2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Insallah güzel dualarınız icin

Insallah

Detaylı oltrasyona giren arkadaslar acaba eşimizinde içeri girmesine izin veriyorlar mi eşimde görmek istiyor bebeği detaylı şekilde

Detaylı oltrasyona giren arkadaslar acaba eşimizinde içeri girmesine izin veriyorlar mi eşimde görmek istiyor bebeği detaylı şekilde
Benim kayınvalidemle kayınpederim de vardı. Ama her ultrasona herkes giriyor bizde sen hangi hastaneye gidiyorsun izin vermediler mi? Detaylı gerçekten çok güzel biz kahkaha atarak geçirdik ta ki sonuna kadar allahtan o da tatlıya bağlandı

A ne güzel bir aile tablosu sizinkisi maşallah ben daha sormadım hastaneye bende özele gidicem üniversitesiye gidiyordum martın sonuna verdiler randavu kabul etmedim özelden haftaya randavu alicam inşallah

İzin verirler canım ben üniversitede özel hocaya gittim yanımda annem ve teyzem vardı hatta doktorun sekreteri siz de izleyebilirsiniz diye bizzat davet etti

A ne güzel bir aile tablosu sizinkisi maşallah ben daha sormadım hastaneye bende özele gidicem üniversitesiye gidiyordum martın sonuna verdiler randavu kabul etmedim özelden haftaya randavu alicam inşallah
Verirler verirler gerçekten hamileliğin en güzel ultrasonlarından biriymiş ben gittiğimde parmağını emiyordu öyle gıcıklık yapmıyorlar

Kızlar merhaba. Formunuza yine ben geldim affola 1 martta transfer oldum ikinci denemem. 2 adet 4aa 5. Gün embriyosu transfer edildi, 6 martta lekelenme yaşadım. Doktoruma sordum yerleşme kanaması olabilir dedi. Tabi kesin bişey yok. Erken olduğunu bile bile dün öğlen erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Artık direkt kan vermeyi beklicem evde test yapmayı düşünmüyorum, asıl test günüm 12 mart ama yarın transfer günü hariç 8. Günüm oluyor. Baktırsam varsa kesin çıkar mı? Bu şekilde lekelenme olup idrarda negatif kanda pozitif alanlar var mı? Çok korkuyorum istemsizce

Merhabalar ben yine moral bozukluğu ile geldim ve artık belirsizlikler beni çok yordu sizlerin bilgisine ihtiyacım var 8 haftalık olduk ultrasonda kalp atışı var fakat sesini duyamadık hala ve gelişimi çok yavaş 4.1 mm olmuş 8 haftalığa göre çok küçük

Sizlerin 8 haftalıkken kaç mm di

Selam kızlar bugün ayrıntılı ultrasonumuz oldu çok zormuş ya yada benim öyle geçti bilmiyorum çocuk pozisyonundan dolayı karnıma baya bi bastırmak zorunda kaldı çok üzüldüm bebeğime bişey olursa diye ben kocamla sarılırken bile dikkat ediyoruz allahım deşildi resmen karnım çocukta göstermedi kendini doğru düzgün eller hel havada yüzünde ama şükürler olsunki herşeyi normal birşey çıkmadı canı sağolsun minik kızımın 477 gram olmuşuz maşallah diyeyim sizlerde de böyle oldumu karnınıza bastırdılarmı

Tecrübeli kimse yok mu

Tecrübeli kimse yok mu
Canım benim transfer sonrası 9. Gün oldu lekelenmem 3. Gün embriyosuydu ama bende evde hiç test yapmadım direk kan verdim test günüm gelince o yüzden idrarda ne olur bilemedim ama varsa kanda çıkar diye düşünüyorum hayırlısı olsun inşallah hakkında

Çok teşekkür ederim inşallah pozitif çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…