2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sizlerde negatif görünce bende

de çok umut kalmadı sanki Benim göğüslerde davul olmuş yine herhalde regl hazırlığı
Yok yok umudunu kaybetme kuzum. Dört kişiden en azından birimiz hamiş çıkar heralde ya gönül ister dördümüzde pozitif diye haykıralım inşallah Alonya03 C Conqueror123 ... Alonya03 test aldırdın mı?

teşekkür ederim. Ben direkt tüp bebek düşünüyorum çünkü daha önce çok takip yaptım ilaç tedavisi çok gördüm halbuki hiçbir problem olmamasına rağmen . Doktorlar hep diyordu sen doğal yolla gebe kalırsın diye öyle de oldu ama kaybettim 10. Hafta kalbi durdu . Zaman kaybetmek istemiyorum ben tüp bebek düşünüyorum

Sen gel adetin 6.gunu ilişki yaşa 7.gun yumurtlama gör ve gebe kal ovulasyon testinin erken yapılmasının önemi
Biz senle ne durumdayız acaba canım, 8. Günden beri agrı cekiyorum bugün 16. Gün hala şeffaf akıntı devam acaba kist mi oldu ya da hala yumurtlayamadım mı normalde 12. Gün genelde olur

Bu göğüs hassasiyeti gebelikte olmazsa olmaz mıdır ya? Çoğu kişinin erken belirtilerinde bunu okuyorum. Göğüs hassasiyeti olmadan gebelik öğrenen olmuş mudur biliyor musunuz?

Biz senle ne durumdayız acaba canım, 8. Günden beri agrı cekiyorum bugün 16. Gün hala şeffaf akıntı devam acaba kist mi oldu ya da hala yumurtlayamadım mı normalde 12. Gün genelde olur
Benim de 17.gunum, bu ay benim için garip geçiyor çok erken yumurtlama ve catlamanin hangi gün olduğunu kestiremiyorum test denedim hiçbirsey yok. Halsizliğim var bugün. Göğüs ağrısı var dokununca ama adetten 1 hafta önce olurdu zaten. Hafifte sağ kasikta ağrı. Hiçbirini gebeliğe yoramiyorum maalesef.

Bu göğüs hassasiyeti gebelikte olmazsa olmaz mıdır ya? Çoğu kişinin erken belirtilerinde bunu okuyorum. Göğüs hassasiyeti olmadan gebelik öğrenen olmuş mudur biliyor musunuz?
Olmuştur tabiki. Çoğu gebe zaten belirtsiz hamile kalıyor. Hatta bana sorarsan göğüs hassasiyeti direk adet belirtisi. Mesela benim şuan dolgun ve hassas. İnşallah hamişliktendir. Bata son 4 gün kaldı

Olmuştur tabiki. Çoğu gebe zaten belirtsiz hamile kalıyor. Hatta bana sorarsan göğüs hassasiyeti direk adet belirtisi. Mesela benim şuan dolgun ve hassas. İnşallah hamişliktendir. Bata son 4 gün kaldı
İnşallah hamilesin kuzum benim regl döneminde de göğüsle ilgili sıkıntım olmaz yani genel olarak göğüslerimi hissetmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…