saçıyor, girdiğimiz her yerde herkese cilve yapıyor , gözüne kestirdiği kişinin mutlaka kendisiyle ilgilenmesini sağlıyor, dükkanlarda hiç eli boş çıkmıyor, mutlaka bir şeyler hediye ediliyor 😂😂😂😂.Artık bir yere giderken babası siz dışarda bekleyin ben utanıyorum deyip kızımın kısmetlerini engelliyor 🤣🤣🤣.
Maşallah 🥰🥰 ne kadar garip . Hit an önce büyüse diyoruz sonra düşününce üzülüyoruz. Annelik delilik

Yok,bizimki çamaşır makinesi ile oynuyo hep. Düğmesini çeviriyo,camını açıp kapatıyor. Arada bulaşık makinesi ve fırınla da oynuyo.bıktık mutfağa girmek istemiyoruz artık🤦🏻‍♀️ Süpürgeden biraz korkuyo sanırım.
Benim oğlum da çamaşır makinesiyle oynuyor,düğmesini çeviriyor,ocağın düğmesini çevirmek istiyor,onu yapamıyor,elektrikli süpürgeden,fönden korkuyor,ben de o uyanıkken çalıştırmıyorum,bu yüzden ona yakınlaşmıyor.
Bir de benim oğlum kablolara çok meraklı,çocuğu böyle olan varmı?

Eki Görüntüle 3438936
Çerçeve harika olmuş,ben de eşime her aylık fotoğraflarını çıkarttırmıştım,ama resimlerin kalitesi kötü olmuş,yenilerini çıkarttırtmak istiyorum.
Nergis kıza da maşallah,grupun hızlı prensesi o😘.Doğum gününden sonra bana da oğlum büyümüş gibi geliyor.
İnşallah bundan sonraki doğum günlerini istediğiniz gibi kutlamak nasip olur.

Teşekkürler🌹
Maşallah kuzuya.Benim oğlum da erkek olsa da pek cilveli😃Gitdiğimiz yerde dikkat çekiyor.

Ben de kablosuz süpürge arayışındayım. Hangi marka/model kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Başka kablosuz kullanan varsa onların da tavsiyelerine açığım
Dyson kullanıyorum ve çok memnunum. Hamilelik zamanımda aldım bu kadar uçuk değildi fiyatları iyi ki almışım diyorum.
😅😅 hayırlı olsun süpürge hevesi. Sabah uyandığımda bende ayni şeyi düşündüm. Bir sene geçti bile
Hepimiz yerlede idik ama bence daha iyiye gidiyoruz şükürler olsun büyüdüler 😁😁😁

X