2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de öyleydi boyutunu hatırlamıyorum ama 6+6 da kalp atışını çok çok az duyabildik hatta çok üzülmüştüm ama sonraki kontrolde gümbür gümbür duyduk moralini bozma olacağı varsa oluyor
Benim de bastırdı morarcak sandım ve 2 saat sürdü malum nedenlerden dolayı ama o kadar güzel bir andı ki umrumda bile olmadı doktor sonuçta neyin zarar vereceğini biliyordur eşinin girememesi kötü olmuş canım ama bak her şey yolundaymış en azından benim gibi uğraşmak zorunda kalmadın allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Benim gibi olan yokmu kızlar karnım bugün bile acıyor birde tetanoz oldum dün kolumda çok fena
Canım benim ayrıntılı da biraz bastırdı. Benimde göbeğim ağrıdı. Bebek bile sinirlendi bastırdığında ultrasonda kaşlarını çattı ama daha sonra geçti, tetanoza gelince benim 1 hafta agrıdı 1 hafta felçli gibiydi kolum kaldıramıyorsun ben 2 ci dozu olacam bakalım o da aynı mı olacak

Ben 1 denemede hiç kanamam gelmedi negatifi oldu 2 denemede pıhtı şeklinde kanama yaşamıştım pozitif gördüm. Ama kanama tek başına pozitif veya negatifi göstermiyor ama inşallah güzel haberler alırsın

Kızlar merhaba ne zamandır buralarda değildim umarım herkesin gebeliği güzel gidiyordur benim bugün kontrolüm vardı doktor bebeğin gelişimi gününe göre bir hafta on gün önde gittiğini söyledi bu şekilde olan var mı iyi mi kötü mü anlayamadım

Merhaba canım. Bunlar aslında hep tahmin. Bir hafta ileri ya da geri olabilir. Kafaya takılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Detaylıya gittiğimde doktor doğum için 28 haziran ama +10 -10 oynama olur dedi. Bu da öyle bir şey muhtemelen. Gelişim ile ilgili sıkıntı olsa doktor zaten söyler. Sen içini ferah tut

Kızlar ben anne bebek çantası olarak bunu aldım. Kullanışlı bir çanta baya gözü var isterseniz bir bakın

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-13-16-23-08-061_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 38
Yok zaten bi problem gibi söylemedi doktor sadece hani ben erken doğum felan olur mu diye biraz tedirgin oldum canım

Yok zaten bi problem gibi söylemedi doktor sadece hani ben erken doğum felan olur mu diye biraz tedirgin oldum canım
Valla doğum tarihi konusunda planlı sezeryan olmadığı sürece kimsenin garantisi yok bir doktordan dinledim. Kendinizi tek bir tarihe odaklamayın doğumun günü olmaz dedi. Mesela benim 28 haziran diyor uygulama da ultrason da ama ben kendimi haziran sonu temmuz başı diye alıştırıyorum

Benimde ultrasonda tarihim aynı seninle bende Haziran sonu diye hazırlıyorum inşallah hayırlısı artık bakalım Rabb'im kolaylaştırsin

Kızlar ben bugün 26. haftaya girdim ve iki gündür çatı ağrısı çekiyorum adım atarken çok zorlanıyorum.

Merhaba
Ben şuana kadar progestron dex iğneyi günde 2 defa göbekten yapıyordum
10.haftadayim simdi kalcadan olani yapacağım onu yapan varmi varsa hergun mu yoksa 3 günde bir mi yapıyordunz

Kızlar ben bugün 26. haftaya girdim ve iki gündür çatı ağrısı çekiyorum adım atarken çok zorlanıyorum.
Ben de 24e girdim dün bacaklarımda kasılma başladı güncelleme geldi resmen Magnezyum iyi geliyomuş kemik ve kas ağrılarına canım kullanıyo musun?

Ben de 24e girdim dün bacaklarımda kasılma başladı güncelleme geldi resmen Magnezyum iyi geliyomuş kemik ve kas ağrılarına canım kullanıyo musun?
Valla güncellemeler geliyor yavaş yavaş neredeyse bir aydır magnezyum kullanıyorum ama bu çok değişik bir ağrı kasık ya da kalça ağrısına benzemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…