2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım gözün aydın çok sevindim rabbim cümlemizin evladını sağlıkla hayırlı evlat olarak bağışlasın

Merhaba kizlar ..nasılsiniz ..
Bebeğim hareket ettginde sanki göbeğini cekiyor sizde de oluyor Mu..öbür hareketlerde oluyor ama göbeğini sanki çekiyor o an kötü oluyorum biraz ..
Benim bebek çok sakin bazen hamile olduğumu unutuyorum hareketleri çok hafif çokta hareketli değil oyuzden senin gibi his etmedim seninki belliki kuvvetli korkma her çocuğun hareketleri farklı olur sende sende farklı his edersin

ah kıyamam ben ona minnak kelebek inşallah herşey çok güzel olcak canım Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin sen dikkat et kendine de gerisi Rabbime kaldı korkma canım benim güzel düşünelim

Merhaba kizlar ..nasılsiniz ..
Bebeğim hareket ettginde sanki göbeğini cekiyor sizde de oluyor Mu..öbür hareketlerde oluyor ama göbeğini sanki çekiyor o an kötü oluyorum biraz ..
canım selam iyiyim çok şükür cuma ayrtılımız var bakalım maşallah benim kız durduk yerde durmuyor çok hareketli artık otururken arabadayken bile hissetmeye başladım maşallah kuzuma dün gece benimde göbek deliğim acıdı ağrıdı sanki ordan biri asılıyor gibiydi

anommm maşallah yaaaa çok sevindimmmmm çoookkk Allahım kucağına almayı nasip etsin canımmmmm

Ayy maşallah çok sevindim ..hayırlı ile genrtikte temiz çıkar inşallah

Çok sükür canım sevindim Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin her daim güzel haberler alalım inşallah

Canım gözün aydın çok sevindim rabbim cümlemizin evladını sağlıkla hayırlı evlat olarak bağışlasın

anommm maşallah yaaaa çok sevindimmmmm çoookkk Allahım kucağına almayı nasip etsin canımmmmm

Ayy maşallah çok sevindim ..hayırlı ile genrtikte temiz çıkar inşallah

Çok sükür canım sevindim Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin her daim güzel haberler alalım inşallah

Çok şükür canım bundan sonrası da sıkıntısız geçer inşallah

Çok sevindimmm yaaa süper bir haber çok şükür
ya ben de çok mutlu olduum annemler var şimdi o yüzden çok yazamıyorum kusura bakmayın allahım bundan sonrasını sıkıntısız hayırlı sağlıklı bir şekilde geçirmeyi nasip etsin nipt zaten yaptırmıştım inşallah genetik testte de bir şey çıkmaz bundan sonra 30. Haftada kalbini kontrol edeceklermiş yine sonra bitecek inşallah dertler

O kadar kasmışım ki kendimi uyuyamadım falan cumadan beri ptesi adam haberi verdi direkt gündüz vakti uykum geldi bebek gibi uyumuşum

Kizlar mrb benim ikili testim biyokimyasal risk çıkmıştı ama kombinede bi sıkıntı yoktu.Bebegin ensesi burnu herseyi normaldi.22.haftada ayrintili ultrayonda vsd yani kalbinde delik gözlemlendi bunu da genetik hastalıklarla(down vs.) iliskilendirildi.ileri test istendi ama almak istemediğim için yapmayacam ama içim içimi yiyor ne olacak nasıl die .. benim gibi bi durum yaşayıp saglikli çocuk doğuran var mı?

Yada benimle aynı durumu yaşayan var mı?

Canım şimdiden sıkıntı yapma allahin izniyle kalbinde delikle doğan bebeklerin çoğu büyüdükçe delik kapaniyor mesala benimde kalbimde delik varmış hemde 3 tane hicbir sorun yaşamadım bilmiyorduk bile şans eseri öğrendik 14 yaşımda ameliyat oldum bu zamana kadar hiç problem yaşamadım tabi şöyle de eğer kapanmaz ise küçükken de ufak operasyonlarla kapatıyorlar

Benim korkum genetik bi rahatsızlığının olup olmadığı doktorlar hemen down dolar kalpte delik gorunce

Benim korkum genetik bi rahatsızlığının olup olmadığı doktorlar hemen down dolar kalpte delik gorunce
Canım benim detaylıda doktor kalptr parlaklık var dedi. Böyle bir durumda biz diğer bulgulara da bakar ona göre down var mı yok mu bir şey söyleriz dedi. Diğer bulgularda sıkıntı olmayınca sen bu parlaklığı kafana takma dedi. Belki geçici bir şeydir zamanla kapanır

Insallah kapanir

Merhaba benim arkadaşımın testleri normal çıkmıştı kalpte parlaklk var dediler doğdu kalbi delik ama başka sıkıntısı yok prof.e gidiyorlar takip ediliyor zamanla kapanacağını söylüyor doktoru hatta ozaman doğmadan öncede kapanabilir demişlerdi. inşallah doğmadan kapanır

Merhaba benim delik değil ama fazladan damarımsı bir şey vardı. Di george sendromu olabilir dendi. Ben de aldırmayacaktım ama kendimi hazırlamak için amniyosentez oldum şükür temiz çıktı. Ama temiz çıkana kadar kafayı yedim. Belirsizlik daha zor bence. Hem ne olacağını bilirsen bu konuda araştırma yaparsın hazırlanırsın. Doğumdan sonra yeni doğana bakarken aynı zamanda okumak araştırmak zor olur. İnşallah hiç bir şeyi yoktur ama ben senin yerine olsam test yaptırırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…