2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben doktora tüp bebek diye belirtmedim herhalde hiç hatırlamıyorum yaa
ben tedavi olduğum hastahaneye gidiyorum ege üniversitesine ayrıntılıya peritanolog baktı sorun yok dedi ama tüp bebekte ben yönlendiriyorum yinede dedi fetal ekg ye kendi doktoruma raporlarımı gösterdim sorun yok içim rahat etsin ek olarak onada git sıkıntı yok ama dedi çok şükür bende merak ediyom yarınıda atlattıkmı şükür :)

Tedbir amaçlıdır demekki. Hayırlısıyla onu da atlatırsın inşaallah

Tedbir amaçlıdır demekki. Hayırlısıyla onu da atlatırsın inşaallah
amin canımmm inşallah bu arada bebek arabamızı babannemiz dedemiz aldı beşiğimizi ananemiz dedemiz aldı bizde anne yanı beşiğini aldık herkes pahalanmadan hediyeleri alalım dedi biz moda girdik çoktan inşallah allahım kullanmayı nasip eder çok heyecanlıymış

Son düzenleme:
Oo maşaallah Allah razı olsun iyi yapmışlar Rabbim hayırla sağlıkla kullanacağınız günleri görmeyi de nasip etsin biz daha yataktı arabaydı onları almadık. Sadece biraz bez ve kıyafet

Oo maşaallah Allah razı olsun iyi yapmışlar Rabbim hayırla sağlıkla kullanacağınız günleri görmeyi de nasip etsin biz daha yataktı arabaydı onları almadık. Sadece biraz bez ve kıyafet
bende almazdımda seçimden sonra herşey pahalancak dediler aldılarda aldılar sağolsunlar :) amin canım rabbim hepimize nasip etsin bez ne alıyorsun ya eşimde stok yapsak dedide bende bilemedim kaç numara almak lazım ki

bende almazdımda seçimden sonra herşey pahalancak dediler aldılarda aldılar sağolsunlar :) amin canım rabbim hepimize nasip etsin bez ne alıyorsun ya eşimde stok yapsak dedide bende bilemedim kaç numara almak lazım ki
Orası öyle seçimden sonra ne olacağı hiç belli olmaz e bebek indirimleri varken aldım ben canım. Çevremde soruşturdum sleepyi önerdiler. 1 numaradan 1 tane 2 numaradan 2 tane 3 numaradan 3 tane aldım bir numara en az kullanılan dedi görümcem. Bebek çabuk büyüdüğü için. Duruma göre yine alınır zaten

Kızlarrr selam ben daha yeni 24 haftalık oldum yarın şeker yüklemesi yaptrıcam siz yaptırdınız mı açlığa gelemiyorum başım gözüm dönüyor biraz tedirgin oldum

Kızlarrr selam ben daha yeni 24 haftalık oldum yarın şeker yüklemesi yaptrıcam siz yaptırdınız mı açlığa gelemiyorum başım gözüm dönüyor biraz tedirgin oldum
Canım ben yaptırmadım. 25+5 oluyoruz yarın. Cuma günü de kontrolüm var. Doktor söyleyecek muhtemelen. Ben kan takibi ile öğrenmeyi düşünüyorum. Ama toplamda 2.5 saat falan sürüyormuş. Bir de yalnız gitmeyin diyorlar

Anladım canım evet annemle eşimle gidicem doktorumda 2 saat sürecek ddi bide 1 saatlik yol benm doktor ondan heyecan yaptım

Kızlar ben aşırı heyecanlanmaya başladım ya doğum için Artık çok yaklaşmış gibi çoğu bitti hamileliğimizin ve ben hiçbi şey anlamadım korkudan Bir de uyku sorunum var uykuya dalmak çok zorlaştı sizde de öyle mi? 23+5 olduk bu arada

bende heyecanlıyım yaaa benimde tam tersi bıraksalar 24 saat uyurum enerjik olduğum günler çok az

Yaa ben de öyleyim. Sanki son haftalardayım da bebek doğdu doğacak uykuya dalmaya ilk zamanlar zorlanıyordum. Şimdi sahura falan kalktığım için herhalde sabah 11den önce uyanamıyorum kendimi zorlamasam 12yi de bulurum

bende heyecanlıyım yaaa benimde tam tersi bıraksalar 24 saat uyurum enerjik olduğum günler çok az
Yaa benim çok uykum olmasına rağmen dalamıyorum kafayı yicem saatle bakışmaktan Bazen doğumu felan düşünüyorum belki psikolojiktir
Aynen öyle sanki son haftalar galiba sebebi artık korku kısmını aştığımız yerlere gelmemiz sanki anca hamile olduğumuzu öğrendik Sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah anne kuzuları Çok saçma ama bazen de nasıl anne olucam ona iyi bakabilcek miyim korkusu geliyo sonra gidiyo Bu duygular isteyen herkese nasip olsun inşallah

maşallah kocaman oldular artık dimi :) ben gündüz çok iyiyimde gece uykum çok geliyor uyuyorum şükür birde nefes alış verişlerim değişmiş horluyormuşum eşim diyor zaman çok çabuk geçiyor inşallah selametle kavuşuruz cuma doktor kontrolümüz var bakalım ne olacak

İnşallah canımm benim sağlıkla kavuşalım şükür benim kontrol güzel geçti pazartesi darısı senin başına inşallah

Onu da düşünüyorum sonra diyorum ki bu içgüdüsel bir şey tabiki başarabileceksin

Onu da düşünüyorum sonra diyorum ki bu içgüdüsel bir şey tabiki başarabileceksin
Ayy demek ki ben delirmemişim Artık tüp bebek hamileliğinden sıyrıldık normal hamile düşüncelerine geçtik çok şükür ya maşallah minnaklara Benim doğumun tansiyon sorunundan dolayı sezeryan olacakmış ara ara bi tedirgin oluyorum ya uyuşmazsam diye çok karışık duygularda ve düşüncelerdeyim ya sebebi doktorla doğum hakkında konuşmaya başlamış olmam olabilir

Yaa hayırlısı olsun inşaallah uyuşursun uyuşursun merak etme
valla ben daha doğumu hiiiiç konuşmadım tek bildiğim normal istiyorum tabi şartlar el verdiği sürece. Tamamen akışını bıraktım tansiyonun yüksek mi çıkıyor ne zaman farkettiniz sorunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…